Videa: Česká Lípa, Jirásek, Na druhé straně řeky, CP Divadelní Třebíč 2002

 
 
 
  Divadelní klub Jirásek Česká Lípa, František Zborník: Na druhé straně řeky. Režie František Zborník, dramaturgická spolupráce Vladimír Zajíc j.h., scéna, masky a kostýmy Kateřina Baranowska j.h., výroba scény Pavel Hurych, asistentka režie Karla Bělohubá. Hrají Ota Ille, Pavel Landovský, Karel Bělohubý, Václav Klapka, Miki Vik, Jiří Hau, Miroslav Kolář, Cyril Grolmus, Josef Pecha, Jakub Adamec, Jan Bělohubý, František Zborník, Vladimíra Lačná, Radka Burešová, Lenka Adamcová, Anna Rusínková, Kristýna Slapničková a Naďa Kovářová.
Záznam představení na 11. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2002.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
 
  Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 5. 2002
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:56:14
 
 

Související Soubory

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Pojmy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':