Videa: Dačice, Tyl, Portugálie, CP Divadelní Třebíč 2003

 
 
 
  Divadelní spolek Tyl Dačice, Zoltán Egressy: Portugálie. Překlad Taťána Dimitrová, režie Otakar Tesař, spolupráce na koncepci inscenace Vladimír Zajíc a Majka Kotisová. Hrají: Lenka Korbelová (Mašle), Lukáš Skupa (Drobek), Oldřich Svoboda (Kolík), Stanislav Prokeš (Hospodský), Alena Kružíková (Manželka), Vít Prokopius (Řepa), Eva Pokorná (Žena), Zdeněk Burda (Farář) a Martin Šťastný (Satanáš).
Záznam představení na 12. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2003.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2014.
 
  Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 15. 5. 2003
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:36:48
 
 

Související Soubory

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Pojmy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':