Soubory: ZUŠ Harmonie

 
 

Související Geografické celky

 
  Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2001
Působení: 200x
 
  ZUŠ Harmonie je školní soubor při Církevní husitské ZUŠ Harmonie, o.p.s.
Škola byla založena v roce 2001 Markem Vávrou a jeho kolegy Michalem Brédikem a Jakubem Nygrýnem pod záštitou Pražské diecéze Církve československé husitské. Sídlí v budově Základní školy Benita Juáreze v Praze Dejvicích. Náplní je výuka uměleckých oborů a organizování koncertů a kulturních akcí. Vyučují se umělecké obory: hudební, taneční a literárně – dramatický. Žáci vystupují na koncertech, besídkách a různých kulturních akcích.

2008 - ZUŠ Harmonie, Jan Werich: O rybáři a jeho ženě, vedoucí Vladimír Jopek. Účast KP Otvírání. Doporučeno do širšího výběru na Dětskou scénu 2008. Účast na NP Dětská scéna, Trutnov - doporučení na NP Jiráskův Hronov. Účast na NP Jiráskův Hronov.

2009 - soubor 3. r. LDO ZUŠ Harmonie, Alena Ježková: Legenda O uťaté ruce, vedoucí Vladimír Jopek. Účast na KP Otvírání, Praha.

2009 - LDO ZUŠ Harmonie, Jan Werich: O rybáři a jeho ženě, r. Vladimír Jopek. Účast na Divadlo na návsi, Sudoměřice - cena za nejlepší dramatizaci textu Jana Wericha.

2013 - anonym ze 16 stol. v překladu Ivana Wernische - Dan Pelikán a Tomer Klein: Moc pěkný, veselý a poučný příběh, ved. Vladimír Jopek. Účast na KP Otvírání, Praha - doporučení do širšího výběru na celostátní přehlídku Dětská scéna 2013. Účast na CP Dětská scéna, Svitavy.
 
  Bibliografie:
GALETKOVÁ, Hana: Jaké štěstí býti na Dětské scéně 2008! AS 2008, č. 4, s. 17-21.

JIRSOVÁ, Zuzana: Divadelní přehlídka Otvírání. Deník Dětské scény Trutnov 2008, č. 0, s. 2.

MAXA, Miloš: Otvírání Praha 28. - 29. 3. 2009. Deník Dětské scény Trutnov 2009, č. 0, s. 2, 3. (Internet http://www.drama.cz/ds/archiv/ds_2009_cislo_0_web.pdf).

OPEN AIR PROGRAM při XVI. ročníku mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů - http://www.pocoapoco.cz/download/open_program.pdf
 
 

Související Texty

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Obrázky

Praha-Dejvice, LDO ZUŠ Harmonie, O rybáři a jeho ženě, 2008


 
 

Související Alba

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
 
Praha-Dejvice, LDO ZUŠ Harmonie, O rybáři a jeho ženě, 2008