Databáze českého amatérského divadla

Alba: Pelhřimov, Státní okresní archiv, Pelhřimov, Okresní úřad, i.č. 866, ka 327-331

Název: Pelhřimov, Státní okresní archiv, Pelhřimov, Okresní úřad, i.č. 866, ka 327-331

Související Obrázky

Arneštovice, Hasiči, Tatínkovy juchty, 1923
Bácovice, Omladina, sólové výstupy, 1919
Bácovice, Republikánský dorost, Kdo nemiloval - nežil, 1932
Bácovice, Republikánský dorost, Zápas o nevěstu, 1930
Bácovice, Republikánský dorost, Zápas o nevěstu, 1932
Bedřichov, Katolická mládež, Hypnotiser, 1931
Bedřichov, Katolická mládež, Já se ženit nebudu, 1930
Bedřichov, Katolická mládež, Pojď na mé srdce!, 1931
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Druhá míza, 1926
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Druhá míza, 1926
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Lázeňská víla, 1923
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Na otavském klepáči, 1924
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Na otavském klepáči, 1924
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Nevěsta legionářova, 1923
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Od starého kmladému posvícení, 1925
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Od starého kmladému posvícení, 1925
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Osudy legionáře, 1928
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Pojď na mé srdce, 1924
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Tajemství myslivny, 1925
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Tatínkovy juchty, 1923
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Toníček ze vsi, 1929
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Třetí svatební den, 1928
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Vodníkova nevěsta, 1927
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Vodníkova nevěsta, 1927
Bezděčín, Místní osvětový sbor, žádost o povolení představení ve škole, 1926
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Zápas o nevěstu, 1923
Bezděčín, Místní osvětový sbor, Zasnoubení po tmě, 1926
Bezděčín, Obecná škola, Mikuláš, 1927
Bitětice, Katolická mládež, žádost o prodloužení policejní hodiny, 1921
Boršov, MOK, Dražba na nevěstu, 1924
Božejov, Hasiči, Pomsta, 1920
Božejov, Katolická mládež, Pojď na mé srdce, 1921
Božejov, Kroužek studentů, Ich melde - Telefon č. 777, Doktor Žampion, 1926
Božejov, Národní jednota pošumavská, Bílá myška, 1923
Božejov, Národní jednota pošumavská, Falešná kočička, 1925
Božejov, Národní jednota pošumavská, Ferdinand spí, 1920
Božejov, Národní jednota pošumavská, Krakonoš, 1923
Božejov, Národní jednota pošumavská, Opuštěný, 1924
Božejov, Národní jednota pošumavská, Osudem zrazeni, 1923
Božejov, Národní jednota pošumavská, Poupě, 1924
Božejov, Národní jednota pošumavská, Románek na horách, 1924
Božejov, Národní jednota pošumavská, Slečna prokuristka, 1926
Božejov, Národní jednota pošumavská, Smír, 1923
Božejov, Národní jednota pošumavská, Tenkrát - Osvědčený prostředek, 1925
Božejov, Obecná škola, Babička, 1929
Božejov, Obecná škola, Honza, 1932
Božejov, Obecná škola, Honza, 1932
Božejov, Obecná škola, Pro princeznu Svobodu, 1933
Božejov, Republikánský dorost, Karel Poslední, 1927
Božejov, Republikánský dorost, Když se Mařka zamilovala, 1928
Božejov, Republikánský dorost, Kletba mamonu, 1932
Božejov, Republikánský dorost, Lapený Samsonek, 1927
Božejov, Republikánský dorost, Mikuláš a čert na námluvách, 1928
Božejov, Republikánský dorost, Na selském gruntě, 1929
Božejov, Republikánský dorost, Podvodnice, 1928
Božejov, Republikánský dorost, Ve stínu nenávisti, 1927
Božejov, Republikánský dorost, Ve stínu nenávisti, 1927
Božejov, Republikánský dorost, Zlatý motýlek, 1927
Božejov, Sociální demokracie, Rodinná vojna, 1911
Božejov, Sokol, Akademie, 1931
Božejov, Sokol, Synové sedláka Hory, 1933
Branišov, Mládenci a dívky, Na stravovně, 1932
Branišov, Republikánský dorost, Mikulášská zábava, 1932
Branišov, Republikánský dorost, Mikulášská zábava, 1933
Branišov, Republikánský dorost, Mikulášská zábava, 1934
Branišov, Republikánský dorost, Na manželské frontě klid, 1932
Branišov, Republikánský dorost, Na manželské frontě klid, 1932
Branišov, Republikánský dorost, Na manželské frontě stávka, 1933
Bratřice, Hasiči, Černé oči, 1933
Bratřice, Hasiči, Fanynko neplač!, 1932
Bratřice, Hasiči, Filosof od verpámku, 1933
Bratřice, Hasiči, Krutinovic vyhráli, 1932
Bratřice, Hasiči, Láska nehněvaná není milovaná, 1934
Bratřice, Hasiči, Proč bychom se netěšili, 1931
Bratřice, Hasiči, Rodné hnízdo, 1930
Bratřice, Kroužek divadelních ochotníků, Furiant, 1924
Bratřice, Kroužek divadelních ochotníků, Neodolatelná Olga, 1925
Bratřice, Kroužek divadelních ochotníků, To byla noc, 1922
Bratřice, Kroužek divadelních ochotníků, Vesnická čarodějka, 1923
Bratřice, Kroužek divadelních ochotníků, Za cizí hříchy, 1922
Bratřice, Místní osvětová komise, Ferdinand spí, 1921
Bratřice, Místní osvětová komise, Paličova dcera, 1921
Čakovice, Mládež Národního souručenství, Domov, 1941
Čakovice, Mládež Národního souručenství, Nevěsty z českého ráje, 1941
Čakovice, Mládež Národního souručenství, Nevěsty z českého ráje, 1941
Čakovice, Mládež Národního souručenství, Ševci, 1940
Čakovice, Mládež Národního souručenství, Ševci, 1940
Čakovice, Mládež Národního souručenství, Ševci, 1941
Čakovice, Mládež Národního souručenství, Ševci, 1941
Čakovice, Spolek divadelních ochotníků, Prach a broky, 1941
Čakovice, Spolek divadelních ochotníků, Prach a broky, 1941
Čakovice, Spolek divadelních ochotníků, Statek našeho Franty, 1942
Částkovice, Mládež Národního souručenství, Rozmysli si, Mařenko, 1940
Částkovice, Mládež Národního souručenství, Rozmysli si, Mařenko, 1940
Častonín, Divadelní ochotníci, Žabičky pana profesora, 1928
Častonín, Mládež Národního souručenství, Fantóm třetího poschodí, 1942
Častonín, Mládež Národního souručenství, Ševci, 1941
Častrov, Vrchlický, Ryba na suchu, 1942
Častrov, Vrchlický, Ryba na suchu, 1942
Čejkov, Mládež Národního souručenství, Nevěsty z českého ráje, 1942
Cejle, Hasiči, Na tom našem dvoře, 1930
Cejle, Hasiči, Proč bychom se netěšili, 1929
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Ať žije naše republika, 1925
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Bouřliváci naší vesnice, 1942
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Bouřliváci naší vesnice, 1942
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Čtveráctví krajánka Švejka, 1925
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Čtveráctví krajánka Švejka, 1925
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Děda Štráchal jede k panu presidentovi, 1930
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Dědečkovy housle, 1928
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Ferda šéfem, 1928
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Freda detektivem, 1932
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Furiant, 1920
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Hanička, 1932
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Honba za ženichem, 1925
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Hraběnka z podskalí, 1926
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Já se ženit nebudu, 1924
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Její Veličenstvo Láska, 1931
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Jidáš, 1928
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Kaprál Půlpalec dělá vojnu - Vzhůru na měsíc, 1933
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Když štěstí chodí po horách, 1929
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Márinka ze staré myslivny, 1942
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Maryša, 1926
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Na otavském klepáči, 1925
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Na pomoc, 1928
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Na rodné hroudě, 1920
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Naše chaloupka, 1926
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Od mlýna k mlýnu, 1942
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Otec národa, 1932
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Pan president mezi svými, 1934
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Páni, 1920
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Pasekáři, 1942
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Pemzlík, postrach tetiček, 1934
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Poklad, 1927
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Přišla do rozumu, 1918
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Pro kus chleba, 1920
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Prodaná nevěsta, 1918
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Půl dne v hotelu - Veselé narozeniny, 1932
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Pytlák Martin, 1931
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Románek na horách, 1921
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Soucit, 1930
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Šťastní otcové, 1931
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Stíny z hlubin, 1929
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Terno, 1929
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Tvrdé hlavy, 1923
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Ty nešťastné pátky, 1933
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, V Černé rokli, 1928
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Věno, 1925
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Voják Švejk poručíkem, 1930
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Z českých mlýnů, 1931
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Za pravdou, 1929
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Zápas o nevěstu, 1926
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Ztraceni, 1927
Čelistná, Kroužek mládenců a dívek, Osiřelo dítě, 1931
Čelistná, Kroužek mládenců a dívek, Provinění, 1932
Čelistná, Kroužek mládenců a dívek, Provinění, 1933
Čelistná, Místní osvětová komise, Láska nehněvaná - není milovaná, 1934
Čelistná, Republikánský dorost, Opička Filipa Ptáčka, 1933
Červená Řečice, Dramatický kroužek papírny, Mikulášský večírek, 1925
Červená Řečice, Hasiči, Minulost pana rady, 1923
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Červený mlýn, 1941
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Červený mlýn, 1941
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Devátá louka, 1941
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Devátá louka, 1941
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Hra na schovávanou, 1941
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Josef Kajetán Tyl, 1942
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Krev a půda, 1942
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Lidé na kře, 1940
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Most nejkrásnější, 1942
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Okénko, 1941
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Otec, 1940
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Pan Čáp na to káp, 1939
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Pan Čáp na to káp, 1942
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Píseň dcery ducha mého, 1941
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Poslední muž, 1940
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Sluneční paseka, 1941
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Směry života, 1940
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Stilmondský starosta, 1937
Červená Řečice, Jednota divadelních ochotníků, Tatínek jde na manévry, 1937
Červená Řečice, Katolická mládež, Ať žije naše republika, 1925
Červená Řečice, Katolická mládež, Černé jezero, 1924
Červená Řečice, Katolická mládež, Černý kříž v lese, 1923
Červená Řečice, Katolická mládež, Poklad, 1923
Červená Řečice, Katolická mládež, Přátelé, 1925
Červená Řečice, Katolická mládež, V českém ráji, 1923
Červená Řečice, Katolická mládež, Zachycen proudem, 1924
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Brouček, 1924
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Bujná krev, 1923
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Furiant, 1926
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Když štěstí chodí po horách, 1929
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Láska nedá si poroučet, 1927
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Michal comp. Matěj, 1924
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Na dušičky, 1923
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Pepinčina první láska, 1923
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Pytlák Martin, 1927
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Srážka vlaků, 1924
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Vitouškův svatební den, 1926
Červená Řečice, Katolická národní jednota, Vosí hnízdo, 1926
Červená Řečice, Místní osvětová komise, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1933
Červená Řečice, Občanská škola, O velikonocích, 1924
Červená Řečice, Obecná škola, O silném kovářovi, 1922
Červená Řečice, Orel, Dražba na nevěstu, 1933
Červená Řečice, Orel, Jindra, 1927
Červená Řečice, Orel, Lešetínský kovář, 1937
Červená Řečice, Orel, Naši bratři, 1937
Červená Řečice, Orel, Obětování, 1932
Červená Řečice, Orel, Písnička srdce, 1940
Červená Řečice, Orel, Poslední šichta, 1933
Červená Řečice, Orel, Pro vlajku československou, 1930
Červená Řečice, Orel, Sylvestrovský večírek, 1939
Červená Řečice, Orel, Ta naše Máňa, 1925
Červená Řečice, Orel, Třikrát svatba, 1933
Červená Řečice, Orel, Tulácké dobrodružství, 1937
Červená Řečice, Orel, V manželské kleci, 1937
Červená Řečice, Orel, Vesnička pod lipami, 1940
Červená Řečice, Orel, Zavadilka vdává dceru, 1933
Červená Řečice, Orel, Závěť, 1925
Červená Řečice, Sokol, Akademie - Večer na lesní mítině - plakát, 1933
Červená Řečice, Sokol, Já chci Mikuláše, 1931
Červená Řečice, Sokol, Mikulášská zábava, 1939
Červená Řečice, Sokol, Permonův dar, 1932
Červená Řečice, Sokol, Probuzenci, 1927
Červená Řečice, Sokol, první biografické představení, 1929
Červená Řečice, Sokol, Silvestrovský večer, 1924
Červená Řečice, Sokol, Služebník svého pána, 1923
Červená Řečice, Sokol, Srdce v bouři, 1933
Červená Řečice, Sokol, Taneční zábava, 1939
Červená Řečice, Sokol, žádost o povolení loutkových představení, 1939
Červená Řečice, Sokol, žádost o povolení loutkových představení, 1939
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Bílá myška, 1932
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Bláha Švik, nešťastný švec, 1922
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Bruneta či blondýna, 1930
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Bytová nouze, 1923
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Chci žíti, 1930
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Dana Petrovičová, 1924
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Holírna hrůzy - Černý Petr, 1931
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Hoře života, 1922
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Ich melde - Dvě Laurinky, 1930
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Jan Výrava, 1925
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Janek je děvče pro všechno, 1934
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Když služebnictvo stávkuje, 1924
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Klíč k jejich srdcím, 1932
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Kontrolor spacích vagonů, 1924
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Kostnické plameny, 1920
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Kulatý svět, 1921
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Lucerna, 1932
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Macíčkova dovolená, 1930
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Maloměští diplomaté, 1924
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Maloměstské tradice - Hrůza letního bytu, 1925
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Manžel putička, 1926
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Mikulášská zábava, 1925
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Myška, 1924
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Neodolatelná Olga, 1922
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Noc na Karlštejně, 1925
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Noční dobrodružství, 1929
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Okénko, 1934
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Otec, 1921
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Peníze, 1921
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Podvodnice, 1929
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Pozdě, 1930
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Pražský žid, 1924
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Převraty, 1922
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Psohlavci, 1925
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Psohlavci, 1925
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Radostná událost, 1925
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Rodinná vojna, 1924
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Románek na horách, 1920
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Silvestrovská zábava, 1927
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Silvestrovský večer, 1928
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Šťastní otcové, 1929
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Strakonický dudák, 1928
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Tajemství myslivny, 1926
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Tete Fany, postrach rodiny, 1931
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Tři halíře, 1920
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Tulácká krev, 1926
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Udolán, 1923
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, V červáncích svobody, 1921
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, V českém ráji, 1925
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, V záři vánčního stromku, 1933
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Vina, 1922
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1926
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Vrah, 1928
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Zábavný večírek, 1929
Červená Řečice, Spolek divadelních ochotníků, Závěť, 1927
Červená Řečice, Strana lidová, Pro zlatý poklad republiky, 1924
Červená Řečice, Strana lidová, Růžová pouta, 1923
Červená Řečice, Studentský kroužek, Šofér, 1927
Cetoraz, Hasiči, jednoaktovky, 1933
Cetoraz, Hasiči, Princezna ze statku, 1925
Cetoraz, Hasiči, Selské námluvy - Röntgenovy paprsky - Chytří studenti, 1923
Cetoraz, Hasiči, Umělá láska, 1923
Cetoraz, Katolická mládež, Bankrotář - plakát, 1933
Cetoraz, Katolická mládež, Bankrotář, 1933
Cetoraz, Katolická mládež, Jedenácté přikázání, 1930
Cetoraz, Katolická mládež, Když srdce tvoje zahoří, 1937
Cetoraz, Katolická mládež, Krajánku, vrať se!, 1931
Cetoraz, Katolická mládež, Kulatý svět, 1931
Cetoraz, Katolická mládež, Kulatý svět, 1931
Cetoraz, Katolická mládež, Námořníkův sen, 1932
Cetoraz, Katolická mládež, Námořníkův sen, 1932
Cetoraz, Katolická mládež, Nejlepší pomsta - plakát, 1931
Cetoraz, Katolická mládež, Nejlepší pomsta, 1931
Cetoraz, Katolická mládež, Sedlák Zlatodvorský, 1930
Cetoraz, Katolická mládež, V tom údolí čarokrásném, 1937
Cetoraz, Místní osvětová komise, Červená Karkulka, 1941
Cetoraz, Místní osvětová komise, Červená Karkulka, 1941
Cetoraz, Místní osvětová komise, Honza u krále, 1940
Cetoraz, Místní osvětová komise, Honza u krále, 1940
Cetoraz, Místní osvětová komise, Jakubův dvůr, 1940
Cetoraz, Místní osvětová komise, Jakubův dvůr, 1940
Cetoraz, Místní osvětová komise, Kašpárek u ježibaby, 1941
Cetoraz, Místní osvětová komise, Kašpárek u ježibaby, 1941
Cetoraz, Místní osvětová komise, Kašpárkovy čertoviny, 1941
Cetoraz, Místní osvětová komise, Kašpárkovy čertoviny, 1941
Cetoraz, Místní osvětová komise, Ponocný a strašidlo, 1940
Cetoraz, Místní osvětová komise, Ponocný a strašidlo, 1940
Cetoraz, Místní osvětová komise, Ponocný a strašidlo, 1940
Cetoraz, Místní osvětová komise, Rodičovské sdružení, Za mamikou, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Celá ves se směje, 1940
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Hotel Zázračná voda, 1940
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Hotel Zázračná voda, 1940
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Hotel Zázračná voda, 1940
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Hotel Zázračná voda, 1940
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Hotel Zázračná voda, 1940
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Hotel Zázračná voda, 1940
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Její pastorkyňa, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Její pastorkyňa, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Mikulášská zábava, 1939
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Mikulášská zábava, 1939
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Mikulášská zábava, 1939
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát, 1942
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1941
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1941
Cetoraz, Obecná škola, Pro tatíčka presidenta, 1928
Cetoraz, Obecná škola, Slavný mistr Kopřiva, 1940
Cetoraz, Obecná škola, Slavný mistr Kopřiva, 1940
Cetoraz, Obecná škola, Trampoty mistra Konopáska, 1933
Cetoraz, Obecná škola, Vánoční besídka, 1940
Cetoraz, Obecná škola, Vánoční besídka, 1940
Cetoraz, Obecná škola, Vlastní silou, 1930
Cetoraz, Obecná škola, Žákovská besídka, 1941
Cetoraz, Obecná škola, Žákovská besídka, 1941
Cetoraz, Obecná škola, Žákovská besídka, 1941
Cetoraz, Obecná škola, Žákovská besídka, 1941
Cetoraz, Obecná škola, Žákovská besídka, 1941
Cetoraz, Obecná škola, Žákovská besídka, 1941
Cetoraz, Obecná škola, Žákovská besídka, 1941
Cetoraz, Republikánský dorost, Česká chaloupka, 1930
Cetoraz, Republikánský dorost, České děvče - srdce zlaté, 1930
Cetoraz, Republikánský dorost, Ferda detektivem - plakát, 1933
Cetoraz, Republikánský dorost, Ferda detektivem, 1933
Cetoraz, Republikánský dorost, Hřích lesního Křikavy, 1932
Cetoraz, Republikánský dorost, jednoaktovky, 1930
Cetoraz, Republikánský dorost, Kukačka zakukala - plakát, 1933
Cetoraz, Republikánský dorost, Kukačka zakukala, 1933
Cetoraz, Republikánský dorost, Slepý ženich, 1937
Cetoraz, Republikánský dorost, Tulácké dobrodružství, 1930
Cetoraz, Republikánský dorost, Vojno povol - hej rup!, 1931
Cetoraz, Republikánský dorost, Zámecké strašidlo, 1931
Cetoraz, Republikánský dorost, Zločin matky Bernáškové, 1931
Cetoraz, Rodičovské sdružení, Za mamikou, 1941
Cetoraz, Rodičovské sdružení, Za mamikou, 1941
Cetoraz, Rodičovské sdružení, Za mamikou, 1941
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Bílá myška, 1923
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Břinkalovy trampoty, 1919
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Byt pro svobodného pána, 1912
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Ferdinand spí, 1921
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Hrany, 1923
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Kopřivy, 1925
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Kouzlo červánků, 1924
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Macíčkova dovolená, 1923
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Minulost pana rady, 1919
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Mlsáníčko, 1923
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Na selském gruntě, 1920
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Paličova dcera, 1942
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Paličova dcera, 1942
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Paličova dcera, 1942
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Papínkovy zálety, 1920
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Románek na horách, 1928
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Rozpustilé holky ve škole - Pantáta Vohnout poprvé ve škole - Někdy kriminál nad svobodu, 1928
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Silvestrovská zábava, 1927
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Silvestrovská zábava, 1928
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Směry života, 1925
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Štědrý večer po pěti letech, 1922
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, To byla noc, 1919
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Tvrdé české palice, 1942
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Tvrdé české palice, 1942
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Tvrdé české palice, 1942
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1929
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Výlet s programem, 1922
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, XIII. přikázání, 1929
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Zázračný panák, 1922
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků, Zmařený život - Srážka vlaků, 1919
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků,Bláha Švik, nešťastný švec, 1924
Cetoraz, Spolek divadelních ochotníků,Poslední muž, 1925
Chvojnov, Agrární dorost, Dražba na nevěstu, 1924
Chvojnov, Agrární dorost, Smír, 1922
Chvojnov, Agrární dorost, Srdce, 1923
Chvojnov, Národní jednota pošumavská, Bílá myška, 1920
Chvojnov, Národní jednota pošumavská, Ich melde, 1927
Chvojnov, Národní jednota pošumavská, Jakou našel metlu na zlou Teklu, 1920
Chvojnov, Národní jednota pošumavská, Jakou našel metlu na zlou Teklu, 1920
Chvojnov, Národní jednota pošumavská, Kometa Hanzelínova, 1921
Chvojnov, Národní jednota pošumavská, Kukačka, 1926
Chvojnov, Národní jednota pošumavská, Silvestrovský večírek, 1924
Chvojnov, Obecná škola, Tatíčkovi, 1935
Chvojnov, Republikánský dorost, Černé oči, 1928
Chvojnov, Republikánský dorost, Chci žíti, 1925
Chvojnov, Republikánský dorost, Děti z hor, 1926
Chvojnov, Republikánský dorost, Děti z hor, 1926
Chvojnov, Republikánský dorost, Dvojčata, 1927
Chvojnov, Republikánský dorost, Já se ženit nebudu, 1927
Chvojnov, Republikánský dorost, Lešetínský kovář, 1923
Chvojnov, Republikánský dorost, Lešetínský kovář, 1923
Chvojnov, Republikánský dorost, Lešetínský kovář, 1925
Chvojnov, Republikánský dorost, Mlsáníčko, 1924
Chvojnov, Republikánský dorost, Peg mého srdce, 1925
Chvojnov, Republikánský dorost, Silvestrovská zábava, 1932
Chvojnov, Republikánský dorost, Srdce, 1925
Chvojnov, Republikánský dorost, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1925
Čížkov, Kroužek divadelních ochotníků, Kometa Hanzelínova, 1937
Čížkov, Kroužek divadelních ochotníků, Na křivých cestách, 1940
Čížkov, Kroužek divadelních ochotníků, Na křivých cestách, 1940
Čížkov, Kroužek divadelních ochotníků, Nestyď se tatínku, 1937
Čížkov, Kroužek divadelních ochotníků, potvrzení o daru, 1940
Dehtáře, Mládež Národního souručenství, Jakubův dvůr, 1941
Dehtáře, Mládež Národního souručenství, Kříž na křižovatce, 1942
Dívčí Kopy, Místní osvětová komise, Dnes poroučí tatínek, 1942
Dívčí Kopy, Místní osvětová komise, Tvrdé české palice, 1943
Dobrá Voda, Agrární dorost, Smír, 1923
Dobrá Voda, Kroužek divadelních ochotníků, Srážka vlaků, 1923
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Hřích na gruntě, 1942
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Na rohanském statku, 1942
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát, 1940
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Silvestrovská zábava, 1940
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Vandrovali sladovníci, 1941
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1940
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Vítězství fořta Meruzalky, 1942
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Vítězství fořta Meruzalky, 1942
Dobrá Voda, Mládež Národního souručenství, Vítězství fořta Meruzalky, 1942
Dobrá Voda, Národní jednota pošumavská, Nestyď se, tatínku, 1934
Dobrá Voda, Národní jednota pošumavská, Prodaná láska, 1925
Dobrá Voda, Národní jednota pošumavská, Rozbitá sklenice - Za reformu manželského práva - Medvěd námluvčím, 1925
Dobrá Voda, Obecná škola, Princezna Zlatohvězdka, 1928
Dobrá Voda, Republikánský dorost, aktovky, 1937
Dobrá Voda, Republikánský dorost, aktovky, 1937
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Baťoch, 1927
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Cesta k srdci - Pražský divotvorce, 1930
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Dědkové, 1924
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Dva, kteří se hledali, 1928
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Falešná kočička, 1929
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Honba za ženichem, 1934
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Kukačka, 1927
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Lapený Samsonek, 1927
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Márinka Válková, 1925
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Mikulášská zábava, 1934
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Mrška - Muž, který ztratil hlavu, 1932
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Na selském gruntě, 1932
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Nešťastný šafářův domeček, 1934
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Pantáta Vohnout poprvé v divadle, 1929
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Poslední muž, 1923
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Purpurové domino, 1925
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Slib z fronty, 1937
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Sojčí pero, 1932
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Vojnarka, 1931
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Zavadilka vdává dceru, 1933
Dobrá Voda, Republikánský dorost, Zvony, 1926
Dolní Cerekev, Církev československá, Hanička, 1931
Dolní Cerekev, Hasiči, Čest hasičstvu, 1923
Dolní Cerekev, Hasiči, Chytrý táta, 1937
Dolní Cerekev, Hasiči, Helmice bez poskvrny, 1928
Dolní Cerekev, Hasiči, Miláček štěstěny, 1925
Dolní Cerekev, Hasiči, Pepinčina první láska, 1929
Dolní Cerekev, Hasiči, Ševci, 1940
Dolní Cerekev, Katolická mládež, C. k. obecní policajt, 1934
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Cikánčin svatební závoj, 1930
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Frajerečka, 1941
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Husopaska, 1931
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Láska vítězí, 1939
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Medvěd se zvonečkem - Dvě Myričky, 1928
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Mikulášský večírek, 1934
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Na Vikárce - u sv. Víta, 1937
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Neštěstím ku blahu, 1928
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Nevěsty z českého ráje, 1941
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Písnička srdce, 1940
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Potkalo ji štěstí, 1929
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Potkalo ji štěstí, 1934
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Potkalo ji štěstí, 1934
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Slečna tulačka, 1930
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Směry života, 1941
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Strach je velká věc, 1928
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Vesnička pod lipami, 1939
Dolní Cerekev, Katolická mládež, Z městské služby - Hlad a láska, 1928
Dolní Cerekev, Obecná škola, Kašpárek světlonošem - Kašpárek na hanbě, 1928
Dolní Cerekev, Obecná škola, Začarovaná země, 1933
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Bělohorská mračna, 1920
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, C. k. polní maršálek, 1932
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, C. k. polní maršálek, 1932
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, C. k. ulejváci, 1926
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Chudý písničkář, 1922
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Děvčátko z hájovny, 1936
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Dořina smrt - Cikánčina pomsta, 1923
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Dořino štěstí, 1922
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Dořino štěstí, 1923
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Ekvinokce, 1933
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Ferda šéfem, 1931
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Furiant, 1922
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Hevička, 1929
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Hloupý kousek, 1922
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Honba za ženichem, 1920
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Hrabě Monte Christo, 1932
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Hrany, 1924
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Hřích lesního Křikavy, 1934
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Hrobník a jeho dcera, 1924
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Jan Výrava, 1921
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Jan Výrava, 1930
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Kainovo znamení, 1930
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Kalné proudy, 1927
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Kletba mamonu, 1922
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Kometa Hanzelínova, 1924
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Kondelík a Vejvara, 1933
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Kostnické plameny, 1924
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Krajánku, vrať se!, 1929
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Kubata dal hlavu za blata, 1929
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Lucifer, aneb, Zázračný elixír, 1930
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Majitel hutí, 1925
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Marjánko, Marjánko má, 1934
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Maryša, 1925
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Maryša, 1925
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Mikulášská zábava, 1932
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Mikulášská zábava, 1932
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Na vysoké stráni, 1924
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Námluvy v lese, 1923
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Nebe, peklo, ráj, 1932
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Nevěsta za českou korunu, 1920
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Nezvedená Lída, 1924
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Nezvedená Lída, 1928
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Oblaka, 1926
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Osiřelo dítě, 1932
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Osudné jmeniny, 1923
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Páter Vojtěch, 1929
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Pepičina první láska, 1921
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Perly smrti - Ich melde - Javohl, 1930
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Perníkové srdce, 1927
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Podvodnice, 1923
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Ponocný Šťoura, 1934
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Pozdě, 1925
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Pro tatíčka presidenta, 1921
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Průboj, 1924
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Ptačí mozky, 1922
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Pýcha předchází pád, 1923
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Pytlák Martin, 1926
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Rajsino utrpení, 1927
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Rajsino utrpení, 1927
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Rajsino utrpení, 1927
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Sedlák Zlatodvorský, 1920
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Soucit, 1924
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Tonča s Emou do vdavek se ženou, 1933
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Tulácká krev, 1929
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Tulák, 1927
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Tulák, 1928
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, U Dušánků, 1921
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Újezdské kasárny, 1930
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Vlčí máky, 1931
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Vojnarka, 1930
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Volné manželství, 1932
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Z českých mlýnů - Slečinka z Bílého zámečku, 1928
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Za cizí hříchy, 1923
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Za cizí hříchy, 1929
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Zvoník u Matky Boží, 1932
Dolní Cerekev, Pokračovací škola průmyslová, Za chlebem, 1924
Dolní Cerekev, Republikánský dorost, Jeho poslední hřích, 1932
Dolní Cerekev, Republikánský dorost, Na selském gruntě, 1928
Dolní Cerekev, Republikánský dorost, Staříček Holuša, 1931
Dolní Cerekev, Republikánský dorost, U Dušánků, 1931
Dolní Cerekev, Sokol, Akademie, 1932
Dolní Cerekev, Sokol, Bytová nouze, 1921
Dolní Cerekev, Sokol, Děvče od Čerchova, 1932
Dolní Cerekev, Sokol, Divá Bára, 1940
Dolní Cerekev, Sokol, Dobrodružství krajánka Švejka, 1925
Dolní Cerekev, Sokol, Drama čtyř chudých stěn, 1925
Dolní Cerekev, Sokol, Drama čtyř chudých stěn, 1925
Dolní Cerekev, Sokol, Filosof od verpánku, 1934
Dolní Cerekev, Sokol, Geysir, 1933
Dolní Cerekev, Sokol, Gorali, 1924
Dolní Cerekev, Sokol, Gorali, 1929
Dolní Cerekev, Sokol, Jeden z mnohých, 1926
Dolní Cerekev, Sokol, Knížecí láska, 1928
Dolní Cerekev, Sokol, Lázně Zázračná voda, 1934
Dolní Cerekev, Sokol, Mezi životem a smrtí, 1925
Dolní Cerekev, Sokol, Mikulášská zábava, 1920
Dolní Cerekev, Sokol, Mučedník brixenský, 1921
Dolní Cerekev, Sokol, Na každého dojde, 1933
Dolní Cerekev, Sokol, Na rodné hroudě, 1922
Dolní Cerekev, Sokol, Naprej!, 1932
Dolní Cerekev, Sokol, Nevěsta, 1923
Dolní Cerekev, Sokol, Paní ministrová, 1937
Dolní Cerekev, Sokol, Příklady táhnou, 1940
Dolní Cerekev, Sokol, Psohlavci, 1924
Dolní Cerekev, Sokol, Psohlavci, 1924
Dolní Cerekev, Sokol, Radúz a Mahulena, 1925
Dolní Cerekev, Sokol, Román mladé vdovy, 1926
Dolní Cerekev, Sokol, Směry života, 1924
Dolní Cerekev, Sokol, Šofér, 1931
Dolní Cerekev, Sokol, Srdce a peníze, 1928
Dolní Cerekev, Sokol, Srdce a peníze, 1928
Dolní Cerekev, Sokol, Ve spárech rakouského orla, 1924
Dolní Cerekev, Sokol, Veselí tři mušketýři, 1939
Dolní Cerekev, Sokol, Vlast, 1929
Dolní Cerekev, Sokol, Za srdcem, 1928
Dolní Cerekev, Sokol, Zasvitlo nám slunko zlaté, 1931
Dolní Cerekev, Sokol, Zelené království, 1932
Dolní Cerekev, Sokol, Zelení hájové, 1925
Dolní Cerekev, Sokol, Zemský ráj to na pohled, 1934
Dolní Cerekev, Studenti, Anděl strážný, 1921
Dolní Cerekev, Studenti, Charleyova teta, 1922
Dolní Cerekev, Studenti, Fešácký kriminál, 1923
Dolní Cerekev, Studenti, Herkules, 1919
Dolní Cerekev, Studenti, Španělská muška, 1930
Dolní Cerekev, Studenti, Tak se chytají vrány, 1921
Dolní Cerekev, Tyl, Divotvorný klobouk, 1939
Dolní Cerekev, Tyl, Muzikanti z české vesnice, 1937
Dolní Cerekev, Tyl, Nade mlejnem pode mlejnem, 1937
Dolní Cerekev, Živnostenská strana středostavovská, Baťoch, 1925
Dolní Cerekev, Živnostenská strana středostavovská, Firma Voves a Koníček, 1931
Dolní Cerekev, Živnostenská strana středostavovská, Lázeňská víla, 1924
Dolní Cerekev, Živnostenská strana středostavovská, Pepík nebo Pepička, 1929
Dolní Cerekev, Živnostenská strana středostavovská, Sextánka, 1929
Dolní Cerekev, Živnostenská strana středostavovská, Starý hřích, 1932
Dubovice, Ochotníci, Růžová pouta - Ta naše Máňa, 1921
Dubovice, Ochotníci, Ta naše Máňa, 1921 - Vlásenice, Ochotníci, Slečna prokuristka, 1921
Dušejov, Orel, Starý hřích, 1931
Dušejov, Sokol, Dražba na nevěstu, 1921
Eš, Mládež, Kterak Kašpárek a Filous s Chaplinem jsou trampovali, 1934
Eš, Mládež, Kterak Kašpárek a Filous s Chaplinem jsou trampovali, 1934
Hartvíkov, Omladina, Románek na horách, 1922
Hartvíkov, Spolek divadelních ochotníků, Pojď na mé srdce, 1924
Hodějovice, Katolická mládež, Dílo pana Hubáčka - Když jsme byli ještě mladí - Před svatbou - plakát, 1931
Hodějovice, Katolická mládež, Dílo pana Hubáčka - Když jsme byli ještě mladí - Před svatbou, 1931
Hodějovice, Národní jednota pošumavská, Pojď na mé srdce, 1927
Hojkov, Hasiči, Utrpením ku štěstí, 1933
Hojkov, Místní osvětová komise, Černé jezero, 1934
Hojkov, Místní osvětová komise, Šťastní otcové, 1933
Hořepník, Divadelní ochotníci, Honba za ženichem, 1925
Hořepník, Divadelní ochotníci, Nejlepší vzorek z veletrhu, 1923
Hořepník, Divadelní ochotníci, V podkroví a v saloně, 1924
Hořepník, Divadelní ochotníci, Z nařízení bytové komise, 1922
Hořepník, Hasiči, proč bychom se netěšili, 1924
Hořepník, Komité pro postavení památníku padlých, Stilmondský starosta, 1924
Hořepník, Legionáři, Zvony, 1921
Hořepník, Sokol, Boženčino štěstí, 1927
Hořepník, Sokol, Divoká Mařka, 1923
Hořepník, Sokol, Facír, 1923
Hořepník, Sokol, Furiant, 1933
Hořepník, Sokol, Ich melde, 1931
Hořepník, Sokol, Ideály manželství, 1925
Hořepník, Sokol, Každý má své kalhoty, 1925
Hořepník, Sokol, Když štěstí chodí po horách, 1933
Hořepník, Sokol, Kostnické plameny, 1920
Hořepník, Sokol, Kožich, 1932
Hořepník, Sokol, Láska nedá si poroučet, 1928
Hořepník, Sokol, Naše tchýně odzbrojuje, 1934
Hořepník, Sokol, Naši furianti, 1922
Hořepník, Sokol, Nezvedená Lída, 1921
Hořepník, Sokol, Paní představená, 1920
Hořepník, Sokol, Pýcha předchází pád, 1924
Hořepník, Sokol, Radostná událost, 1928
Hořepník, Sokol, Španělská muška, 1926
Hořepník, Sokol, Udolán, 1932
Hořepník, Sokol, V záři vánočních stromků, 1932
Hořepník, Sokol, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1920
Hořepník, Sokol, Za cizí hříchy, 1927
Hořepník, Sokol, Závěť, 1922
Hořepník, Sokol, Zlaté tele, 1934
Hořepník, spolky, Černé oči, 1929
Hořepník, spolky, Vojnarka, 1928
Hořepník, spolky, Vrah, 1933
Horní Cerekev, Sokol, Z manželského ráje, 1923
Horní Hutě, Divadelní ochotníci, Lucifer, aneb, Vítězství lásky, 1920
Horní Hutě, Divadelní ochotníci, Lucifer, aneb, Zázračný elixír, 1919
Horní Hutě, Divadelní ochotníci, Pan farář a jeho kostelník, 1918
Horní Hutě, Obecná škola, Červená Karkulka, 1924
Jetřichovec, Hasiči, Helmice bez poskvrny, 1934
Jetřichovec, Kroužek divadelních ochotníků, Dědkové, 1930
Kámen, Divadelní komise, posouzení místnosti pro divadlo, 1909
Kámen, Hasiči, Plukovník Švec, 1929
Kámen, Kamneští mládenci, Tatínkovy juchty - Nabídnutí k sňatku v Politice, 1909
Kámen, Kamneští mládenci, Tatínkovy juchty - Nabídnutí k sňatku v Politice, 1909
Kámen, Obecná škola, Dvě Maričky, 1927
Kámen, Osvětový vzdělávací kroužek, Děti republiky, 1922
Kámen, Republikánský dorost, Sedlák křivopřísežník, 1928
Kámen, Sokol, Hříšnice, 1924
Kámen, Sokol, Mistr Bedrník, 1924
Kámen, Sokol, Otec, 1925
Kámen, Sokol, U bílého koníčka, 1925
Kletečná, Hasiči, Silvestrovský večírek, 1928
Kletečná, Hasiči, Ta myslivecká latina, 1929
Kletečná, Hasiči, Ta myslivecká latina, 1929
Kletečná, Hasiči, Za vlast, 1928
Kletečná, Místní osvětová komise, Oblaka, 1929
Kletečná, Místní osvětová komise, Tatínek jde na námluvy, 1929
Kojčice, Agrární dorost, Smír, 1922
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Až vstaneme z mrtvých, 1931
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Filiálka Bohnice - Lepší se dát sežrat medvědem, 1929
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Jménem Jeho Veličenstva, 1930
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Jménem Jeho Veličenstva, 1930
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Krotitelka - Ty peníze, 1926
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Mařenku si neber, 1933
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Mučedník brixenský, 1925
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Na manželské frontě klid, 1931
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Nevěsta, 1930
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Novoroční sen, 1926
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Omyl, 1925
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Osudem zrazeni, 1928
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Pan Švejk se žení, 1926
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Sylvestrovský večírek, 1930
Kojčice, Národní jednota pošumavská, Trampoty hajného Klobáska, 1933
Kojčice, Občané Kojčic, Ferdinand spí,1923
Kojčice, Občané Kojčic, Jedenácté přikázání,1923
Křeč, Katolická mládež, Cesty Boží jsou nevyspytatelny, 1925
Křeč, Katolická mládež, dětské představení Za tatíčkem, 1931
Křeč, Katolická mládež, dětské představení, 1930
Křeč, Katolická mládež, divadelní hra, 1926
Křeč, Katolická mládež, divadelní hra, 1927
Křeč, Katolická mládež, divadelní hra, 1927
Křeč, Katolická mládež, divadelní hra, 1927
Křeč, Katolická mládež, divadelní hra, 1927
Křeč, Katolická mládež, divadelní hra, 1928
Křeč, Katolická mládež, Hospodář a výměnkář, 1929
Křeč, Katolická mládež, K Bohu, vlasti a rodné půdě, 1931
Křeč, Katolická mládež, Kříž u potoka, 1930
Křeč, Katolická mládež, Mlynář a jeho dítě, 1930
Křeč, Katolická mládež, Námluvy v lese, 1925
Křeč, Katolická mládež, Nechoď tam, pojď radš k nám!, 1932
Křeč, Katolická mládež, Opuštěna, 1925
Křeč, Katolická mládež, Paličova dcera, 1926
Křeč, Katolická mládež, Poslední ratolest, 1929
Křeč, Katolická mládež, přednáška Svatý Václav, 1929
Křeč, Katolická mládež, Pro hubičku, 1928
Křeč, Katolická mládež, Staří blázni, 1924
Křeč, Katolická mládež, Teta Mistra Štycha, 1930
Křeč, Katolická mládež, Vojtíšek a Márinka, 1933
Křeč, Obecná škola, Pro tatíčka presidenta, 1930
Křeč, Obecná škola, Rusálčina píšťalka, 1931
Křeč, Obecná škola, Vlastní silou, 1930
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Černé oči, 1925
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Černý myslivec, 1930
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Chudý písničkář, 1925
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Drama na statku, 1934
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Filosof od verpánku, 1932
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Filosof od verpánku, 1932
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Jinak rozum, jinak srdce, 1933
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Jindra, 1920
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Julinčiny vdavky, 1921
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Konec, 1929
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Láska divy tvoří, 1931
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Lešetínský kovář, 1932
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Librova nevěsta, 1927
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Magdalena, 1922
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Na horské faře, 1931
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Na manželské frontě klid, 1934
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Perníkové srdce, 1928
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Plody hříchu, 1927
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Podzimní píseň, 1930
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Poklad, 1927
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Propasť lásky, 1920
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Slepý ženich, 1934
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Svědomí, 1928
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Tvrdé hlavy, 1925
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, V červáncích svobody, 1921
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Vodníkova nevěsta, 1933
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Vojnarka, 1921
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Za roboty, 1928
Křeč, Ochotnický spolek divadelní, Ztřeštěná historie, 1931
Křeč, Ochotnický spolek divadelní,Hanička, 1929
Křeč, Ochotnický spolek divadelní,Hrany, 1926
Křeč, Ochotnický spolek divadelní,Kandidát ženitby, 1933
Křeč, Studující, Námluvy v lese, 1912
Křelovice, Borovský, Černé oči, 1925
Křelovice, Borovský, Černý kříž v lese, 1927
Křelovice, Borovský, Cestou křížovou, 1928
Křelovice, Borovský, Děda Štráchal jde k panu presidentovi, 1930
Křelovice, Borovský, Furiant, 1924
Křelovice, Borovský, Já se ženit nebudu, 1924
Křelovice, Borovský, Jak Kašpárek na cestách chytil hastrmana, 1930
Křelovice, Borovský, Jak Rezka přišla do rodiny, 1928
Křelovice, Borovský, Kletba mamonu, 1923
Křelovice, Borovský, Kolo dokola se točí, 1924
Křelovice, Borovský, Lešetínský kovář, 1923
Křelovice, Borovský, Mikulášská zábava, 1923
Křelovice, Borovský, Mikulášský večírek, 1922
Křelovice, Borovský, Mikulášský večírek, 1924
Křelovice, Borovský, Mikulášský večírek, 1927
Křelovice, Borovský, Mikulášský večírek, 1930
Křelovice, Borovský, Na rodné hroudě, 1927
Křelovice, Borovský, Na selském gruntě, 1922
Křelovice, Borovský, Naši furianti, 1933
Křelovice, Borovský, Návrat českého legionáře, 1925
Křelovice, Borovský, Paličova dcera, 1924
Křelovice, Borovský, Pan farář a jeho kostelník, 1927
Křelovice, Borovský, Páni, 1932
Křelovice, Borovský, Proč bychom se netěšili, 1923
Křelovice, Borovský, Šofér, 1927
Křelovice, Borovský, Sylvestrovský večírek, 1922
Křelovice, Borovský, V červáncích svobody, 1922
Křelovice, Borovský, Vdavky Nanynky Kulichovy, 1925
Křelovice, Borovský, Věno, 1929
Křelovice, Borovský, Vodní družstvo, 1929
Křelovice, Borovský, Z českých mlýnů, 1925
Křelovice, Borovský, Z českých mlýnů, 1925
Křelovice, Borovský, Za cizí hříchy, 1923
Křelovice, Borovský, Za vinu otcovu (Zrádce národa), 1928
Křelovice, Borovský, Zasnoubení na pasece, 1932
Křelovice, Borovský, Zelená garda, 1933
Křelovice, Dramatický kroužek, Ach ta láska, 1921
Křelovice, Dramatický kroužek, Mučedník brixenský, 1921
Křelovice, Dramatický kroužek, Na statku a v chaloupce, 1921
Křelovice, Dramatický kroužek, Španělská muška, 1921
Křelovice, Dramatický kroužek, Závěť, 1921
Křelovice, Dramatický kroužek, Zvony, 1921
Křelovice, Hasiči, Na pomoc, 1930
Křelovice, Kroužek hochů a dívek, Černé oči, 1920
Křelovice, Kroužek hochů a dívek, Matka, 1920
Křelovice, Kroužek hochů a dívek, Městská rada na námluvách, 1920
Křelovice, Kroužek hochů a dívek, Naše roztomilá Baruška, 1920
Křelovice, Místní osvětová komise, Borovský, Jak zaplatím daně, 1934
Křelovice, Místní osvětová komise, Mikulášský večírek, 1926
Křelovice, Místní osvětová komise, Románek na horách, 1926
Křelovice, Místní osvětová komise, U bílého koníčka, 1927
Křelovice, Obecná škola, Blaničtí rytíři, 1934
Křelovice, Obecná škola, Hastrman, 1929
Křelovice, Obecná škola, Krakonoš, 1931
Křelovice, Obecná škola, Pašeráci, 1932
Křelovice, Obecná škola, školní besídka, 1934
Křelovice, Obecná škola, Tři halíře, 1927
Křelovice, Obecná škola, Zahrada míru a lásky, 1932
Křemešník, Obecná škola, Dve Maričky, 1927
Křemešník, Obecná škola, Solná královna, 1919
Lejčkov, Spolek divadelních ochotníků, Falešná kočička, 1925
Lejčkov, Spolek divadelních ochotníků, loutkové a činoherní představení, 1919
Lejčkov, Spolek divadelních ochotníků, Proč bychom se netěšili, 1920
Lejčkov, Spolek divadelních ochotníků, Tajemství myslivny, 1924
Lejčkov, Spolek divadelních ochotníků, Vítězství lásky, 1920
Leskovice, Hasiči, Kaprál Půlpalec dělá vojnu, 1934
Leskovice, Hasiči, Srdce nemá stání, 1933
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Černé oči, 1919
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Černé oči, 1919
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Cesta k srdci - Čamburina slečny Málky - Tenorista v nedbalkách, 1932
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Dědkové, 1931
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Divadelní večírek, 1925
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Do třetice všeho dobrého, 1929
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Dvě Laurinky - Konečně sami, 1930
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Ferda šéfem, 1932
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Ferdinand spí, 1921
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Jako v pohádce, 1927
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Jediná mezi ženami, 1928
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Kdo nemiloval - nežil, 1927
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Mikulášská zábava, 1925
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Náhražkový sňatek - Boháč a smrt, 1925
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Návrat českého legionáře, 1930
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Pokušení starých mládenců, 1933
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Pytlák, 1931
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Ten náš starej zupák - Trampská noc, 1932
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Universální dědic, 1931
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Večer aktovek, 1926
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Věno, 1933
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Zámořský strýček, 1928
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Závěť, 1924
Leskovice, Národní jednota pošumavská, Zmatek nad zmatek, 1922
Leskovice, Omladina, Zabitý, 1931
Lesná, Divadelní ochotníci, Když srdce promluví, 1923
Lesná, Divadelní ochotníci, Librova nevěsta, 1923
Lesná, Hasiči, Cikánčin svatební závoj, 1930
Lesná, Hasiči, divadelní představení, 1929
Lesná, Hasiči, divadelní představení, 1929
Lesná, Hasiči, Krajánek Holandr jde na vandr, 1930
Lesná, Hasiči, taneční zábava, 1932
Lešov, Katolická mládež, Cholera - Naučení, 1921
Lešov, Katolická mládež, Cholera - Naučení, 1921
Lešov, Katolická mládež, Honba za ženichem, 1920
Lešov, Katolická mládež, Propasť lásky, 1920
Lešov, Katolická mládež, Propasť lásky, 1920
Lešov, Místní osvětový sbor, Jedenácté přikázání, 1920
Lešov, Místní osvětový sbor, Když služebnictvo stávkuje, 1925
Lešov, Místní osvětový sbor, Maryša, 1921
Lešov, Místní osvětový sbor, Naši furianti, 1923
Lešov, Místní osvětový sbor, Nešťastný šafářův dvoreček, 1933
Lešov, Místní osvětový sbor, Pýcha předchází pád, 1923
Lešov, Místní osvětový sbor, To byla noc, 1926
Lešov, Místní osvětový sbor, Z českých mlýnů, 1920
Lešov, Obecná škola, Julinčiny vdavky, 1919
Lešov, Obecná škola, Pohádka o bídě, 1923
Lešov, Obecná škola, Štědrý večer po pěti letech, 1923
Libkova Voda, Hasiči, Helmice bez poskvrny, 1928
Libkova Voda, Hasiči, Jménem jeho veličenstva, 1926
Libkova Voda, Hasiči, Kráska ze Šumavy, 1933
Libkova Voda, Hasiči, Místní osvětová komise, Děvče od Čerchova, 1934
Libkova Voda, Hasiči, Pan Švejk se žení, 1925
Libkova Voda, Hasiči, Pan Švejk se žení, 1926
Libkova Voda, Hasiči, Pro čest hasičskou, 1922
Libkova Voda, Hasiči, Za vinu otcovu, 1927
Libkova Voda, Kroužek přátel, Když štěstí chodí po horách, 1929
Libkova Voda, Národní jednota pošumavská, Hospodář a výměnkář, 1920
Libkova Voda, Národní jednota pošumavská, Hraničáři, 1928
Libkova Voda, Národní jednota pošumavská, Od starého k mladému posvícení, 1920
Libkova Voda, Národní jednota pošumavská, Pytlákova žena, 1921
Libkova Voda, Národní jednota pošumavská, Svědomí, 1921
Libkova Voda, Národní jednota pošumavská, Svědomí, 1921
Libkova Voda, Obecná škola, Čertova rokle, 1924
Libkova Voda, Republikánský dorost, Chudý písničkář, 1924
Libkova Voda, Republikánský dorost, Dědkové, 1923
Libkova Voda, Republikánský dorost, Firma Piškot, Čaplin a spol, 1926
Libkova Voda, Republikánský dorost, Fiškusova ženitba, 1929
Libkova Voda, Republikánský dorost, Kostnické plameny, 1927
Libkova Voda, Republikánský dorost, Krajánku, vrať se, 1931
Libkova Voda, Republikánský dorost, Láska světákova, 1922
Libkova Voda, Republikánský dorost, Librova nevěsta, 1924
Libkova Voda, Republikánský dorost, Mikulášská zábava, 1927
Libkova Voda, Republikánský dorost, Mučedník brixenský, 1925
Libkova Voda, Republikánský dorost, Národní jednota pošumavská, Hasiči, Lucifer, 1932
Libkova Voda, Republikánský dorost, Národní jednota pošumavská, Hasiči, Vojnarka, 1932
Libkova Voda, Republikánský dorost, Národní jednota pošumavská, Hasiči, Za cizí hříchy, 1933
Libkova Voda, Republikánský dorost, Spasitelka, 1925
Libkova Voda, Republikánský dorost, Zámecké strašidlo, 1932
Libkova Voda, Republikánský dorost, Závěť, 1923
Libkova Voda, Republikánský dorost, Zmatek nad zmatek, 1923
Lipice, Bácovice, Mládež, Na statku a v chaloupce, 1918
Lipice, Katolická mládež, K Bohu, vlasti a rodné půdě, 1923
Lipice, Katolická mládež, K Bohu, vlasti a rodné půdě, 1923
Lipice, Katolická mládež, Paní revírníková a její Tony, 1921
Lipice, Národní jednota pošumavská, Dražba na nevěstu, 1922
Lipice, Národní jednota pošumavská, V červáncích svobody, 1921
Lipice, Obecná škola, Krakonošova medicína, 1930
Lipice, Obecná škola, Paní představená, 1921
Lipice, Ochotníci, Pražské švadlenky, 1919
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Dědkové, 1931
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Kráska ze Šumavy, 1929
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Májové slavnosti, 1923
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Na letním bytě, 1930
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, To byla noc, 1925
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Vdavky Nanynky Kulichovy, 1925
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, žádost okresnímu úřadu o zpracování přehledu uvedených her souborem, 1923
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Závěť, 1925
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Zlaté mládí, 1928
Litohošť, Obecná škola, Zvony štědrovečerní, 1935
Lukavec, Červený kříž, večer poezie a písní, 1925
Lukavec, Čtenářská beseda, Chudý písničkář, 1924
Lukavec, Čtenářská beseda, Krev není voda, 1920
Lukavec, Dělničtí ochotníci, Max a Moritz, 1931
Lukavec, Dělničtí ochotníci, Švejk táhne do boje, 1928
Lukavec, Hasiči, Helmice bez postkvrny - Hasiči jedou, 1932
Lukavec, Hasiči, Pan Vocásek, 1928
Lukavec, Hasiči, Ve stínu nenávisti, 1929
Lukavec, Katolická mládež, Diblík, šotek z hor, 1923
Lukavec, Katolická mládež, Ferdinand spí, 1927
Lukavec, Katolická mládež, Furiant, 1925
Lukavec, Katolická mládež, Irenčino vítězství, 1928
Lukavec, Katolická mládež, Na Benešově gruntu, 1926
Lukavec, Katolická mládež, Náš zákazník, 1933
Lukavec, Katolická mládež, Pytlák - Srážka vlaků, 1923
Lukavec, Katolická mládež, S troškou do mlýna, 1932
Lukavec, Katolická mládež, Skřivánek, 1931
Lukavec, Katolická mládež, Svatý Václave nedej zahynouti nám ni budoucím, 1929
Lukavec, Katolická mládež, Ta naše Máňa, 1924
Lukavec, Katolická mládež, Tři hubičky v tunelu, 1925
Lukavec, Katolická mládež, Ty nešťastné pátky, 1931
Lukavec, Katolická mládež, U vrbiček, 1934
Lukavec, Katolická mládež, Zámecké strašidlo, 1930
Lukavec, KSČ, Zrovna jako na mravence leze láska na Ference - Šunka   500 Kč = 0 - Tichý pokoj č. 13 - Dvě Laurinky, 1928
Lukavec, Legionáři, Ať žije naše republika, 1924
Lukavec, Legionáři, Kabaretní večírek, 1927
Lukavec, Legionáři, Kabaretní večírek, 1927
Lukavec, Legionáři, přednáška, 1925
Lukavec, Legionáři, Zvony, 1921
Lukavec, Národní jednota pošumavská, Švejk se žení - Pouliční pěvci národů - Pusinka na dobrou noc, 1930
Lukavec, Obecná škola, Bílá noc, 1930
Lukavec, Obecná škola, Dvě Maričky, 1927
Lukavec, Obecná škola, Neposlušní rodiče, 1926
Lukavec, Obecná škola, školní besídka, 1929
Lukavec, Obecná škola, školní besídka, 1931
Lukavec, Obecná škola, Vánoční besídka, 1933
Lukavec, Obecná škola, Vzkříšení, 1933
Lukavec, Obecná škola, Za otcem, 1918
Lukavec, Ochotníci, Falešná věštkyně - Vzhůru na Měsíc - Nezmar šedivý, 1932
Lukavec, Ochotníci, Jindra, 1920
Lukavec, Ochotníci, Kam nemůže čert, nastrčí bábu, 1934
Lukavec, Ochotníci, Láska ze sletu, 1932
Lukavec, Ochotníci, Osel je osel, 1934
Lukavec, Ochotníci, Poslední polibek, 1933
Lukavec, Ochotníci, Rajisino utrpení, 1934
Lukavec, Ochotníci, Slečinka z Bílého zámečku, 1932
Lukavec, Ochotníci, Správný táta, 1933
Lukavec, Ochotníci, Srdcová dáma - Nepořádný dům, 1931
Lukavec, Ochotníci, Strýček se bláznivě zamiloval, 1934
Lukavec, Ochotníci, Teta Fany postrach rodiny, 1933
Lukavec, Ochotníci, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1933
Lukavec, Ochotníci, Žabec, 1918
Lukavec, Ochotníci, Ztracenci, 1934
Lukavec, Sokol, Čí je ta dámská košilka?, 1928
Lukavec, Sokol, Damoklův meč - Modrá krev, 1923
Lukavec, Sokol, Josef Kajetán Tyl, 1921
Lukavec, Sokol, Kráska z Ostende, 1924
Lukavec, Sokol, Návrat českého legionáře, 1926
Lukavec, Sokol, Otec, 1927
Lukavec, Sokol, Šofér, 1932
Lukavec, Sokol, Staré hříchy, 1925
Lukavec, Sokol, Tatíčkovi to nejkrásnější, 1921
Lukavec, Sokol, Vojnarka - plakát, 1930
Lukavec, Sokol, Vojnarka, 1930
Lukavec, Sokol, Žena legionářova, 1923
Lukavec, Studující, Blázinec v prvním poschodí, 1919
Mezilesí, Kroužek divadelních ochotníků, Holírna hrůzi, 1934
Mezilesí, Kroužek divadelních ochotníků, Koťátka, 1932
Mezilesí, Kroužek divadelních ochotníků, Krutinovic vyhráli, 1933
Mezilesí, Kroužek divadelních ochotníků, Převrat v rodině, 1933
Mezilesí, Kroužek divadelních ochotníků, Proč bychom se netěšili, 1932
Mezilesí, Kroužek divadelních ochotníků, To byla noc, 1930
Mezilesí, Kroužek divadelních ochotníků, Ve stínu nenávisti, 1931
Mezilesí, Kroužek divadelních ochotníků, Za cizí hříchy, 1933
Mezilesí, Místní osvětová komise, Dědkové, 1930
Mezilesí, Mládež, Dědečkův kalmuk, 1920
Mezilesí, Mládež, Osudný den fidlovačky - Kabát dolů, 1920
Mezilesí, Obecná škola, Krakonošova medicína, 1930
Mezilesí, Obecná škola, Ohnivé pero - Kašpárek v Hloupé Lhotě, 1932
Mezilesí, Obecná škola, Tatínkovy trampoty, 1926
Mezilesí, Spolek divadelních ochotníků, divadelní představení a taneční zábava, 1924
Mezná, Jirásek, Ach, ta láska, 1922
Mezná, Jirásek, Cikánčina pomsta, 1923
Mezná, Jirásek, Dořino štěstí, 1924
Mezná, Jirásek, Nerozluční přátelé, 1922
Mezná, Jirásek, Nevěsta, 1926
Mezná, Jirásek, Peníze, 1923
Mezná, Jirásek, Propast lásky, 1924
Mezná, Kroužek mládenců, Zrzavci, 1921
Mezná, Místní osvětová komise, Srdcem a pěstí, 1928
Mezná, Republikánský dorost, Falešná věštkyně - Osvědčený prostředek - Od desíti k pěti, 1931
Mezná, Republikánský dorost, Falešní proroci, 1929
Mezná, Republikánský dorost, Filiálka Bohnic - V černé rokli, 1931
Mezná, Republikánský dorost, Když srdce promluví, 1929
Mezná, Republikánský dorost, Mlsáníčko, 1928
Mezná, Republikánský dorost, Náš pan Franc, 1927
Mezná, Republikánský dorost, Ta naše Máňa, 1927
Mezná, Učitelé, Staří blázni, 1920
Milíčov, Hasiči, Ach ta láska, 1920
Milíčov, Hasiči, Ferdinand spí, 1929
Milíčov, Hasiči, Vesnická čarodějka, 1930
Milíčov, Hasiči, Za touhou po matce, 1933
Milíčov, Katolická mládež, Bílá myška, 1922
Milíčov, Katolická mládež, Černé oči, 1925
Milíčov, Katolická mládež, Cholera, 1930
Milíčov, Katolická mládež, Cikánčin svatební závoj, 1933
Milíčov, Katolická mládež, Když hučely jezy, 1925
Milíčov, Katolická mládež, Kometa Hanzelínova, 1922
Milíčov, Katolická mládež, Kříž u potoka, 1931
Milíčov, Katolická mládež, Láska nad pomstu mocnější, 1933
Milíčov, Katolická mládež, Manžel putička, 1933
Milíčov, Katolická mládež, Marjána - zkrotila Jána, 1920
Milíčov, Katolická mládež, Morávkova rodina na venkově, 1920
Milíčov, Katolická mládež, Námluvy v lese, 1931
Milíčov, Katolická mládež, Nešťastná tragedie, 1922
Milíčov, Katolická mládež, Osiřelo dítě, 1934
Milíčov, Katolická mládež, Otče náš, 1934
Milíčov, Katolická mládež, Počkej - ty budeš litovat, 1932
Milíčov, Katolická mládež, Potkalo ji štěstí, 1924
Milíčov, Katolická mládež, Románek na horách, 1921
Milíčov, Katolická mládež, Staří blázni, 1923
Milíčov, Katolická mládež, Tovární dělnice a její dva milenci, 1929
Milíčov, Katolická mládež, Vesnická královna Helenka z pazderny, 1927
Milíčov, Katolická mládež, Za kouskem štěstí, 1931
Milíčov, Katolická mládež, Zakletý švec, 1925
Milíčov, Katolická mládež, Zmatek nad zmatek, 1932
Milíčov, Katolická mládež, Žofinčiny námluvy, 1924
Milíčov, Kroužek divadelních ochotníků, Lešetínský kovář, 1929
Milíčov, Kroužek divadelních ochotníků, Lešetínský kovář, 1929
Milíčov, Kroužek mládenců a dívek, Ach ta láska, 1920
Milíčov, Kroužek mládenců a dívek, Ach ta láska, 1920
Milíčov, Kroužek mládenců a dívek, Domovnice u sedmi čertů, 1920
Milíčov, Kroužek mládenců a dívek, Domovnice u sedmi čertů, 1920
Milíčov, Kroužek mládenců a dívek, Opuštěná, 1924
Milíčov, Obecná škola, České vánoce, 1932
Milíčov, Obecná škola, Dvě Maričky, 1932
Milíčov, Obecná škola, Klabzuba a Klekáníček, 1931
Milíčov, Obecná škola, Krakonoš, 1933
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Chudý písničkář, 1924
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Hloupý Honza mezi čerty, 1933
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Když služebnictvo stávkuje, 1931
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Když služebnictvo stávkuje, 1931
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Kletba mamonu, 1927
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Minulost pana rady, 1923
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Mlynář a jeho dítě, 1934
Mirošov, Národní jednota pošumavská, neznámé představení, 1928
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Pan Švejk se žení, 1927
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Přišlo to samo, 1924
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Románek na horách, 1925
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Šťastní otcové, 1933
Mirošov, Národní jednota pošumavská, V českém ráji, 1923
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Víra, naděje a láska, 1923
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Vítězství lásky, 1922
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Za cizí hříchy, 1932
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Zázračný elixír, 1927
Mirošov, Národní jednota pošumavská, Zmatek nad zmatek, 1924
Mirošov, Obecná škola, Ubrousku, prostři se, 1922
Moraveč, Červený kříž, Obecná škola, Krakonoš a kmotr Kalous, 1928
Moraveč, Červený kříž, Sněhurka, 1927
Moraveč, Červený kříž, Tajemný dub, 1925
Moraveč, Hasiči, Karel Poslední, 1923
Moraveč, Hasiči, Národní jednota pošumavská, Srdce, 1919
Moraveč, Hasiči, Národní jednota pošumavská, Železná koruna, 1919
Moraveč, Jirásek, Do třetice všeho dobrého, 1930
Moraveč, Jirásek, Láska si nedá poroučet, 1928
Moraveč, Jirásek, Zelení hájové, 1928
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Já bych se vdávala, 1934
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Josef Kajetán Tyl, 1925
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Křivopřísežník a jeho syn, 1933
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Macíčkova dovolená, 1925
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Na selském gruntě, 1933
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Sojčí pero, 1934
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Španělská muška, 1926
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Statek našeho Franty, 1933
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, V ženě se nevyznáš, 1925
Moraveč, Kroužek divadelních ochotníků, Vdavky Nanynky Kulichovy, 1925
Moraveč, Národní jednota pošumavská, V červáncích svobody, 1922
Moraveč, Republikánský dorost, Na rodné hroudě, 1923
Moraveč, Republikánský dorost, Radostná událost, 1932
Moraveč, Republikánský dorost, Staré hříchy, 1930
Moraveč, Republikánský dorost, Závěť, 1932
Moraveč, Sokol, Charleyova teta, 1921
Moraveč, Sokol, Jedenácté přikázání, 1920
Moraveč, Sokol, Odplata za zradu, 1922
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Fanynko neplač, 1931
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Janděra a Pinděra, 1934
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Jeho poslední hřích, 1929
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Macíčkova dovolená, 1930
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Pašerák, 1930
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Svědomí, 1930
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Sylvestrovský večer, 1926
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Vítězství lásky, 1921
Myslotín, Národní jednota pošumavská, Zápas o nevěstu, 1931
Načeradec, divadelní činnost v Hotelu David, 1924
Nová Cerekev, Hasiči, Bílá myška, 1932
Nová Cerekev, Hasiči, Bílá myška, 1932
Nová Cerekev, Hasiči, Drama čtyř chudých stěn, 1933
Nová Cerekev, Hasiči, Hry s panenkami, 1925
Nová Cerekev, Hasiči, Josefovský večírek, 1932
Nová Cerekev, Hasiči, Kolonie zamilovaných, 1934
Nová Cerekev, Hasiči, Kukačka, 1924
Nová Cerekev, Hasiči, Manžel putička, 1925
Nová Cerekev, Hasiči, Naše tchýně odzbrojuje, 1934
Nová Cerekev, Hasiči, Orchidej a Pampeliška, 1933
Nová Cerekev, Hasiči, Přátelé, 1934
Nová Cerekev, Katolická mládež, Vaškova veselka, 1921
Nová Cerekev, Kroužek mládenců, Nadporučík v civilu, 1933
Nová Cerekev, Místní osvětová komise, Její pastorkyňa, 1933
Nová Cerekev, Místní osvětová komise, Sokol, Babička, 1934
Nová Cerekev, Národní socialisté, Holírna hrůzy - Kam s ní, 1931
Nová Cerekev, Národní socialisté, Následky dostaveníčka, 1920
Nová Cerekev, Obecná a měšťanská škola, Blaničtí rytíři, 1923
Nová Cerekev, Orel, Bůh, láska v jesličkách, 1925
Nová Cerekev, Sokol, Dejte mi hubičku - Peníze a strašidlo, 1920
Nová Cerekev, Sokol, Dítě lesa, 1926
Nová Cerekev, Sokol, Druhé mládí, 1924
Nová Cerekev, Sokol, Gazdina roba, 1929
Nová Cerekev, Sokol, Hanzelínova kometa, 1923
Nová Cerekev, Sokol, Hříšnice, 1922
Nová Cerekev, Sokol, Její první hubička, 1932
Nová Cerekev, Sokol, Její systém, 1923
Nová Cerekev, Sokol, Její systém, 1923
Nová Cerekev, Sokol, Když služebnictvo stávkuje, 1924
Nová Cerekev, Sokol, Kletba pýchy, 1927
Nová Cerekev, Sokol, Kostnické plameny, 1925
Nová Cerekev, Sokol, Krev není voda, 1920
Nová Cerekev, Sokol, Lež, 1932
Nová Cerekev, Sokol, Manžel putička, 1930
Nová Cerekev, Sokol, Matka, 1927
Nová Cerekev, Sokol, Nahoru a dolů, 1922
Nová Cerekev, Sokol, Naši furianti, 1925
Nová Cerekev, Sokol, Okénko, 1934
Nová Cerekev, Sokol, Otec, 1921
Nová Cerekev, Sokol, Poslední muž, 1922
Nová Cerekev, Sokol, Pro tatíčka presidenta, 1923
Nová Cerekev, Sokol, Radostná událost, 1926
Nová Cerekev, Sokol, Staré hříchy, 1921
Nová Cerekev, Sokol, Šťastní otcové, 1927
Nová Cerekev, Sokol, Tajemný dub, 1930
Nová Cerekev, Sokol, Třetí zvonění, 1924
Nová Cerekev, Sokol, V červáncích svobody, 1922
Nová Cerekev, Sokol, V tichém hnízdečku, 1920
Nová Cerekev, Sokol, Velbloud uchem jehly, 1928
Nová Cerekev, Sokol, Vina, 1923
Nová Cerekev, Sokol, Vstup do srdce zakázán, 1933
Nová Cerekev, Sokol, Za cizí hříchy, 1930
Nová Cerekev, Sokol, Závěť, 1922
Nová Cerekev, Spolek pro okrašlování a ochranu domoviny, aktovka, 1931
Nová Cerekev, Spolek pro okrašlování a ochranu domoviny, Dvě srdce v zeleném háji, 1932
Nová Cerekev, Studující, Divadelní ochotníci, Charleyova teta, 1919
Nová Cerekev, Studující, Rozvedený pán, 1919
Nová Cerekev, Živnostnictvo a obchodnictvo, Lucifer, 1923
Nová Cerekev, Živnostnictvo a obchodnictvo, výlet a Věneček, 1923
Nový Rychnov, Červený kříž, Pohádka o královničce Čechii, 1926
Nový Rychnov, Červený kříž, Slečny, 1925
Nový Rychnov, Červený kříž, Slečny, 1925
Nový Rychnov, Hasiči, Dva, kteří se hledali, 1933
Nový Rychnov, Hasiči, Habada a Jordán, 1912
Nový Rychnov, Hasiči, Helmice bez poskvrny, 1929
Nový Rychnov, Hasiči, Ohni zmar, 1931
Nový Rychnov, Hasiči, Tvrdé hlavy, 1933
Nový Rychnov, Hasiči, žádost o povolení předtavení, 1911
Nový Rychnov, Hasiči, Žháři, 1932
Nový Rychnov, Katolická mládež, Ach ta láska, 1921
Nový Rychnov, Katolická mládež, Čarovná noc, 1922
Nový Rychnov, Katolická mládež, Jak našel Jakub metlu na zlou Teklu, 1921
Nový Rychnov, Katolická mládež, K Bohu, vlasti a rodné půdě, 1921
Nový Rychnov, Katolická mládež, Pojď na mé srdce, 1921
Nový Rychnov, Katolická mládež, Slib u jeslí, 1921
Nový Rychnov, Katolická mládež, Vesnická královna, 1921
Nový Rychnov, Katolická mládež, Vesnická královna, 1921
Nový Rychnov, Katolická mládež, Zmatek nad zmatek, 1922
Nový Rychnov, Kroužek mládenců, Beseda, Pojď na mé srdce, 1918
Nový Rychnov, Kroužek mládenců, Vojnarka, 1912
Nový Rychnov, Ochotníci, Cop, 1918
Nový Rychnov, Omladina, To byla noc, 1918
Nový Rychnov, Omladina, Zajíc, 1918
Nový Rychnov, Orel, C. k. obecní policajt, 1932
Nový Rychnov, Orel, Černé jezero, 1927
Nový Rychnov, Orel, Černí kyrysníci, 1933
Nový Rychnov, Orel, Chudáček Boží, 1927
Nový Rychnov, Orel, Cikánčin svatební závoj, 1925
Nový Rychnov, Orel, Děda Štráchal jede k panu presidentovi, 1930
Nový Rychnov, Orel, Dědkové, 1929
Nový Rychnov, Orel, Dokud máš ještě maminku, 1929
Nový Rychnov, Orel, Drahomíra a její synové, 1926
Nový Rychnov, Orel, Evropa hoří, 1934
Nový Rychnov, Orel, Furiant, 1930
Nový Rychnov, Orel, Já ho nechci, 1928
Nový Rychnov, Orel, Jesličky, 1928
Nový Rychnov, Orel, Jidáš, 1924
Nový Rychnov, Orel, Když děla zahřmí, prapor zavlaje, 1931
Nový Rychnov, Orel, Magdalena, 1923
Nový Rychnov, Orel, Michal comp. Matěj, 1924
Nový Rychnov, Orel, Michal comp. Matěj, 1924
Nový Rychnov, Orel, My jdem světem s flašinetem, 1930
Nový Rychnov, Orel, Narodil se Kristus Pán, 1931
Nový Rychnov, Orel, Od jesliček září láska, 1931
Nový Rychnov, Orel, Od starého k mladému posvícení, 1927
Nový Rychnov, Orel, Pašeráci, 1927
Nový Rychnov, Orel, Potkalo jištěstí, 1928
Nový Rychnov, Orel, Pýcha předchází pád, 1923
Nový Rychnov, Orel, Sedlák Zlatodvorský, 1926
Nový Rychnov, Orel, Slečna tulačka, 1930
Nový Rychnov, Orel, Staří blázni, 1923
Nový Rychnov, Orel, Starý pan advokát, 1924
Nový Rychnov, Orel, Teta Fany, postrach rodiny, 1931
Nový Rychnov, Orel, Teta Mistra Štycha, 1925
Nový Rychnov, Orel, V manželské kleci, 1933
Nový Rychnov, Orel, Vánoce v horách - Pro zlatý poklad republiky, 1923
Nový Rychnov, Orel, Ve farní kanceláři, 1924
Nový Rychnov, Orel, Vitouškův svatební den, 1928
Nový Rychnov, Orel, výlet s programem, 1928
Nový Rychnov, Orel, Za touhou po matce, 1928
Nový Rychnov, Republikánský dorost, Jedenácté přikázání, 1932
Nový Rychnov, Republikánský dorost, Psohlavci, 1933
Nový Rychnov, Republikánský dorost, V černé rokli, 1931
Nový Rychnov, Sokol, Akademie, 1920
Nový Rychnov, Sokol, Akademie, 1922
Nový Rychnov, Sokol, Amor ve vojenské uniformě, 1932
Nový Rychnov, Sokol, Bílá myška, 1923
Nový Rychnov, Sokol, Bobeček z ministerstva, 1921
Nový Rychnov, Sokol, Černý vlk, 1928
Nový Rychnov, Sokol, Chudý písničkář, 1927
Nový Rychnov, Sokol, Člověk musí býti diplomat, 1930
Nový Rychnov, Sokol, Den svobody 28. říjen, 1921
Nový Rychnov, Sokol, Den svobody 28. říjen, 1921
Nový Rychnov, Sokol, Dívka v tunelu, 1931
Nový Rychnov, Sokol, Dražba na nevěstu, 1928
Nový Rychnov, Sokol, Dvě ukolébavky - U bílého koníčka, 1920
Nový Rychnov, Sokol, Dvě ukolébavky, 1920
Nový Rychnov, Sokol, Ferdinand spí, 1921
Nový Rychnov, Sokol, Hadrián z Římsů, 1925
Nový Rychnov, Sokol, Hřích lesního Křikavy, 1931
Nový Rychnov, Sokol, Jedenácté přikázání, 1931
Nový Rychnov, Sokol, Její pastorkyňa, 1924
Nový Rychnov, Sokol, Kde mám svého tátu, 1934
Nový Rychnov, Sokol, Komu bůh dá úřad, 1934
Nový Rychnov, Sokol, Krajánek Holandr jde na vandr, 1928
Nový Rychnov, Sokol, Krásná Lída, 1923
Nový Rychnov, Sokol, Lucerna, 1930
Nový Rychnov, Sokol, Lucifer, 1925
Nový Rychnov, Sokol, Městská rada na námluvách, 1928
Nový Rychnov, Sokol, Mlsní kocouři, 1924
Nový Rychnov, Sokol, Moře nerozdvojilo, 1926
Nový Rychnov, Sokol, Na lavicích obžalovaných, 1934
Nový Rychnov, Sokol, Na polském zámku, 1927
Nový Rychnov, Sokol, Ona něco ví, 1930
Nový Rychnov, Sokol, Osvobození, 1928
Nový Rychnov, Sokol, Otec, 1927
Nový Rychnov, Sokol, Palackého třída 27, 1924
Nový Rychnov, Sokol, Pan farář a jeho kostelník, 1931
Nový Rychnov, Sokol, Paní minisrtová, 1934
Nový Rychnov, Sokol, Praha je Praha, 1925
Nový Rychnov, Sokol, Pražský žid, 1924
Nový Rychnov, Sokol, Psohlavci, 1923
Nový Rychnov, Sokol, Půlnoční vlak, 1933
Nový Rychnov, Sokol, Slečinka s mikádem, 1925
Nový Rychnov, Sokol, Slečinka z Bílého zámečku, 1929
Nový Rychnov, Sokol, Stilmondský starosta, 1933
Nový Rychnov, Sokol, Strakonický dudák, 1933
Nový Rychnov, Sokol, Synové sedláka Hory, 1932
Nový Rychnov, Sokol, Tomáš Svoboda, 1932
Nový Rychnov, Sokol, Tulák, 1927
Nový Rychnov, Sokol, V červáncích svobody, 1920
Nový Rychnov, Sokol, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1923
Nový Rychnov, Sokol, Vrah, 1925
Nový Rychnov, Sokol, Z českých mlýnů, 1922
Nový Rychnov, Sokol, Z českých mlýnů, 1923
Nový Rychnov, Sokol, Známost z veletrhu, 1929
Nový Rychnov, Sokol, Zvoník u Matky boží, 1925
Oblajovice, Místní osvětová komise, Arnošt Vávra, 1934
Oblajovice, Místní osvětová komise, Zachráněná čest policajta Kotršala, 1934
Pavlov, Kroužek hochů a dívek, Rodinná vojna, 1925
Pelhřimov, Gymnázium, Kukačka - Studentské lásky - Dopis, 1930
Pelhřimov, Gymnázium, Žárlivci - Detektiv, 1927
Pelhřimov, Intimní scéna, Srdce v bouři, 1932
Pořín, Národní jednota pošumavská, Na selském gruntě, 1925
Prasetín, Obecná škola, Nanynka z Týnice, 1921
Prasetín, Obecná škola, Pro tatíčka presidenta, 1920
Prasetín, Obecná škola, Pro tatíčka presidenta, 1920
Svépravice, Spolek divadelních ochotníků, Pražské švadlenky - plakát, 1924
Svépravice, Spolek divadelních ochotníků, Pražské švadlenky, 1924


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':