Texty: Ústí nad Labem: Svobodná scéna ZK Severotuk - Malé Divadlo Setuza - soupis inscenací (dle Evy Čejchanové)

 
  Od roku 1948 do roku do roku 1965 – Divadelní scéna Severotuk – ZKROH Severočeských tukových závodů v Ústí nad Labem

Od roku 1965 Malé divadlo ZK ROH Severočeských tukových závodů (SETUZA)
v Ústí nad Labem (viz)

Seznam inscenací včetně Divadla poezie (DP), které bylo součástí Malého divadla.

1949 P. Karvaš: Meteor
1949 J. Drda: Hrátky s čertem
1949 Bill-Bělocerkovskij: Život volá
1949 V. Cach: DS 70 nevyjíždí
1949 V. Cach: Přicházím za tebou

1950 F. X. Šalda: Dítě
1950 J. Skalka: Kozí mléko
1950 V. K .Klicpera: Divotvorný klobouk
1950 J. K. Tyl: Kutnohorští havíři

1951 W. Shakespeare: Sen noci svatojanské
1951 V. Cach: Duchcovský viadukt
1951 A. Maltz: Nejšťastnější člověk
1951 A. Školnik: Noví lidé
1951 L. R. Šejnin: Milionové dědictví
1951 A. Jirásek: Jan Roháč z Dubé
1951 F. Roleček: Království Černé růže

1952 Štech-Horníček: Svatba pod deštníky
1952 J. Klíma: Štěstí nepadá s nebe
1952 P. H. Freyer: Ztracená pozice

1953 G. Mdivani: Koho tlačí bota
1953 A. N. Ostrovskij: Pozdní láska

1954 G. Zapolská: Morálka paní Dulské
1954 V. K. Klicpera: Hadrián z Římsů
1954 V. Petrovičová: Děravá škorně

1955 M. Brandová: Malajská romance

1956 J. K. Tyl: Tvrdohlavá žena

1957 F. Šrámek: Léto
1957 N. Hikmet: Legenda o lásce
1957 A. N. Afinogenov : Mášenka

1958 A. Jirásek: Otec

1959 V W: Balada z hadrů
1959 E. M. Remargue: Poslední dějství
1959 čeští básníci: Zpěv rodné zemi (DP)
1959 ústečtí autoři: Cestou k domovu (DP)
1959 sovětští básníci: Večer přátelství (DP)
1959 česká poezie: Setkání s básníky (DP)
1959 J. Mikula: Matka a syn
1959 J. Moucha: Chvála života (DP)

1960 L. Aškenazy: Ukradený měsíc (DP)
1960 J. Seifert: Píseň o Viktorce (DP)
1960 Mladí básníci: Lidé mého věku (DP)
1960 O. Starý: Tam pod hradem Střekovem

1961 německá poezie: A Německo miluje (DP)
1961 L. Stroupežnický: Naši furianti
1961 F. Orsi: Černý ventilátor
1961 kubánská poezie: Zelenavá ještěřice (DP)
1961 L. Hughes: Černoch si zpívá blues (DP)
1961 L. N. Tolstoj: Anna Kareninová

1962 S. K. Neumann: Zpěvy hněvu a lásky (DP)
1962 Světová poezie: Kdyby cestující (DP)
1962 V W: Kat a blázen
1962 Česká poezie v NSR (DP)
1962 V. Majakovskij: V. I. Lenin (DP)
1962 Z. Jelínek: Piráti (DP)


1963 Současná poezie: O člověku v nás (DP)
1963 K. Šiktanc: Patetická (DP)
1963 E. Rostand: Polibek Roxany
1963 A. Tverskoj: My dva a ten třetí
1963 Španělská poezie: Na kytaře hoří struny (DP)
1963 J. Vladislav: Pohádka z kufru

1964 R. Kunze: Já opět slyším křik racka (DP)
1964 O. Starý: Prší, prší (kabaret)
1964 K. Fehérová: Ty a já
1964 L. Vaňková: Zmoudření pyšné princezny
1964 O. Starý: Klauni Ferda a Jarda


1965 N. Manzari: Obecní hrdina
1965 F. S. Inclán: Julie umírá každou noc
1965 F. Pavlíček: Raubíř a jeho dítě

1966 M. Pagnol: Malajský šíp

1967 J. Kainar: Nebožtík Nasredin
1967 A. de Stefani: Jako ta myš
1967 A. Jirásek: Vojnarka
1967 O. Starý: Špinavá princezna

1968 J. R. Pick: Ruce vzhůru, boys
1968 F. Říha: Bludička

1969 O. Starý: Pekelný mariáš
1969 J. Schneider: Eště de vo to (DP)
1969 F. Hrubín: Oldřich a Božena
1969 O. Starý: Strašidelný mlýn

1970 J. de la Forterie: Výslech po italsku
1970 J. Kainar: Zlatovláska
1970 O. Starý: Cirkus klauna Franty

1971 M. Gorkij: Vassa Železnovová

1972 V W: Balada z hadrů
1972 G. Schulze: Čertovy zlaté vlasy
1972 J. Čapek: Pohádka o princezně Zubejdě

1973 V. Nezval: Oči milenek (DP)
1973 Z.Horynová: Zkoušky čerta Belínka
1973 E. Vachek: Bidýlko
1973 L. Gyurkó: Elektro, má lásko!
1973 0. Starý: Vánoční klauniáda

1974 O. Starý: Pojďte se s námi smát
1974 J. Hora: Jan houslista (DP)
1974 H. Sachs: Divadlo na jarmarku

1975 Němcová – Lošťák: Sůl nad zlato
1975 Tyl – Felzmann: Jan Hus
1975 M. Disman: Tři medvíďata

1976 R. Lošťák: Chůze po kamení
1976 K. M. Walló: Chytrá princezna

1977 C. Goldoni: Náměstíčko
1977 A. P. Čechov: Racek

1978 H. Ibsen: Peer Gynt
1978 H. Quiroga: Oškubaný papoušek

1979 S. Grochowiak: Jitřní úzkost
1979 O. Starý: Zvířátka a loupežníci
1979 P. Hacks: Sny panny Rózičky

1980 G. Preissová: Její pastorkyňa
1980 P. Grym: Honza a drak

1981 A. Jakubovskij: Oko Antikristovo
1981 Koliere – Felzmann: Cesta ke dvoru

1982 W. Shakespeare: Macbeth
1982 F. Nepil: U nás v Holoubkově

1983 B. Brecht: Matka Kuráž

1984 A. Přidal: Malé noční hry
1984 K. Svoboda: Švec a čert

1985 Aischylos: Peršané
1985 J. Kolár: Kocourek Modroočko

1987 S. J. Wittkiewicz: A nakonec choromyslní
1987 A. Žitinskij: Schodiště

1988 J. K. Tyl: Krvavé křtiny
1988 T. Ondřich: Muzikanti v Černém lese

1995 J. N. Nestroy: Lumpacivagabundus
 
 

Související Soubory

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':