Osobnosti: LANGR, Tomáš

 
  Datum narození: 12.11.1973
 
  Tomáš Langr je organizátor divadelních produkcí a minipřehlídek vybraných inscenací amatérských divadelních souborů, které se svou tvorbou prosadily i mimo místo svého trvalého působení a došly ocenění v širším kontextu amatérského divadla.
T. Langr je ředitelem neziskové organizace o. s. DIVADLO Hradec Králové, která tyto produkce pořádá na královéhradecku od roku 2005.
Zúčastnil se seminářů Jiráskova Hronova u doc. Aleše Bergmana, prof. Františka Laurina, Mgr. Milana Schejbala a prof. Miloslava Klímy.

2010 založil soubor Pábitelé, který se chce programově věnovat inscenování textů Bohumila Hrabala a šíření jeho díla jevištními prostředky.
 
 

Související Texty

 
 

Související Geografické celky

 
 

Související Soubory

 
 

Související Videa

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':