Soubory: Lidová škola umění a Labín, KPP – dětské soubory

 
 

Související Geografické celky

 
  Stav: neexistuje
Založení / první zpráva: 198x
Ukončení činnosti / poslední zpráva: 199x
Působení: 198x, 199x
 
  Dětský divadelní soubor (DDS) LDO LŠU a KPP Labín, v 2. polovině 80. let 20. století vedoucí, pedagog a režie Vlasta Krautmanová.

1987 - v listopadu na krajské dílně dětského divadla StčK v Mnichově Hradišti uvedena ukázka z připravované inscenace Květy Hanzíkové: Vrabčáci a z hry Vlasty Krautmanové: Hra ne Alenku za zrcadlem volně napsané podle knihy Lewise Carolla, ved. Vlasta Krautmanová.

1988 - Astrid Lindgrenová: Pipi Dlouhá Punčocha (představení), ved. Vlasta Krautmanová. Účast na KP DDS a DLS - Středočeská dílna dětského divadla, Mnichovo Hradiště.

1989 - podle Miloše Macourka: Bonifác a bratránci, vedoucí Vlasta Krautmanová. Účast na KP DDS a DLS - Středočeská dílna dětského divadla, Mnichovo Hradiště.

1990 - A. Lindgrenová, Vl. Krautmanová: Pipi dlouhá punčocha, ved. Vlasta Krautmanová. Účast na KP DDS a DLS - dětské divadlo, Mnichovo Hradiště.

1990 - M. Macourek, B. Kramář: Bonifác a bratránci, ved. Vlasta Krautmanová. Účast na KP DDS a DLS - dětské divadlo, Mnichovo Hradiště.
 
  Bibliografie:
STROTZER, Milan: Krajská dílna dětského divadla Středočeského kraje. (Mnichovo Hradiště, předposlední listopadový víkend 1987) Amatérská scéna 1988, č. 3, s. 6-7.

STROTZER, Milan. Středočeská dílna dětského divadla ´89. Čs. loutkář 1990, č. 4, s. 88 - 89.

STROTZER, Milan: Středočeská dílna dětského divadla ´88. AS 1989, č. 3, s. 5. Foto: Praha 5, O králi Estmerovi.
 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Obrázky

Brandýs nad Labem, LDO LŠU, Bonifác a bratránci


 
 

Mapa působení souboru - Lidová škola umění a Labín, KPP – dětské soubory

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
 
Brandýs nad Labem, LDO LŠU, Bonifác a bratránci