Videa: Boleradice, OB, Šavle a píseň, NP Krakonošův divadelní podzim 1993

 
 
 
  Divadelní soubor Osvětové besedy Boleradice, František Kožík: Šavle a píseň. Režie a úprava Alena Chalupová, scéna Josef Bartoš j.h. Hrají: Jan Koráb (Jan Adam z Víckova), Iva Hrabcová (Maryna z Bubna, jeho žena), Stanislav Rauš (Rytmistr Alexandr Jost Haugvic), Radek Omasta (Rytíř Wolf Mengsreiter), Antonín Koráb (vojtěch Lukavský, správce panství), Ilona Fialová (Magdaléna, jeho dcera), Jan Komínek (Jan Formanův), Václav Zahradník (Plukovník Mořic Hartman), Bořivoj Veslý (Ježek z Lukova), Libuše Hřibová, Jana Horáková, Jarmila Korábová, Libuše Korábová, Pavlína Stehlíková, Petr Koráb, Marcela Korábová, Oldřich Pelikán, Jana Charvátová, Miroslav Vašíček, Zdeněk Trlida a Martin Stehlík (vesničané a vojáci) a Cimbálová muzika Vonica s primášem Františkem Korábem ve složení Jan Zaviačič, Jan Kachyňa, Libor Otýpka a Pavel Rokyta.
Záznam představení na Krakonošově divadelním podzimu ve Vysokém nad Jizerou, 24. národní přehlídce venkovských divadelních souborů 1993.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v květnu 2013.
 
  Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 13. 10. 1993
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 1:02:21
 
 

Související Soubory

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Pojmy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':