Pojmy: Přehlídky, soutěže

 
  Podrobnosti zatím nejsou k dispozici.  
 

Související Texty

 
 

Související Soubory

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Přehlídky

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Bibliografie

 
 

Související Kalendárium

 
 

Související www odkazy

 
 

Související Přílohy

 
 

Související Videa

 
 

Související Audio

 
 

Související Obrázky

 Dvůr Králové, první divadelní týden 1941 obálka
03.JH, výkonný výbor před JD, podpisy, 1933,
2. pracovní setkání mladých divadelníků v Hradci Králové, 1988
35. Festival pražských amatérských loutkářů 2010 - program
35. Festival pražských amatérských loutkářů 2010 - program
56. Jiráskův Hronov, Mladá Boleslav, Kolár, div. soubor DK ROH AZNP, Ifigenie v Aulidě, 1986
58. Jiráskův Hronov - Rok tvůrčího útlumu, článek, Rovnost 17. 8. 1988.
58. Jiráskův Hronov,  1988. Úspěšná reprezentace (Třebíč, Mladá scéna - Malý tygr). Jiskra, týdeník OV KSČ a ONV Třebíč, 24.8.1988.
58. Jiráskův Hronov, Fr. Laurin: Jiráskův Hronov hledající. Ohlas v neidentifikovaných novinách, 1988.
74922 Štítina, ŠAMU, Noci na Zvíkově, 2009
Adriana Lengyelová z Bratislavy, MFP 2009
Aleš Novák
Alina Mirakjanová
Apostrof 2009, Brno, Služebníci lorda Alfréda, Spíš se mnou
Apostrof 2009, Jižní Korea, Soul, Changpa, Doodri,Doodri
Apostrof 2009, Jižní Korea, Soul, Changpa, Doodri,Doodri
Apostrof 2009, Maďarsko, Budakezc, Kompánia Színház, Park
Apostrof 2009, Německo,Drážďany, Freie Bühne, Moji drazí, tolik vzdálení
Apostrof 2009, Rumunsko,Tirgoviste, Divadlo Tony Bulandra, Zamilovaný Hitler
Apostrof 2009, Rumunsko,Tirgoviste, Divadlo Tony Bulandra, Zamilovaný Hitler
Apostrof 2009, Rusko, Perm, Harlekýn, Non-linear Evolution
Apostrof 2009, Sýrie, Damašek, Divadlo Al-Khareef, Osamělost
Aš Podividlo ažaž, Hranice M M, Pohádka z košíku, 2009
Aš, DS Podividlo ažažAŠ, Ať žije Buchon, 2011
Aš, DS Podividlo ažažAŠ, Ať žije Buchon, 2011
Aš, DS Podividlo ažažAŠ, Ať žije Buchon, 2011
Aš, Píďalky, na festivalu v Brixenu, 2010
Aš, Podividlo ažaž Aš, Postel pro anděla, 2010
Aš, Podividlo ažaž Aš, Postel pro anděla, 2010
B. Riegler zpovídá Josefa Kobra, vlevo Miloš Honsa, NP Vysoké nad Jizerou, 1980
Bakov nad Jizerou, LS OB, Perníková pohádka, 1979
Bakov nad Jizerou, LS OB, Perníková pohádka, 1979
Bakov nad Jizerou, Tyl, Rejžák z Prahy, 2010
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, A vy jste kdo, Boleradická sešlost 2008
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, A vy jste kdo, Boleradická sešlost 2008
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, A vy jste kdo, Boleradická sešlost 2008
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, A vy jste kdo, Boleradická sešlost 2008
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, A vy jste kdo, Boleradická sešlost 2008
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, A vy jste kdo, Boleradická sešlost 2008
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, Jednoho dne přišla, Boleradická sešlost 2009
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, Jednoho dne přišla, Boleradická sešlost 2009
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, Jednoho dne přišla, Boleradická sešlost 2009
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, Jednoho dne přišla, Boleradická sešlost 2009
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, Jednoho dne přišla, Boleradická sešlost 2009
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, Jednoho dne přišla, Boleradická sešlost 2009
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, Jednoho dne přišla, Boleradická sešlost 2009
Bavory, Bavorské ochotnické divadlo, Jednoho dne přišla, Boleradická sešlost 2009
Bechyně,  Duha LS, Neposlušný jelen, 1989
Bechyně, Bechyňské perlení - plakát, 2011
Bechyně, DDT Poleno, Hubert Krejčí: Hry ze smetiště, 2011
Bechyně, Faustování 2009
Bechyně, Josef Brůček, Nekonečný příběh, 2011
Bechyně, Josef Brůček, Nekonečný příběh, 2011
Bechyně, Lužnice, Bedna od Slavkova, ASUT Bechyně 1995
Bechyně, Lužnice, Blázinec, 2010
Bechyně, Lužnice, Pec, ASUT Bechyně 2004
Bechyně, Lužnice, Pec, ASUT Bechyně 2004
Bechyně, Lužnice, Sélo pro čerta, ASUT Bechyně 2000
Bechyně, Lužnice, Sélo pro čerta, ASUT Bechyně 2000
Bechyně, Lužnice, Tak takhle to bylo, 2009
Bechyně, Lužnice, Tak takhle to bylo, 2009
Bechyně, Tatrmani SPŠK, Ondřej Coffey, LCH 1998
Bechyně, Tatrmani SPŠK, Zachraňte vojína Kuřátko, LCH 2000
Bechyně, Tatrmani SPŠK, Zachraňte vojína Kuřátko, LCH 2000
Bechyně, ZŠ, Osmý John a Krvavý koleno, 2009
Bělá pod Bezdězem, OP, 1962
Bělá pod Bezdězem, OP, 1962
Bělá pod Bezdězem, Stavostroj, Lakomec, KP LUT, 1954
Bělá pod Bezdězem, Stavostroj, Pamětní brožura, 1954
Bělá pod Bezdězem, Stavostroj, Pamětní brožura, stránky o účasti na CP LUT DS ve strojírenství, 1954
Belgie, Les Zygomars Namur, Myslím, tedy jsem, LCH 1969
Belgie, Les Zygomars Namur, Sněhurka, sedm trpaslíků a pět Zygomarů, LCH 1974
Bělorusko, Minsk, Ruch, 2009
Benderski Vladimír, laureát 3.kategorie WP 2009
Benešov, Banda, Blázinec, 2009
Benešov, BANDA, Blázinec, 2009
Benešov, Svatopluk, Alenčiny rošády, 2009
Benešov, Svatopluk, Alenčiny rošády, 2009
Benešov, Svatopluk, Alenčiny rošády, Popelka 2009
Benešov, Svatopluk, Alenčiny rošády, Popelka 2009
Benešov, Svatopluk, Alenčiny rošády, Popelka 2009
Beroun, Nižbor, okresní loutkářská přehlídka - plakát s programem,1988
Beroun, okresní kolo recitační soutěže dětí, protokol poroty, s. 2,  1986
Beroun, okresní kolo recitační soutěže dětí, protokol poroty, s.1, 1986
Beroun, okresní loutkářská přehlídka - plakát s programem,1989
Beroun, okresní soutěž aktivity LS O putovní pohár Jana Ziky, hodnocení loutk. souborů, 1987-88
Beroun, okresní soutěž O putovní pohár Jana Ziky, hodnocení loutk. souborů, 1985-86
Beroun, okresní soutěž O putovní pohár Jana Ziky, soutěžní řád, s. 2, 1985
Beroun, okresní soutěž O putovní pohár Jana Ziky, soutěžní řád, s. 2, 1985
Beroun, okresní soutěž O putovní pohár Jana Ziky, soutěžní řád, s.1, 1985
Beroun, Sekce pro práci s loutkou při mateřských školách, evidence souboru, 1985
BEZOUŠKOVÁ, Simona, Mgr., Praha, odborná pracovnice NIPOS-ARTAMA pro amatérské činoherní divadlo, 2011
Bibliofilské edice prací J. Wolkra vydané k WP, str. 1
Bibliofilské edice prací J. Wolkra vydané k WP, str. 2
Bílá Třemešná, Divadelní klub Osvětové besedy, Paličova dcera (J. K. Tyl), rež. kolektiv - plakát, 1956
Bílovec, ZUŠ, Co je šeptem, to je čertem, Ostrava, Arénka 2014
Blansko, Blanenská dílna, KP Jihomoravského kraje, 1983
Blansko, Blanenská dílna, KP Jihomoravského kraje, 1983
Blansko, Blanenská dílna, KP Jihomoravského kraje, novinový článek, 1983
Blansko, Blanenská dílna, KP JmK - program, 1985
Blansko, Divadlo ZK ROH Metra, Příliš horká lázeň, JH 1989
Blansko, Divadlo ZK ROH Metra, Příliš horká lázeň, JH 1989
Blansko, Divadlo ZK ROH Metra, Příliš horká lázeň, JH 1989
Blansko, Metra, Hra na Dr. Johana Fausta, JH 1987
Blansko, Metra, Hra na Dr. Johana Fausta, JH 1987
Blansko, Metra, Hra na Dr. Johana Fausta, JH 1987
Blansko, Metra, Hra na Dr. Johana Fausta, JH 1987
Blansko, Metra, Hra na Dr. Johana Fausta, JH 1987
Blansko, Metra, Hra na Dr. Johana Fausta, JH 1987
Blansko, Němčice nad Hanou, Krajská soutěž amatérských divadelních souborů 1988
Blansko, Němčice nad Hanou, Krajská soutěž amatérských divadelních souborů 1988
Blansko, Němčice nad Hanou, Krajská soutěž amatérských divadelních souborů 1988
Blansko, Němčice nad Hanou, Krajská soutěž amatérských divadelních souborů 1988
Blansko, Němčice nad Hanou, Krajská soutěž amatérských divadelních souborů 1988
Blansko, Němčice nad Hanou, Krajská soutěž amatérských divadelních souborů 1988
Blansko, Němčice nad Hanou, Krajská soutěž amatérských divadelních souborů 1988
Blansko, Němčice nad Hanou, Krajská soutěž amatérských divadelních souborů 1988
Blučina, DaLS, O třech ušatých bratrech, 1990
Bohdalov, Okresní přehlídka vesnických divadelních souborů 1986
Bohdalov, Okresní přehlídka vesnických divadelních souborů 1986
Bohdalov, Okresní přehlídka vesnických divadelních souborů o. Žďár nad Sázavou 1986
Bohdalov, Okresní přehlídka vesnických divadelních souborů o. Žďár nad Sázavou 1986
Bohdalov, Okresní přehlídka vesnických divadelních souborů o. Žďár nad Sázavou 1986
Boleradice, bří Mrštíků, Cikánský baron, 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Cikánský baron, Boleradická sešlost 2009
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Noc pastýřů, 2008
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Noc pastýřů, 2008
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Noc pastýřů, 2008
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Noc pastýřů, 2008
Boleradice, DS bratři Mrštíků, Přiběh uherský, 2010
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Přiběh uherský, 2010
Boleradice, DS bratři Mrštíků, Přiběh uherský, 2010
Boleradice, DS bratři Mrštíků, Přiběh uherský, 2010
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Zázračný talisman, Boleradická sešlost 2003
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Zázračný talisman, Boleradická sešlost 2003
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Zázračný talisman, Boleradická sešlost 2003
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Zázračný talisman, Boleradická sešlost 2003
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Zázračný talisman, Boleradická sešlost 2003
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, KP Jarní sešlost 2012, program přehlídky
Boleradice, Mrštíků, Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo, 2010
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Borovany, Hroší divadlo, Pravda o zkáze Titanicu, Těškovické jaro, 2009
Boskovice, Naboso, Gazdina roba, Děčín 2009
Boskovice, Naboso,Gazdina roba, 2009
Boskovice, Naboso,Gazdina roba, 2009
Boskovice, Ochotnické divadlo při TJ Sokol, Hexenschuss, 2010
Boskovice, Ochotnické divadlo při TJ Sokol, Hexenschuss, 2010
Boskovice, Ochotnické divadlo při TJ Sokol, Hexenschuss, 2010
Boskovice, Sokol, Hexenschuss, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách aneb Aprílová komedie, 2010
Bozkov, Sokol, Babička v trenkách, 2010
Brandýs nad Labem, Černý Petr, Roman a Jana, Divadelní Brandýs 2010
Brandýs nad Labem, Černý Petr, Roman a Jana, Divadelní Brandýs 2010
Brandýs nad Labem, Černý Petr, Roman a Jana, Divadelní Brandýs 2010
Brandýs nad Labem, Klika, Řeči, Divadelní Brandýs 2010
Brandýs nad Labem, Klika, Řeči, Divadelní Brandýs 2010
Brandýs nad Labem, Klika, Řeči, Divadelní Brandýs 2010
Brandýs nad Labem, Klika, Řeči, Divadelní Brandýs 2010
Brandýs nad Labem, Nazabití, Automat na přání, 2010
Brandýs nad Labem, ZUŠ Nazabití, Automat na přání, Divadelní Brandýs 2010
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Samodiv, Ach ta něha našich dam aneb Pórek, Divadelní Brandýs 2011
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Samodiv, Ach ta něha našich dam aneb Pórek, Divadelní Brandýs 2011
Bratislava,  BS ČSM Školy umeleckého priemyslu, Zlato krále Magamona, LCH 1954
Bratislava,  Detské divadlo filmu ZK ROH pri Čs. štátnom  filme,  Žena nad fiškála, LCH 1952
Bratislava, BS ČSM pri VŠUP,  Húsátko, LCH 1951
Bratislava, BS ŠS ČSM Školy umeleckého priemyslu, Král Lávra, LCH 1956
Bratislava, BS ŠS ČSM Školy umeleckého priemyslu, Radúz a Mahulena, LCH 1958
Bratislava, Dětské divadlo filmu stálá BSc ZK Čs. štátného filmu, Lancelot a Alexandrina, LCH 1956
Brazílie, Eduardo de Paiva Souza, Angel, LCH 2006
Brazílie, Eduardo de Paiva Souza, Angel, LCH 2006
Brazílie, Eduardo de Paiva Souza, Angel, LCH 2006
Brazílie, Eduardo de Paiva Souza, Angel, LCH 206
Břeclav, B. Kaněry, Stínadla se bouří, 2009
Břeclav, Břetislav, Muž sedmi sester, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, Divadlo Bedřicha Kaněry při Obchodní akademii, Veselé paničky Windorské, 2010
Břeclav, DS Břetislav, Muž sedmi sester, 2010
Břeclav, DS Břetislav, Muž sedmi sester, 2010
Břeclav, DS Břetislav, Muž sedmi sester, 2010
Břeclav, OA Kaněra, Veselé paničky windsorské, 2010
Břeclav, OA Kaněra, Veselé paničky windsorské, 2010
Brněnec, DS Eduarda Vojana, Maryša, 2008
Brněnec, DS Eduarda Vojana, Maryša, 2008
Brněnec, DS Eduarda Vojana, Maryša, 2008
Brněnec, DS Eduarda Vojana, Maryša, 2008
Brněnec, Vojan, Maryša, Boleradická podzimní sešlost 2008
Brno V, Ochotnický kroužek OKVS, Matka, JH 1989
Brno V, Ochotnický kroužek OKVS, Matka, JH 1989
Brno V, Ochotnický kroužek OKVS, Matka, JH 1989
Brno V, Ochotnický kroužek OKVS, Matka, JH 1989
Brno,  Divadlo Líšeň, Domovní requiem, LCH 2005
Brno, Absolutní divadlo, Kráska a zvíře, 2009
Brno, Amadis, A co láska, 2010
Brno, Amadis, Plný kapsy šutrů, 2009
Brno, Amadis, Plný kapsy šutrů, 2009
Brno, Amadis, Plný kapsy šutrů, 2009
Brno, Amadis, Plný kapsy šutrů, 2009
Brno, Amadis, Plný kapsy šutrů, Děčín 2009
Brno, Amadis, Vše o ženách, 2010
Brno, Bateteba, Před lesem, za lesem, LCH 2003
Brno, Bedruňka, Kašpárek detektivem, LCH 2009
Brno, Bedruňka, Kašpárek detektivem, LCH 2009
Brno, Bedruňka, Kašpárek detektivem, LCH 2009
Brno, Bedruňka, Kašpárek detektivem, LCH 2009
Brno, Cyranovy boty, Větve téhož stromu, 2009
Brno, Cyranovy boty, Větve téhož stromu, 2009
Brno, Cyranovy boty, Židlení, 2009
Brno, D-Dílna Studia Dům, Robinson, LCH 1999
Brno, Dialog II, Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, DIFA JAMU, Mosty, 2009
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio Dialog II., Ostře sledované vlaky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadelní studio V, Hodina lásky, 2010
Brno, Divadlo v 7 a půl, Nora, 2008
Brno, Divadlo v 7 a půl, Nora, 2008
Brno, Divadlo v 7 a půl, Nora, 2008
Brno, Divadlo v 7 a půl, Nora, 2008
Brno, Domino OKVS, Smrt panenky, LCH 1986
Brno, Dráček, Pohádka o Černé paní, 2009
Brno, Dráček, Strašidelný mlýn,  ASUT Bechyně 2000
Brno, Dráček, Strašidelný mlýn,  ASUT Bechyně 2000
Brno, Dráček, Strašidelný mlýn,  ASUT Bechyně 2000
Brno, DS bratří Machků,  Hledá se ženich
Brno, DS bratří Machků,  Hledá se ženich
Brno, DS bratří Machků,  Hledá se ženich
Brno, Elipsa, Ex Libris, 1988
Brno, Elipsa, Ex Libris, 1988
Brno, Elipsa, Ex Libris, 1988
Brno, Elipsa, Ex Libris, 1988
Brno, Elipsa, Ex Libris, 1988
Brno, Elipsa, Ex Libris, 1988
Brno, Husa na provázku, Svůdné J
Brno, Husa na provázku, Svůdné J, LCH 2006
Brno, Husa na provázku, Svůdné J, LCH 2006
Brno, Husa na provázku, Svůdné J, LCH 2006
Brno, Jana Hinštová a Zuzana Kaufmanová: Tři koťata,1979
Brno, Jihomoravská KP přednesu 1973, porota
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, Čaroděj ze země Oz, LCH 1972
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, Generálská operka, LCH 1980
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, O třech krásách světa, LCH 1975
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, Posvícení v Hudlicích aneb Oldřich a Božena, LCH 1982
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, Tajemství zlatého klíčku, LCH 1978
Brno, Jitřenka LD ZK ROH Zbrojovka, Krakonošův les, LCH 1989
Brno, Jitřenka LD ZK Zbrojovka, Cirkus pro dva a jednoho klauna, 1990
Brno, Jitřenka – dětský soubor LD DK ROH Zbrojovka, Město hraček, LCH 1976
Brno, Jitřenka, Cirkus pro dva a jednoho klauna,1990
Brno, Jitřenka, Sněhurka a sedm trpaslíků, LCH 1996
Brno, Jitřenka, Zahrajem si na pohádky, KDL 1975
Brno, Jitřenka, Zahrajem si na pohádky, KDL 1975
Brno, Krátký rozum, Školní vzpora, 2009
Brno, Krátký rozum, Školní vzpoura, 2009
Brno, LDO ZUŠ Františka Jílka, Muzikanti, 2010
Brno, LDO ZUŠ Františka Jílka, Muzikanti, 2010
Brno, LO ZK ROH MEZ-Vývoj, Nejkrásnější holubička, LCH 1952
Brno, LSc ZK MEZ-Vývoj, Čínská pohádka, LCH 1954
Brno, LSc ZK MEZ-Vývoj, Čínská pohádka, LCH 1954
Brno, Miroslav Lopatka, Tyjátr lásky a fantazie, 1992
Brno, MU1 SSUM, Holky v autu, 2010
Brno, MU1 SSUM, Holky v autu, 2010
Brno, My, co spolu chodíme, Podivný den Pavlíka B., 2009
Brno, Nepojízdná housenka, Horování, 1983
Brno, Nepojízdná housenka, Pádové otázky, 1984
Brno, Ochotnický kroužek, Matka, 1988
Brno, Pantomima  SI, Promiňte, 2009
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima S.I., Struktura hmoty, NP Jiráskův Hronov 1987
Brno, Pantomima SI, Děti a duha, 2009
Brno, Pantomima SI, Setkání, 2009
Brno, Polárka, Bitva u Lipan, Popelka 2009
Brno, Polárka, Bitva u Lipan, Popelka 2009
Brno, Polárka, Bitva u Lipan, Popelka 2009
Brno, Polárka, Bitva u Lipan, Popelka 2009
Brno, Polárka, Maryša, Popelka 2009
Brno, Polárka, Maryša, Popelka 2009
Brno, Polárka, Maryša, Popelka 2009
Brno, Polárka, Maryša, Popelka 2009
Brno, Přepravka, Hry ze smetiště, 2010
Brno, PuMoWo, Storáče, 2009
Brno, Reverzní dveře, Ctnostný muž a poslední žena, 2011
Brno, Reverzní dveře, Ctnostný muž a poslední žena, 2011
Brno, Stálé návštěvnice, Anatomie grotesky, 2009
Brno, Studio Dům, Výprodej snů, 2010
Brno, Studio Dům, Výprodej snů, 2010
Brno, Tak jo, Jak to bylo ve Strašidlákově, 2009
Brno, ZUŠ Jíleka, Muzikanti, 2010
Brno-Lesná, Triangl, Pampelišky, WP 1977
Brno-Lesná, Triangl, Pampelišky, WP 1977
Brno-Lesná, Triangl, Pampelišky, WP 1977
Brno-Lesná, Triangl, Pampelišky, WP 1977
Brno-Židenice, Divadlo šansonu, Pohádky z Dobráčkova, 2010
Brodek u Přerova, Tyl, Král zvířat, KP Hanácký divadelní máj Němčice nad Hanou 2011
Brodek u Přerova, Tyl, Král zvířat, KP Hanácký divadelní máj Němčice nad Hanou 2011
Brodek u Přerova, Tyl, Král zvířat, KP Hanácký divadelní máj Němčice nad Hanou 2011
Brodek u Přerova, Tyl, Král zvířat, KP Hanácký divadelní máj Němčice nad Hanou 2011
Brodek u Přerova, Tyl, Král zvířat, KP Hanácký divadelní máj Němčice nad Hanou 2011
Broumov, Kladivadlo, Kabaret o myšilidech, JH 1962
Broumov, Wokno, Bez roucha, 2010
Broumy, o. Beroun, OP divadelních souborů - plakát s programem, 3. roč., 1990
Broumy, o. Beroun, OP divadelních souborů, 2. roč., program, 1989.
Broumy, o. Beroun, OP divadelních souborů, pozvánka s programem, 1988
Brtnice, Bezchibi, Hrobka s vyhlídkou - program, 2012
Brtnice, Bezchibi, Hrobka s vyhlídkou - program, 2012
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, 2011
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Mrazík, Boleradická sešlost 2010
Brtnice, Bezchibi, Vražda sexem, 2009
Brtnice, ZDŠ, Jak zaniklo vodnické povolání - program, 1977
Bruntál, Magnet, Vodnická pohádka, 2010
Budějcká Thálie 2009, slavnostní zahájení
Bulharsko, Imprese KD klubu odborů Plovdiv, Loutkové metamorfózy, LCH 1980
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti  1986
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1982
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1982
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1983
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1983
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1983
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1984
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1984
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1984
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1984
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1985
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1985
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1985
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1986
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1986
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1986
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1986
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1987
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1987
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1987
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1988
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1988
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1988
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti 1988
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských divadelních souborů a souborů dospělých hrajících pro děti,  1984
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských loutkářských a divadelních souborů 1989
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských loutkářských a divadelních souborů 1989
Bystřice nad Pernštejnem, Okresní přehlídka dětských loutkářských a divadelních souborů 1989
Bystřice u Benešova, KS Bystřice, Causa Rudolf, 2008
Bystřice u Benešova, LS ZK ROH Interier,  Ženichové, LCH 1957
Bystřice u Benešova, LS ZV ROH np. Interier, Král Lávra, LCH 1959
Bystřice u Benešova, LS ZV ROH np. Interier, Král Lávra, LCH 1959
Bzenec, Kašpárek, Čert a Káča, CP v Přerově, 2011
Bzenec, Kašpárek, Čert a Káča, CP v Přerově, 2011
Bzenec, Kašpárek, Čert a Káča, CP v Přerově, 2011
Bzenec, Kašpárek, Čert a Káča, CP v Přerově, 2011
Bzenec, Kašpárek, Čert a Káča, CP v Přerově, 2011
Bzenec, Kašpárek, Čert a Káča, CP v Přerově, 2011
Bzenec, Kašpárek, Čert a Káča, CP v Přerově, 2011
Čáslav, Outsider Art, Golem
Čáslav, Outsider Art, Golem
Čáslav, Outsider Art, Golem
Čáslav, Outsider Art, Golem, LCH 2006
Čáslavice, OP amatérských divadelních souborů, o. Třebíč, 1980