Databáze českého amatérského divadla

Alba: Pelhřimov, Státní okresní archiv, Pelhřimov, Okresní úřad, i.č. 866, ka 331

Název: Pelhřimov, Státní okresní archiv, Pelhřimov, Okresní úřad, i.č. 866, ka 331

Související Obrázky

Antonka, Hasiči, Terno, 1943
Antonka, Hasiči, Terno, 1943
Antonka, Hasiči, Terno, 1943
Antonka, Místní osvětová komise, Pod tou naší lípou, 1942
Antonka, Místní osvětová komise, Šťastní otcové, 1942
Antonka, Místní osvětová komise, Šťastní otcové, 1942
Antonka, Místní osvětová komise, Šťastní otcové, 1942
Antonka, Místní osvětová komise, Zamilované psaníčko - Klepavé báby - Činže stoupá, 1943
Antonka, Místní osvětová komise, Zamilované psaníčko - Klepavé báby - Činže stoupá, 1943
Antonka, Místní osvětová komise, Zamilované psaníčko - Klepavé báby - Činže stoupá, 1943
Arneštovice, Hasiči, Tomšovic grunt, 1942
Arneštovice, Hasiči, Tomšovic grunt, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Habrovičky, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Habrovičky, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Habrovičky, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Myslivecká latina, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Myslivecká latina, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Zelená krev, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Zelená krev, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Zelená krev, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Zelená krev, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Zelená krev, 1942
Arneštovice, Mládež Národního souručenství, Zelená krev, 1942
Babčice, Republikánský dorost, Třetí zvonění, 1933
Bácovice, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1942
Bácovice, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1942
Bácovice, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1942
Bedřichov, Mládež Národního souručenství, Dva bratři, 1941
Bedřichov, Mládež Národního souručenství, Dva bratři, 1941
Bedřichov, Mládež Národního souručenství, Dva bratři, 1941
Bedřichov, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1941
Bedřichov, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1941
Bedřichov, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1941
Bezděčín, Mládež Národního souručenství, Lidunka z horské paseky, 1940
Bezděčín, Mládež Národního souručenství, Lidunka z horské paseky, 1940
Bezděčín, Mládež Národního souručenství, Radostná událost, 1939
Bezděčín, Mládež Národního souručenství, Radostná událost, 1939
Bezděčín, Mládež Národního souručenství, Zemský ráj to na pohled, 1939
Bezděčín, Mládež Národního souručenství, Zemský ráj to na pohled, 1939
Boršov, Místní osvětová komise, Čert na zdi, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Čert na zdi, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Čert na zdi, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Mikuláš a čert na námluvách, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Mikuláš a čert na námluvách, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Mikuláš a čert na námluvách, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Mumraj na Vejrovně, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Mumraj na Vejrovně, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Mumraj na Vejrovně, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Mumraj na Vejrovně, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Naše věrné milování, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Naše věrné milování, 1940
Boršov, Místní osvětová komise, Nechoď tam, pojď radš k nám, 1939
Boršov, Místní osvětová komise, Nechoď tam, pojď radš k nám, 1939
Boršov, Místní osvětová komise, Neříkej hochu, že máš mne rád, 1942
Boršov, Místní osvětová komise, Neříkej hochu, že máš mne rád, 1942
Boršov, Místní osvětová komise, Neříkej hochu, že máš mne rád, 1942
Boršov, Místní osvětová komise, Neříkej hochu, že máš mne rád, 1942
Boršov, Místní osvětová komise, Noc v kapli u sv. Anny, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Noc v kapli u sv. Anny, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Noc v kapli u sv. Anny, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Noc v kapli u sv. Anny, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Noc v kapli u sv. Anny, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Noc v kapli u sv. Anny, 1941
Boršov, Místní osvětová komise, Stojí hruška v širém poli, 1942
Boršov, Místní osvětová komise, Stojí hruška v širém poli, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Jedenácté přikázání, 1941
Božejov, Místní osvětová komise, Jedenácté přikázání, 1941
Božejov, Místní osvětová komise, Kalibův zločin, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Kalibův zločin, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Kalibův zločin, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Koncert, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Koncert, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Koncert, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Koncert, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Koncert, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Na Svatém kopečku, 1941
Božejov, Místní osvětová komise, Na Svatém kopečku, 1941
Božejov, Místní osvětová komise, Na Svatém kopečku, 1941
Božejov, Místní osvětová komise, Na Svatém kopečku, 1941
Božejov, Místní osvětová komise, Palackého třída 27, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Palackého třída 27, 1942
Božejov, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1940
Božejov, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1940
Božejov, Místní osvětová komise, Vojnarka, 1940
Božejov, Místní osvětová komise, Vojnarka, 1940
Božejov, Místní osvětová komise, Vojnarka, 1940
Božejov, Místní osvětová komise, Z českých mlýnů, 1940
Božejov, Místní osvětová komise, Žně, 1940
Božejov, Místní osvětová komise, Žně, 1940
Božejov, Místní osvětová komise, Žně, 1940
Božejov, Obecná škola, Červená Karkulka, 1942
Božejov, Obecná škola, Červená Karkulka, 1942
Božejov, Obecná škola, Mikuláš ve škole, 1939
Božejov, Obecná škola, Mikuláš ve škole, 1939
Božejov, Obecná škola, Princezna Pampeliška, 1941
Božejov, Obecná škola, Princezna Pampeliška, 1941
Božejov, Obecná škola, Princezna Pampeliška, 1941
Božejov, Obecná škola, Princezna Pampeliška, 1941
Bratřice, Hasiči, Se srdcem těžko hrát, 1936
Bratřice, Mládež Národního souručenství, Na staré hospodě straší - Klepavé báby - Zamilované psaníčko, 1941
Bratřice, Mládež Národního souručenství, Na staré hospodě straší - Klepavé báby - Zamilované psaníčko, 1941
Bratřice, Mládež Národního souručenství, Na staré hospodě straší - Klepavé báby - Zamilované psaníčko, 1941
Bratřice, Mládež Národního souručenství, Na staré hospodě straší - Klepavé báby - Zamilované psaníčko, 1941
Bratřice, Mládež Národního souručenství, Tvrdé české palice, 1942
Bratřice, Mládež Národního souručenství, Tvrdé české palice, 1942
Bratřice, Mládež Národního souručenství, Tvrdé české palice, 1942
Bratřice, Obecná škola, Školní besídka, 1939
Bratřice, Obecná škola, Školní besídka, 1939
Březina, Místní osvětová komise, Česká chaloupka, 1942
Březina, Místní osvětová komise, Česká chaloupka, 1942
Březina, Místní osvětová komise, Dohazovač Krákora, 1942
Březina, Místní osvětová komise, Dohazovač Krákora, 1942
Březina, Místní osvětová komise, Dohazovač Krákora, 1942
Březina, Místní osvětová komise, Dohazovač Krákora, 1942
Březina, Místní osvětová komise, Za pantátovými zády, 1942
Březina, Místní osvětová komise, Za pantátovými zády, 1942
Cejle, Hasiči, Tvrdé české palice, 1942
Cejle, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1942
Cejle, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1942
Cejle, Mládež Národního souručenství, Macíčkova dovolená, 1940
Cejle, Národní jednota pošumavská, Statek našeho Franty, 1937
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Černé oči, 1940
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Česká maminka, 1940
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Ďáblova bařina, 1942
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Gazdina roba, 1941
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Gazdina roba, 1941
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Hotel Zázračná voda, 1940
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Když srdce promluví, 1937
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Kříž u potoka, 1942
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Maryša, 1940
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Na otavském klepáči, 1939
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Na otavském klepáči, 1939
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Naše tchýně odzbrojuje, 1937
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Nestyď se, tatínku, 1939
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Osiřelo dítě, 1937
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Otec, 1940
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Poslední švec, 1939
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Poslední švec, 1939
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Se srdcem těžko hrát, 1939
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Se srdcem těžko hrát, 1939
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Selská čest, 1941
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Směry života, 1941
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Třetí zvonění, 1942
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, V tom našem kostelíčku, 1940
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1941
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Veselí tři mušketýři, 1940
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Vesnička pod lipami, 1937
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1939
Cejle, Spolek divadelních ochotníků, Zavadilka vdává dceru, 1939
Cetoraz, Mládež Národního souručenství, Její pastorkyňa, 1941
Chotčiny, Místní osvětová komise, Most nejkrásnější, 1942
Chvojnov, Místní osvětová komise, Srdce, 1941
Chvojnov, Mládež Národního souručenství a Místní osvětová komise, Selská čest, 1941
Chvojnov, Mládež Národního souručenství, Česká chaloupka, 1942
Chvojnov, Mládež Národního souručenství, Mikulášský večírek, 1940
Chvojnov, Mládež Národního souručenství, Nechoď tam, pojď radš k nám, 1940
Chvojnov, Mládež Národního souručenství, U panského dvora, 1940
Chvojnov, Republikánský dorost, Sojčí pero, 1937
Dolní Cerekev, Mládež Národního souručenství, Každý má dvě úlohy, 1941
Dolní Cerekev, Mládež Národního souručenství, Pasekáři, 1941
Dolní Cerekev, Obecná škola, Malí čeští Robinsoni, 1942
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Bártova pomsta, 1940
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Červený mlýn, 1941
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Česká maminka, 1940
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Jedenácté přikázání, 1941
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Její pastorkyňa, 1941
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Mládež Národního souručenství, Pasekáři, 1941
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Most nejkrásnější, 1942
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Okénko, 1940
Dolní Cerekev, Ochotnícký spolek, Poslední muž, 1940
Dolní Cerekev, Ochrana matek, loutkové hry, 1940
Dolní Cerekev, Ochrana matek, loutkové hry, 1940
Dolní Cerekev, Ochrana matek, loutkové hry, 1940
Dolní Cerekev, Ochrana matek, loutkové hry, 1941
Dolní Cerekev, Ochrana matek, loutkové hry, 1941
Dubovice, Mládež Národního souručenství, Ta naše Máňa, 1941
Dubovice, Obecná škola, Pohádka o královničce Čechii, 1925
Eš, Hasiči, Bártova pomsta, 1940
Eš, Hasiči, Fanynko neplač, 1937
Eš, Hasiči, Případ flašinetáře Bezkočky, 1939
Eš, Hasiči, Případ flašinetáře Bezkočky, 1939
Eš, Hasiči, Tvrdé české palice, 1941
Eš, Hasiči, Vítězství fořta Meruzalky, 1939
Eš, Hasiči, Vzpoura výměnkářů, 1939
Eš, Mládež Národního souručenství, Česká maminka, 1941
Eš, Mládež Národního souručenství, Česká maminka, 1942
Eš, Mládež Národního souručenství, Pepička z malé hospůdky, 1942
Hartvíkov, Místní osvětová komise, Anton, nezlob, 1940
Hartvíkov, Místní osvětová komise, Na potoce - za mlýnicí, 1939
Hartvíkov, Mládež Národního souručenství, Jakubův dvůr, 1941
Hartvíkov, Mládež Národního souručenství, Prach a broky, 1940
Hartvíkov, Mládež Národního souručenství, Prach a broky, 1941
Hojkovy, Mládež Národního souručenství, Od mlýna k mlýnu, 1942
Hojkovy, Mládež Národního souručenství, Trampoty hajného Klobáska, 1942
Hojkovy, Mládež Národního souručenství, Trampoty hajného Klobáska, 1942
Holýšov, Mládež Národního souručenství, Černý kříž v poli, 1942
Holýšov, Mládež Národního souručenství, Myslivecká latina, 1941
Hořepník, Hasiči, Hanička z Podlesí, 1937
Hořepník, Místní osvětová komise a Sokol, Bártova pomsta, 1941
Hořepník, Místní osvětová komise, Královna Dagmar, 1942
Hořepník, Místní osvětová komise, Mikulášská zábava, 1939
Hořepník, Místní osvětová komise, Okénko, 1942
Hořepník, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1940
Hořepník, Místní osvětová komise, Právo na hřích, 1942
Hořepník, Mládež Národního souručenství, Podvodnice z lásky, 1942
Hořepník, Mládež Národního souručenství, Podvodnice z lásky, 1942
Hořepník, Mládež Národního souručenství, Zámecké strašidlo, 1942
Hořepník, Obecná škola, Dobře to dopadlo, 1940
Hořepník, Péče o mládež, Jandera a Pindera, 1939
Hořepník, Sokol, Lucerna, 1937
Hořepník, Sokol, Maminčino srdce, 1937
Hořepník, Sokol, Mikulášská zábava, 1939
Hořepník, Sokol, Svátek věřitelů, 1939
Hořepník, Sokol, Všemi zbožňovaná Lenička, 1939
Horní Radouň, Mládež Národního souručenství, Madlenka z kovárny, 1942
Horní Ves, Mládež Národního souručenství, Dva bratři, 1942
Horní Ves, Mládež Národního souručenství, Most nejkrásnější, 1942
Hříběcí, Spolek divadelních ochotníků, Paličova dcera, 1942
Hrobská Zahrádka, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Tomšovic grunt, 1941
Hrobská Zahrádka, Místní osvětová komise, Jedenácté přikázání, 1940
Hrobská Zahrádka, Místní osvětová komise, Od mlýna k mlýnu, 1942
Hrobská Zahrádka, Místní osvětová komise, Třetí zvonění, 1942
Hrobská Zahrádka, Místní osvětová komise, Zlatý liják, 1941
Hrobská Zahrádka, Místní osvětová komise, Zlatý liják, 1941
Hrobská Zahrádka, Tyl, Bláznivý nápad, 1937
Hrobská Zahrádka, Tyl, Ferda šéfem, 1933
Hrobská Zahrádka, Tyl, Julinčino terno, 1933
Hrobská Zahrádka, Tyl, Láska nehněvaná není milovaná, 1934
Hrobská Zahrádka, Tyl, Palackého třída 27 - plakát, 1934
Hrobská Zahrádka, Tyl, Palackého třída 27, 1934
Hrobská Zahrádka, Tyl, Trpký návrat, 1933
Hrobská Zahrádka, Tyl, Ustřihni si mikádo, 1933
Janovice, Mládež Národního souručenství, Románek na horách, 1942
Jetřichovec, Hasiči, Bártova pomsta, 1939
Jetřichovec, Místní osvětová komise, Dva bratři, 1941
Jetřichovec, Místní osvětová komise, Krev a půda, 1941
Jetřichovec, Místní osvětová komise, Pojď na mé srdce, 1941
Jetřichovec, Místní osvětová komise, Poslední rodu Sedmerova, 1942
Jetřichovec, Místní osvětová komise, Vesnička pod lipami, 1941
Jetřichovec, Místní osvětová komise, Vítězství fořta Meruzalky, 1942
Kámen, Místní osvětová komise, Mikulášský večer, 1940
Kámen, Místní osvětová komise, Mikulášský večer, 1940
Kámen, Místní osvětová komise, Voňavá selka, 1941
Kámen, Místní osvětová komise, Zlatý svět, 1940
Kámen, Mládež Národního souručenství, Dva bratři, 1941
Kámen, Mládež Národního souručenství, Mikulášský večírek, 1939
Kámen, Mládež Národního souručenství, Náš bratranec Skopec, 1939
Kámen, Mládež Národního souručenství, Není odkaz jako odkaz, 1939
Kámen, Mládež Národního souručenství, Od mlýna k mlýnu, 1942
Kámen, Mládež Národního souručenství, Selská čest, 1941
Kámen, Mládež Národního souručenství, Silvestrovská zábava, 1939
Kámen, Sportovní klub, Jízdní hlídka, 1937
Kojčice, Místní osvětová komise, Dnes poroučí tatínek, 1940
Kojčice, Mládež Národního souručenství, Naši furianti, 1941
Kojčice, Mládež Národního souručenství, Pod selský krov, 1939
Kojčice, Mládež Národního souručenství, V českém ráji, 1942
Kojčice, Mládež Národního souručenství, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1941
Kojčice, Mládež Národního souručenství, Vítězství fořta Meruzalky, 1941
Kojčice, Národní jednota pošumavská, A odposť nám naše viny, 1939
Kojčice, Zálesí, Stavíme město, 1943
Kopaniny, Mládež Národního souručenství, Dnešní děvčátka, 1942
Kostelní Radouň, Dělničtí ochotníci, Nevěsta dle receptu, 1943
Kostelní Radouň, Dělničtí ochotníci, Pýcha předchází pád, 1942
Kostelní Radouň, Dělničtí ochotníci, Se srdcem těžko hrát, 1942
Kostelní Radouň, Dělničtí ochotníci, Se srdcem těžko hrát, 1942
Kostelní Radouň, Dělničtí ochotníci, Šťastní otcové, 1942
Kostelní Radouň, Spolek divadelních ochotníků, Tulácké dobrodružství, 1942
Křeč, Jihočech , Matčina píseň, 1941
Křeč, Jihočech , Smír, 1941
Křeč, Jihočech , Staré hříchy, 1941
Křeč, Jihočech , Tulácké dobrodružství, 1940
Křeč, Jihočech a Místní osvětová komise, České děvče - srdce zlaté, 1940
Křeč, Jihočech a Místní osvětová komise, Lucerna, 1940
Křeč, Jihočech a Místní osvětová komise, Otec, 1940
Křeč, Jihočech a Místní osvětová komise, Vojnarka, 1939
Křeč, Jihočech a Místní osvětová komise, Vojnarka, 1939
Křeč, Jihočech a Místní osvětová komise, Zavadilka vdává dceru, 1939
Křeč, Jihočech, Irena Hronová, 1937
Křeč, Jihočech, Kabaretní večer, 1941
Křeč, Jihočech, Maryša, 1942
Křeč, Jihočech, Revoluce na staré poště, 1937
Křeč, Jihočech, Šťastní otcové, 1939
Křeč, Jihočech, Zelené království, 1937
Křeč, Katolická mládež, Buď vůle Tvá, 1941
Křeč, Katolická mládež, Dokud máš ještě maminku, 1941
Křeč, Katolická mládež, Jak ti chudí o to jmění přišli, 1937
Křeč, Katolická mládež, K Bohu vlasti a rodné půdě, 1939
Křeč, Katolická mládež, Paličova dcera, 1940
Křeč, Katolická mládež, Synové sedláka Hory, 1941
Křeč, Katolická mládež, Ženich z nouze, 1942
Křeč, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1940
Křeč, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1940
Křeč, Obecná škola, ČČK, Dvě Maričky, 1940
Křeč, Obecná škola, ČČK, Dvě Maričky, 1940
Křelovice, K. H. Borovksý, Filosof od verpánku, 1940
Křelovice, K. H. Borovksý, Hlas země požehnané, 1940
Křelovice, K. H. Borovksý, Muzikantská Liduška, 1942
Křelovice, K. H. Borovksý, Závěť, 1942
Křelovice, K. H. Borovksý, Závěť, 1942
Křelovice, Místní osvětová komise a SDO a MNS, Kornout, 1940
Křelovice, Místní osvětová komise a SDO a MNS, Nevěsty z českého ráje, 1940
Křelovice, Místní osvětová komise, Bártova pomsta, 1940
Křelovice, Místní osvětová komise, Cech panen Aninek, 1942
Křelovice, Místní osvětová komise, Hříšná vesnice, 1942
Křelovice, Místní osvětová komise, Krejčí Nitka - Tihle muži to je cháska, 1939
Křelovice, Místní osvětová komise, Krejčí Nitka - Tihle muži to je cháska, 1939
Křelovice, Místní osvětová komise, Mlýn na samotě, 1942
Křelovice, Místní osvětová komise, Na statku a v chaloupce, 1941
Křelovice, Místní osvětová komise, Vstup do srdce zakázán, 1940
Křelovice, Místní osvětová komise, Žně, 1942
Křelovice, Obecná škola, Školní besídka, 1937
Lejčkov, Mládež Národního souručenství, Má matička chudá byla, 1942
Lejčkov, Mládež Národního souručenství, Matka Kráčmerka, 1942
Lejčkov, Mládež Národního souručenství, Silvestrovský večer, 1940
Lejčkov, Mládež Národního souručenství, Silvestrovský večer, 1940
Lejčkov, Mládež Národního souručenství, Smír, 1942
Lejčkov, Mládež Národního souručenství, Smír, 1942
Leskovice, Hasiči, Na stráži, 1937
Leskovice, Mládež Národního souručenství a Národní matice, Celá ves se směje, 1940
Leskovice, Mládež Národního souručenství, Noční dobrodružství, 1940
Leskovice, Národní matice, Jakubův dvůr, 1941
Lesná, Místní osvětová komise, Beznadějná láska, 1942
Lesná, Místní osvětová komise, Dva bratři, 1941
Lesná, Místní osvětová komise, Na potoce za mlýnicí, 1942
Lesná, Místní osvětová komise, Selská čest, 1941
Lesná, Místní osvětová komise, Tvrdé české palice, 1940
Lesná, Místní osvětová komise, Vstup do srdce zakázán, 1943
Lešov, Místní osvětová komise, Hřích na gruntě, 1939
Lešov, Místní osvětová komise, Kříž na křižovatce, 1941
Lešov, Místní osvětová komise, Muziky, muziky, 1941
Lešov, Místní osvětová komise, Osiřelo dítě, 1941
Lešov, Místní osvětová komise, Pro rodné lány, 1940
Lešov, Místní osvětová komise, U strýčka Křopala, 1940
Lešov, Místní osvětová komise, Zámecké strašidlo, 1942
Lešov, Místní osvětová komise, Ze starých mlýnů, 1941
Lhota, Místní osvětová komise, Lidunka z horské paseky, 1943
Lhota-Vlasenice, Místní osvětová komise, Testament strýce Fabiána, 1942
Libkova Voda, Místní osvětová komise a Hasiči, Nevěsty z českého ráje, 1939
Libkova Voda, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Domov, 1940
Libkova Voda, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Na potoce za mlýnicí, 1940
Libkova Voda, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Peníze, 1940
Libkova Voda, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Tulácké dobrodružství, 1941
Libkova Voda, Místní osvětová komise, Červený mlýn, 1941
Libkova Voda, Místní osvětová komise, Paličova dcera, 1941
Libkova Voda, Mládež Národního souručenství, Pec, 1942
Lipice, Spolek divadelních ochotníků a Mládež Národního souručenství, Fanynko, neplač, 1940
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Černý kříž v lese, 1941
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Mařenku si neber, 1939
Lipice, Spolek divadelních ochotníků, Poslední muž, 1942
Lukavec, Hasiči, Liduška z pastoušky, 1940
Lukavec, Katolická mládež, Neříkej hochu, že máš mne rád, 1937
Lukavec, Místní osvětová komise, Zábavní večer, 1941
Lukavec, Místní osvětová komise, Zábavní večer, 1941
Lukavec, Místní osvětová komise, Zábavní večer, 1941
Lukavec, Sokol, Na Svatém kopečku, 1937
Lukavec, Sokol, Naši pěšáci zlatí vojáci, 1937
Lukavec, Sokol, Odtroubeno, 1937
Lukavec, Sokol, Tam na horách, 1939
Lukavec, Sova, Anton, nezlob, 1939
Lukavec, Sova, Cech panen Aninek, 1942
Lukavec, Sova, Madlenka z kovárny, 1939
Lukavec, Sova, Milionářem proti své vůli, 1937
Lukavec, Sova, Most nejkrásnější, 1942
Lukavec, Sova, Psohlavci, 1939
Lukavec, Sova, Sluneční paseka, 1942
Lukavec, Sova, Směry života, 1942
Lukavec, Sova, Srdce na uzdě, 1942
Lukavec, Sova, Staré hříchy, 1942
Lukavec, Sova, Večer oblíbených melodií, 1942
Mezilesí, Mládež Národního souručenství, Bártova pomsta, 1939
Mezilesí, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1940
Mezná, Hasiči, Kletba mamonu, 1937
Mezná, Hasiči, Kletba mamonu, 1937
Mezná, Místní osvětová komise, Nevěsta, 1941
Mezná, Místní osvětová komise, Pokání sedláka Machovce, 1942
Mezná, Místní osvětová komise, Prach a broky, 1942
Mezná, Místní osvětová komise, Zámecké strašidlo, 1941
Mezná, Mládež Národního souručenství, Nechoď tam, pojď radš k nám, 1939
Mezná, Mládež Národního souručenství, Osudem zrazeni, 1940
Milíčov, Katolická mládež, Bártova pomsta, 1941
Milíčov, Katolická mládež, Křivopřísežník a jeho syn, 1937
Milíčov, Katolická mládež, Náš Náci pro legraci, 1941
Milíčov, Katolická mládež, Naše věrné milování, 1939
Milíčov, Katolická mládež, Pod rukou, 1937
Milíčov, Katolická mládež, Společnice pro sebevraždu, 1942
Milíčov, Katolická mládež, Stržený kříž, 1942
Milíčov, Katolická mládež, To už je v krvi, 1939
Milíčov, Katolická mládež, V temnotách, 1941
Milíčov, Mládež Národního souručenství, Česká chaloupka, 1939
Milíčov, Mládež Národního souručenství, Jindra, 1940
Milíčov, Mládež Národního souručenství, Krajánkova nevěsta, 1940
Milíčov, Mládež Národního souručenství, Palackého třída 27, 1941
Milíčov, Mládež Národního souručenství, Selská čest, 1941
Milotičky, Mládež Národního souručenství, Česká chaloupka, 1942
Milotičky, Mládež Národního souručenství, Myslivecká latina, 1942
Milotičky, Mládež Národního souručenství, Myslivecká latina, 1942
Milotičky, Mládež Národního souručenství, Neříkej hochu, že máš mne rád, 1942
Mirošov, Mládež Národního souručenství, Dvojník pana Dibelky, 1941
Mirošov, Mládež Národního souručenství, Milovaná země, 1942
Mirošov, Mládež Národního souručenství, Šťastní otcové, 1942
Mirošov, Zábavní kroužek mládenců a dívek, Bártova pomsta, 1939
Mirotín, Rovnost, Černé oči, 1943
Mirotín, Rovnost, V lepší rodině, 1942
Mirotín, Rovnost, V lepší rodině, 1942
Moraveč, Hasiči, Celá ves se směje, 1937
Moraveč, Jirásek, Evropa hoří, 1937
Moraveč, Jirásek, Jménem Jeho Veličenstva, 1937
Moraveč, Jirásek, Vojnarka, 1937
Moraveč, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1942
Moraveč, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1942
Moraveč, Mládež Národního souručenství, Bouřliváci naší vesnice, 1940
Moraveč, Mládež Národního souručenství, Prach a broky, 1940
Moraveč, Mládež Národního souručenství, Slepý ženich, 1940
Moraveč, Mládež Národního souručenství, Vesnička pod lipami, 1939
Moraveč, Spolek pro postavení pomníku padlým, Jménem Jeho Veličenstva, 1937
Myslotín, Máj, Neříkej hochu, že máš mne rád, 1942
Myslotín, Máj, Neříkej hochu, že máš mne rád, 1942
Myslotín, Mládež Národního souručenství, Láska nad pomstu mocnější, 1942
Myslotín, Mládež Národního souručenství, Láska nad pomstu mocnější, 1942
Myslotín, Mládež Národního souručenství, Most nejkrásnější, 1942
Myslotín, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát - plakát, 1939
Myslotín, Republikánský dorost, Za hokynářským krámem, 1937
Nová Cerekev, Hasiči, Jízdní hlídka, 1937
Nová Cerekev, Hasiči, Oblaka, 1942
Nová Cerekev, Hasiči, Poslední muž, 1942
Nová Cerekev, Hasiči, Štěstí není milion, 1939
Nová Cerekev, Hasiči, Tomšovic grunt, 1941
Nová Cerekev, Hasiči, Tvrdé hlavy, 1941
Nová Cerekev, Hasiči, Tvrdé hlavy, 1941
Nová Cerekev, Hasiči, V manželské kleci, 1937
Nová Cerekev, Mládež Národního souručenství, Není odkaz jako odkaz - Sluha Josef, hlava otevřená, 1940
Nová Cerekev, Mládež Národního souručenství, Pražský flamendr, 1941
Nová Cerekev, Mládež Národního souručenství, Svátek věřitelů, 1941
Nová Cerekev, Mládež Národního souručenství, U pokladny stál, 1940
Nová Cerekev, Obecná škola, Jak přišly jarní kvítky na svět, 1942
Nová Cerekev, Obecná škola, Školní besídka, 1939
Nová Cerekev, Obecná škola, Školní besídka, 1940
Nová Cerekev, Obecná škola, Školní besídka, 1940
Nová Cerekev, Obecná škola, Školní besídka, 1940
Nová Cerekev, Ochrana matek a dětí, Šťastní otcové, 1939
Nová Cerekev, Sokol, Bártova pomsta, 1940
Nová Cerekev, Sokol, I člověk spravedlivý, 1937
Nová Cerekev, Sokol, Nechoď tam, pojď radš k nám, 1941
Nová Cerekev, Sokol, Pražská ovocnářka, 1939
Nová Cerekev, Sokol, Věčný panic, 1940
Nový Etynk, Jednota divadelních ochotníků, Hvězdy nad hradem, 1942
Nový Etynk, Jednota divadelních ochotníků, Srdce na uzdě, 1942
Nový Etynk, Jednota divadelních ochotníků, Srdce na uzdě, 1942
Nový Etynk, Jednota divadelních ochotníků, Uličnice, 1942
Nový Etynk, Mládež Národního souručenství, Hrobníkův syn, 1942
Nový Rychnov, Hasiči, Zlatý liják, 1942
Nový Rychnov, Mládež Národního souručenství, Kabaret, 1941
Nový Rychnov, Mládež Národního souručenství, Muzikantská Liduška, 1941
Nový Rychnov, Mládež Národního souručenství, Muzikantská Liduška, 1941
Nový Rychnov, Mládež Národního souručenství, Muzikantská Liduška, 1941
Nový Rychnov, Mládež Národního souručenství, Návrat ztracené dcery, 1939
Nový Rychnov, Mládež Národního souručenství, Třetí zvonění, 1941
Nový Rychnov, Mládež Národního souručenství, U pokladny stál, 1942
Nový Rychnov, Orel, Bezbožnice, 1942
Nový Rychnov, Orel, Bezbožnice, 1942
Nový Rychnov, Orel, Dva bratři, 1941
Nový Rychnov, Orel, Eviččniny dvoje vánoce, 1937
Nový Rychnov, Orel, Jidáš, 1937
Nový Rychnov, Orel, Kašpárek doktorem - Honzův návrat z pekla - Kašpárek krajánkem, 1941
Nový Rychnov, Orel, Kašpárek v Kocourkově - Kašpárek chytrý krekčík - Potopený zvon, 1940
Nový Rychnov, Orel, Kašpárkovo šidítko - Kašpárek námluvčím, 1940
Nový Rychnov, Orel, Loupežníci na Čechohradě - Posvícení v Hudlicích, 1940
Nový Rychnov, Orel, Manželské slasti, 1937
Nový Rychnov, Orel, Marnost nad marnost, 1940
Nový Rychnov, Orel, Na potoce za mlýnicí, 1939
Nový Rychnov, Orel, Náš Náci pro legraci, 1937
Nový Rychnov, Orel, O mlsné princezně, 1940
Nový Rychnov, Orel, Od mlýna k mlýnu, 1942
Nový Rychnov, Orel, Stréček Křópal poslancem, 1937
Nový Rychnov, Orel, Svatý Václave nedej zahynouti nám, 1937
Nový Rychnov, Orel, žádost o povolení představení, 1940
Nový Rychnov, Sokol, Kuřátko, 1939
Nový Rychnov, Sokol, Náš sv. Vavřineček, 1939
Nový Rychnov, Sokol, Postila, 1937
Nový Rychnov, Sokol, Probuzenci, 1937
Nový Rychnov, Sokol, Srdíčko z lásky, 1937
Nový Rychnov, Sokol, Tatínek jde na manévry, 1937
Nový Rychnov, Sokol, V tom našem kostelíčku, 1940
Nový Rychnov, Sokol, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1940
Nový Rychnov, Sokol, Vítězství fořta Meruzalky, 1939
Oblajovice, Mládež Národního souručenství, Anton, nezlob, 1942
Oblajovice, Mládež Národního souručenství, Není Zajíček jako Zajíček, 1941
Oblajovice, Mládež Národního souručenství, Život bez lásky, 1940
Obrataň, Místní osvětová komise, Cech panen Aninek, 1941
Obrataň, Místní osvětová komise, Červený mlýn, 1941
Obrataň, Místní osvětová komise, Příklady táhnou, 1940
Obrataň, Sokol, Člověk nemá jen sebe, 1940
Obrataň, Sokol, Jaro v podzámčí, 1940
Obrataň, Sokol, Když štěstí chodí po horách, 1939
Obrataň, Sokol, Lidé v zeleném, 1940
Obrataň, Sokol, Mikulášský večer, 1940
Obrataň, Sokol, Rozvod na zkoušku, 1939
Obrataň, Sportovní klub, Vitouškův svatební den, 1937
Olešná, Mládež Národního souručenství, Blázinec v prvním poschodí - Na staré hospodě straší, 1941
Olešná, Mládež Národního souručenství, Jedenácté přikázání, 1941
Olešná, Mládež Národního souručenství, Lucerna, 1940
Olešná, Mládež Národního souručenství, Na valdštejnské šachtě, 1939
Olešná, Mládež Národního souručenství, Otec, 1941
Olešná, Mládež Národního souručenství, Poslední muž, 1940
Olešná, Mládež Národního souručenství, Srážka vlaků, 1939
Olešná, Mládež Národního souručenství, Vojnarka, 1940
Olešná, Republikánský dorost, Smůla paní bytné - Ideální manželství ševce Šídla - Útěk s miliony, 1937
Olešná, Republikánský dorost, Václav Hrobčický z Hobčic, 1937
Ondřejov, Mládež Národního souručenství, Celá ves se směje, 1942
Ondřejov, Mládež Národního souručenství, Cestička pod lipami, 1940
Ondřejov, Mládež Národního souručenství, Poupě, 1940
Ondřejov, Mládež Národního souručenství, Pytlák Martin, 1941
Ondřejov, Mládež Národního souručenství, Vesnický furiant, 1940
Ondřejov, Mládež Národního souručenství, Vrať se k půdě, 1942
Ondřejov, Mládež Národního souručenství, Z milosti na vlastním gruntu, 1942
Ondřejov, Národní jednota pošumavská, Naše věrné milování, 1937
Pacov, Civilní protiletecká obrana, Evropa hoří, 1937
Pacov, Jednota divadelních ochotníků, Lucerna, 1939
Pacov, Jednota divadelních ochotníků, Manžel v kleci, 1937
Pacov, Jednota divadelních ochotníků, Naši furianti, 1939
Pacov, Jednota divadelních ochotníků, Noví lidé, 1939
Pacov, Jednota divadelních ochotníků, Omlazený dědeček, 1937
Pacov, Jednota divadelních ochotníků, Periferie, 1937
Pacov, Jednota divadelních ochotníků, Tulácké dobrodružství, 1939
Pacov, Jednota divadelních ochotníků, Zvíkovský rarášek - Paní mincmistrová, 1940
Pacov, Katolická mládež, dožínková slavnost, 1923
Pacov, Libuše, Červená Karkulka, 1941
Pacov, Libuše, Krakonoš, 1940
Pacov, Mládež Národního souručenství, Kašpárek, Sněhurka a sedm trpaslíků, 1939
Pacov, Mládež Národního souručenství, Okresní divadelní soutěž, 1940
Pacov, Mládež Národního souručenství, Okresní divadelní soutěž, 1940
Pacov, Mládež Národního souručenství, Silvestrovská zábava, 1939
Pacov, Okresní osvětový sbor a JDO, Červený mlýn, 1941
Pacov, Okresní osvětový sbor a Jednota divadelních ochotníků, Palackého třída 27, 1941
Pacov, Okresní osvětový sbor a Pokrok, Noc na karlštějně, 1940
Pacov, Okresní osvětový sbor, Bobří kožich, 1942
Pacov, Okresní osvětový sbor, Jedenácté přikázání, 1940
Pacov, Okresní osvětový sbor, Loutková představení, 1940
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Bohatý chudák, 1942
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Divá Bára, 1940
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Hra na schovávanou, 1940
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Likvidační a zakládající valná hromada spolků, 1939
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Likvidační a zakládající valná hromada spolků, 1939
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Likvidační a zakládající valná hromada spolků, 1939
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Mezi námi děvčaty, 1939
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Noc na Karlštejně, 1940
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Paličova dcera, 1940
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Pražský flamendr, 1940
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Slečna Pusta, 1941
Pacov, Pokrok, Jednota divadelních ochotníků, Sluneční paseka, 1942
Pacov, Pokrok, Naši furianti, 1939
Pacov, Pokrok, U pokladny stál, 1937
Pacov, Pokrok, Věra Lukášová, 1939
Pacov, Pokrok, Žebrota má zlaté dno, 1937
Pacov, povolení Majálesu, 1939
Pacov, Učňovská besídka, Čechy krásné, čechy mé, 1941
Pacov, zákaz Majálesu, 1939
Pavlov, Hasiči, Celá ves se směje, 1937
Pavlov, Hasiči, Hřích lesního Křikavy, 1940
Pavlov, Hasiči, Ta naše Máňa, 1940
Pavlov, Mládež Národního souručenství, aktovky, 1939
Pavlov, Mládež Národního souručenství, aktovky, 1939
Pavlov, Mládež Národního souručenství, Ferda detektivem, 1940
Pavlov, Mládež Národního souručenství, Myslivecká latina, 1941
Pavlov, Mládež Národního souručenství, Tomšovic grunt, 1940
Pavlov, Mládež Národního souručenství, Tomšovic grunt, 1940
Pejškov, Kroužek mládenců a dívek, Pod tou naší lipou, 1934
Pelec, Místní osvětová komise, Msta, 1942
Pelhřimov, Jednota proletářské tělovýchovy, Kabaret, 1927
Pelhřimov, Jednota soukromých  zaměstnanců, Mikeš Lomidrevo, 1941
Pelhřimov, Jednota soukromých  zaměstnanců, Okolo rybníka, 1941
Pelhřimov, Jednota soukromých  zaměstnanců, U panského dvora, 1941
Pelhřimov, Katolická mládež, Madlenka z kovárny, 1939
Pelhřimov, Katolická mládež, Madlenka z kovárny, 1939
Pelhřimov, Katolická mládež, Poslední muž, 1937
Pelhřimov, Katolická mládež, Z českých mlýnů, 1937
Pelhřimov, Katolická mládež, Za naší salaší, 1939
Pelhřimov, Křesťanské dělnictvo, přehled loutkových her 1937 - 1938, 1940
Pelhřimov, Mládež Národního souručenství, Červený mlýn, 1941
Pelhřimov, Mládež Národního souručenství, Příklady táhnou, 1939
Pelhřimov, Mládež Národního souručenství, Schovávaná na schodech, 1941
Pelhřimov, Obecná a újezdní škola, Červený květ, 1942
Pelhřimov, Obecná a újezdní škola, Ospaleček, 1940
Pelhřimov, Orel, Láska Její Výsosti, 1940
Pelhřimov, Orel, Románek krásné cikánky, 1938
Pelhřimov, Orel, Svatý Václave nedej zahynouti nám, 1937
Pelhřimov, Reálné gymnázium, Každý něco pro vlast, 1939
Pelhřimov, Reálné gymnázium, Každý něco pro vlast, 1939
Pelhřimov, Reálné gymnázium, Loupežník, 1939
Pelhřimov, Reálné gymnázium, Šibalství Scapinova, 1939
Pelhřimov, Reálné gymnázium, Zimní besídka, 1940
Pelhřimov, Rieger, Benátská maškaráda, 1942
Pelhřimov, Rieger, Bílá nemoc, 1937
Pelhřimov, Rieger, Bílá nemoc, 1937
Pelhřimov, Rieger, Boj na nůž, 1939
Pelhřimov, Rieger, Červený mlýn, 1941
Pelhřimov, Rieger, Dáma a skřítek, 1942
Pelhřimov, Rieger, Děvčátko z předměstí, 1942
Pelhřimov, Rieger, Forman Hančl, 1942
Pelhřimov, Rieger, Hoši, dívky a psi, 1940
Pelhřimov, Rieger, Jakož i my odpouštíme, 1940
Pelhřimov, Rieger, Kamaráde, kde jsi, 1937
Pelhřimov, Rieger, Kateřina z Poděbrad, 1941
Pelhřimov, Rieger, Kocourkovští učitelé, 1942
Pelhřimov, Rieger, Kocourkovští učitelé, 1942
Pelhřimov, Rieger, Královská výsost, 1939
Pelhřimov, Rieger, Krev a půda, 1940
Pelhřimov, Rieger, Léto, 1941
Pelhřimov, Rieger, Lucerna, 1939
Pelhřimov, Rieger, Mamselle Nitouche, 1937
Pelhřimov, Rieger, Mikuláš Dačický z Heslova, 1940
Pelhřimov, Rieger, Most nejkrásnější, 1942
Pelhřimov, Rieger, Most nejkrásnější, 1942
Pelhřimov, Rieger, Moudrá Penny, 1940
Pelhřimov, Rieger, Neuveď nás v pokušení, 1941
Pelhřimov, Rieger, Neuveď nás v pokušení, 1942
Pelhřimov, Rieger, Nezbedný bakalář, 1941
Pelhřimov, Rieger, Příklady táhnou, 1939
Pelhřimov, Rieger, Půlnoční slunce, 1942
Pelhřimov, Rieger, Šesté poschodí, 1940
Pelhřimov, Rieger, Slečna Pusta, 1941
Pelhřimov, Rieger, Soupeři, 1940
Pelhřimov, Rieger, Soupeři, 1940
Pelhřimov, Rieger, Švec a čert, 1942
Pelhřimov, Rieger, Taneček panny Márinky, 1939
Pelhřimov, Rieger, Tažní ptáci, 1940
Pelhřimov, Rieger, U pokladny stál, 1937
Pelhřimov, Rieger, Úsměvy a kordy, 1942
Pelhřimov, Rieger, Valdštýn, 1940
Pelhřimov, Rieger, Věčná symfonie, 1937
Pelhřimov, Rieger, Vějíř lady Windermerové, 1939
Pelhřimov, Rieger, Zkrocení zlé ženy, 1940
Pelhřimov, Rieger, Zpovědník, 1942
Pelhřimov, Rieger, Zpovědník, 1942
Pelhřimov, Sdružení křesťanského dělnictva, Sestra Anunciata, 1937
Pelhřimov, Sociální demokracie, Továrna, 1937
Pelhřimov, Solol LS, Buchlovský kámen, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Čert a Káča, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Čert a Káča, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Červená Karkulka, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Čeští muzikanti, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Ctný rytíř Jehlička z Jehlovic, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Ctný rytíř Jehlička z Jehlovic, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Dalibor z Kozojed, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Dalibor z Kozojed, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Dědeček a babička v pekle, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Drak, 1939
Pelhřimov, Solol LS, Hloupý Honza, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Honza s Kašpárkem na cestách, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Honza u krále, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Honza u krále, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Jak se Honza učil báti, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Kašpárek a Hastrman, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Kašpárek a kouzelná lampa, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Kašpárek a Škrhola dělají strašidla, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Kašpárek hledá byt, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Kašpárkovo vítězství, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Kašpárkův první krok do života, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Kašpárkův první krok do života, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Kašpárkův první krok do života, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Kouzelná fontána, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Krakonoš, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Krakonoš, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Kuba Všeckosněd, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Květ kapradí, 1939
Pelhřimov, Solol LS, Ošklivý maharádža a krásná princezna, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Ošklivý maharádža a krásná princezna, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Ošklivý maharádža a krásná princezna, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Ošklivý maharádža a krásná princezna, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Perleťové pantoflíčky, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Pohádka o rusalce a hastrmanovi - Koník a čert, 1939
Pelhřimov, Solol LS, Pohádka o Rusalce, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Pohádka o Rusalce, 1941
Pelhřimov, Solol LS, Pohádka pozpátku, 1940
Pelhřimov, Solol LS, přehled představení 1938 - 1939, 1940
Pelhřimov, Solol LS, přehled představení 1938 - 1939, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Stříbrný pavouk, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Veselé příhody Kašpárka nezbedy, 1940
Pelhřimov, Solol LS, žádost o povolení loutkářské činnosti, 1939
Pelhřimov, Solol LS, žádost o povolení představení, 1940
Pelhřimov, Solol LS, žádost o povolení představení, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Zlaté srdce, 1940
Pelhřimov, Solol LS, Zlatý brouk, 1939
Pelhřimov, Spolek bývalých žáků gymnázia, aktovky, 1937
Pelhřimov, Strana socialistická, Hanička z Podlesí, 1937
Pelhřimov, Studentská samospráva gymnázia, Místní osvětová komise, aktovky, 1937
Pelhřimov, Studentská samospráva gymnázia, Reálná škola chlapecká a dívčí, Místní osvětová komise, Slavnostní akademie - plakát, 1937
Pelhřimov, Studentská samospráva gymnázia, Reálná škola chlapecká a dívčí, Místní osvětová komise, Slavnostní akademie, 1937
Pelhřimov, Studentská samospráva gymnázia, Šibalství Scapinova, 1939
Pelhřimov, Svaz přátel Svazu sovětský socialistických republik, Měšťáci, 1937
Plevnice, Hasiči, Vesnička pod lipami, 1937
Pluhův Žďár, Spolek divadelních ochotníků, Manželství na úvěr, 1942
Počátky, Katolická mládež, Srdcový kluk, 1942
Počátky, Okresní péče o mládež, Vánoční pošta, 1942
Pořín, Místní osvětová komise, Lucerna, 1943
Pořín, Mládež Národního souručenství, Ať žije Václav, 1941
Pořín, Mládež Národního souručenství, Ať žije Václav, 1941
Pořín, Mládež Národního souručenství, Gazdina roba, 1942
Pořín, Mládež Národního souručenství, Hospůdka u Markýty, 1941
Pořín, Mládež Národního souručenství, Krev a půda, 1941
Pořín, Mládež Národního souručenství, Naši furianti, 1940
Pořín, Mládež Národního souručenství, Naši furianti, 1940
Pořín, Mládež Národního souručenství, Rodné hnízdo, 1940
Pořín, Mládež Národního souručenství, Ve mlýnici na šalandě, 1940
Pořín, Mládež Národního souručenství, Vojnarka, 1939
Pořín, Ochotnický spolek, Na potoce za mlýnicí, 1939
Pořín, Republikánský dorost, Madlenka z kovárny, 1937
Pošná, Katolická mládež, Bývali Čechové, 1937
Pošná, Katolická mládež, Kamizoly zelené, 1937
Pošná, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Bártova pomsta, 1942
Pošná, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Hřích lesního Křikavy, 1941
Pošná, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Má matička chudá byla, 1941
Pošná, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Mlýn na samotě, 1939
Pošná, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Od mlýna k mlýnu, 1942
Pošná, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Zlatý liják, 1942
Pošná, Místní osvětová komise, Ferda šéfem, 1940
Pošná, Místní osvětová komise, Jedenácté přikázání, 1942
Pošná, Místní osvětová komise, Její Veličenstvo Láska, 1942
Praha, Opera Studio, Hubička - Dalibor, 1939
Praha, Opera Studio, Prodaná nevěsta - Rusalka, 1939
Prasetín, Místní osvětová komise, Kříž na křižovatce, 1943
Prasetín, Místní osvětová komise, Kříž na křižovatce, 1943
Prasetín, Místní osvětová komise, Pro rodné lány, 1942
Prasetín, Místní osvětová komise, Pro rodné lány, 1942
Prasetín, Místní osvětová komise, Tulácké dobrodružství, 1942
Prasetín, Mládež Národního souručenství, Hřích na gruntě, 1941
Prasetín, Mládež Národního souručenství, Poslední muž, 1941
Prasetín, Mládež Národního souručenství, Pražské švadlenky, 1940
Prasetín, Mládež Národního souručenství, zasnoubení po tmě, 1940
Prasetín, Mládež Národního souručenství, Zasnoubení po tmě, 1940
Prasetín, Obecná škola, Krakonoš, 1940
Prasetín, Obecná škola, Nezapřeš nikdy matku svou, 1942
Prasetín, Obecná škola, Sedm havranů - Poustevníkův zvoneček - Počtáři, 1941
Přáslavice, Hasiči, aktovky, 1939
Přáslavice, Hasiči, Bártova pomsta, 1937
Přáslavice, Hasiči, Zamilované psaníčko, 1939
Proseč - Obořiště, Jednota divadelních ochotníků, Kabaretní večer, 1939
Proseč - Obořiště, Jednota divadelních ochotníků, Šťastní otcové, 1940
Proseč - Obořiště, Mládež Národního souručenství, Jakubův dvůr, 1941
Proseč - Obořiště, Mládež Národního souručenství, jednoaktovky, 1940
Proseč - Obořiště, Mládež Národního souručenství, Koncert, 1942
Proseč - Obořiště, Mládež Národního souručenství, Mikulášská zábava, 1939
Proseč - Obořiště, Mládež Národního souručenství, Sojčí pero, 1941
Proseč - Obořiště, Mládež Národního souručenství, Sojčí pero, 1941
Proseč - Obořiště, Mládež Národního souručenství, Tulácké dobrodružství, 1942
Proseč, Místní osvětová komise, Dvojník pana Dibelky, 1940
Proseč, Místní osvětová komise, Kříž u potoka, 1939
Proseč, Místní osvětová komise, Voňavá selka, 1939
Proseč, Republikánský dorost, funkcionáři spolku, 1938
Proseč, Republikánský dorost, Julinčiny vdavky, 1937
Proseč, Republikánský dorost, neodvedení daní, 1938
Proseč, Republikánský dorost, V černé rokli, 1937
Putimov, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, Vítězství fořta Meruzalky, 1939
Putimov, Místní osvětová komise, Jakubův dvůr, 1941
Putimov, Místní osvětová komise, Myslivecká latina, 1941
Putimov, Místní osvětová komise, Vesnický furiant, 1942
Radějov, Hasiči, Sojčí pero, 1942
Radějov, Místní osvětová komise, Anton, nezlob, 1942
Radějov, Místní osvětová komise, Fantom třetího poschodí, 1942
Radějov, Místní osvětová komise, Ferda detektivem, 1940
Radějov, Místní osvětová komise, Vítězství fořta Meruzalky, 1941
Radňov, Místní osvětová komise, Hanička z podlesí, 1940
Radňov, Místní osvětová komise, Vstup do srdce zakázán, 1939
Řemenov, Místní osvětová komise, Tomšovic grunt, 1940
Řemenov, Místní osvětová komise, Tomšovic grunt, 1940
Řeženčice, Mládež Národního souručenství, Jakubův dvůr, 1941
Řeženčice, Mládež Národního souručenství, Jakubův dvůr, 1941
Řeženčice, Mládež Národního souručenství, Se srdcem těžko hrát, 1941
Řeženčice, Mládež Národního souručenství, Tvrdé české palice, 1941
Řísnice, Národní souručenství, Čert na zdi, 1942
Řísnice, Národní souručenství, Čert na zdi, 1942
Rodinov, Místní osvětová komise, Bože, to bych se vdávala, 1942
Rodinov, Místní osvětová komise, jednoaktovky, 1942
Rodinov, Místní osvětová komise, Pan prokurista, 1943
Rohozná, Republikánský dorost, Naše tchýně odzbrojuje, 1937
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Bártova pomsta, 1942
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Česká maminka, 1941
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Dožínková slavnost, 1939
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Dva bratři, 1939
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Kříž u potoka, 1941
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Kříž u potoka, 1941
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Lucerna, 1937
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Mařenku si neber, 1940
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Na staré hospodě straší - Co je láska bez hubiček, 1939
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Oči černé, oči věrné, 1937
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Osiřelo dítě, 1942
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Osiřelo dítě, 1942
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Pasekáři, 1942
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Pasekáři, 1942
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Poslední od Zborova, 1937
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Prach a broky, 1942
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Rozmysli si, Mařenko, 1937
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Se srdcem těžko hrát, 1940
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Selská čest, 1941
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Tajná láska ta mne trápí, 1940
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1940
Rohozná, Spolek divadelních ochotníků, Zlatý liják, 1940
Roučkovice, Hasiči, Naše věrné milování, 1937
Roučkovice, Hasiči, Osudem zrazeni, 1939
Roučkovice, Hasiči, Vesnička pod lipami, 1937
Roučkovice, Místní osvětová komise, Pýcha předchází pád, 1940
Roučkovice, Místní osvětová komise, Pýcha předchází pád, 1941
Roučkovice, Místní osvětová komise, Za vinu nespáchanou, 1942
Roučkovice, Místní osvětová komise, Ze starých mlýnů, 1941
Roučkovice, Místní osvětová komise, Života klam-trestá se sám, 1941
Roučkovice, Mládež Národního souručenství, Na lužanském klepáči, 1940
Rovná, Místní osvětová komise, Filosof od verpánku, 1942
Rovná, Místní osvětová komise, Hříšná vesnice, 1942
Rovná, Místní osvětová komise, Láska nehněvaná, není milovaná, 1942
Rovná, Místní osvětová komise, Láska nehněvaná, není milovaná, 1942
Rovná, Místní osvětová komise, Odpouštíme našim viníkům, 1942
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Červený mlýn, 1941
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Chudí lidé vaří z vody, 1941
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Gazdina roba, 1941
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Hospůdka u Markyty, 1942
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Jedenácté přikázání, 1942
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Krev a půda, 1940
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Na letním bytě, 1941
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Otec, 1940
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Silvestrovská zábava, 1939
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Silvestrovská zábava, 1939
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Třetí zvonění, 1941
Rynárec, Mládež Národního souručenství, Tvrdé hlavy, 1940
Rynárec, Mládež Národního souručenství, U naší kapličky, 1940
Rynárec, Mládež Národního souručenství, U panského dvora, 1940
Rynárec, Spolek divadelních ochotníků, Růžová záře, 1937
Rynárec, Spolek divadelních ochotníků, Sedlák Šotola, 1937
Rynárec, Spolek divadelních ochotníků, Zelené oči, 1937
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Cech panen Aninek, 1942
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Filosof od verpánku, 1942
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Hlas země požehnané, 1941
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Hlas země požehnané, 1941
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Má matička chudá byla, 1941
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Má matička chudá byla, 1941
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Slečna z chalupy, 1941
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Šofér, 1941
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Synové sedláka Hory, 1942
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1943
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Zámecké strašidlo, 1942
Salačova Lhota, Místní osvětová komise, Zlatý liják, 1943
Samosoly, Místní osvětová komise a Mládež Národního souručenství, žádost o povolení představení Černý vlk, 1943
Samšín, Hasiči a Místní osvětová komise, Nevěsta, 1940
Samšín, Hasiči, Ferda šéfem, 1939
Samšín, Hasiči, Na potoce za mlýnicí, 1941
Samšín, Hasiči, Nevěsty z českého ráje, 1941
Samšín, Hasiči, Pokání sedláka Machovce, 1941
Samšín, Hasiči, Se srdcem těžko hrát, 1940
Samšín, Hasiči, Silvestrovský večer, 1942
Samšín, Hasiči, Šťastní otcové, 1939
Samšín, Hasiči, Terno, 1940
Samšín, Hasiči, Tomšovic grunt, 1942
Samšín, Obecná škola, Za štěstím, 1940
Sázava, Hasiči, Divoká Mařka, 1937
Sázava, Mládež Národního souručenství, Jedenácté přikázání, 1942
Sázava, Mládež Národního souručenství, Stříbrná liška, 1942
Sázava, Obecná škola, Poklad, 1941
Sázava, Obecná škola, Poklad, 1941
Sázava, Obecná škola, Školní besídka, 1940
Sázava, Obecná škola, Školní besídka, 1940
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Cikánčina pomsta, 1931
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Dořina smrt, 1931
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Dořino štěstí, 1931
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Hanička, 1931
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Když se spletou recepty, 1930
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Kořenovský grunt, 1931
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Otčím, 1930
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Rozvedený pán, 1932
Sedliště, Kroužek divadelních ochotníků, Vítězství lásky, 1931
Sedliště, Mládenci a dívky, České děvče - srdce zlaté, 1927
Sedliště, Mládenci a dívky, Furiant, 1929
Sedliště, Mládenci a dívky, Pytlák Martin, 1929
Sedliště, Mládenci a dívky, Pytlák Martin, 1929
Sedliště, Mládenci a dívky, Románek na horách, 1929
Sedliště, Mládenci a dívky, Tvredé hlavy, 1928
Sedliště, Mládež Národního souručenství, Směry života, 1942
Sedliště, Mládež Národního souručenství, Trestanci na Špilberku, 1940
Sedliště, Mládež Národního souručenství, Závěť, 1942
Sedliště, Mládež Národního souručenství, Život bez lásky, 1939
Sedliště, Republikánský dorost, Dvě srdce v zeleném háji, 1933
Sedliště, Republikánský dorost, Falešní proroci, 1933
Sedliště, Republikánský dorost, Golgota, 1937
Sedliště, Republikánský dorost, Horo - horo - vysoká si, 1932
Sedliště, Republikánský dorost, Její osud, 1937
Sedliště, Republikánský dorost, Květy v bouři, 1933
Sedliště, Republikánský dorost, Podvodnice, 1934
Sedliště, Republikánský dorost, Stréček Křópal poslancem, 1937
Šimpach, Hasiči, Románek z české vesničky, 1942
Šimpach, Mládež Národního souručenství, Pro rodné lány, 1940
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Černé oči, 1927
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Černý kříž v lese, 1926
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Čtveráctví krajánka Švejka, 1930
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Falešná věštkyně, 1932
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Filiálka Bohnic - Pantáta Vohnout poprvé v divadle, 1930
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Hrany, 1928
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Jak starý Moravec ztratil revmatismus, 1927
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Křtiny, jaké svět neviděl, 1932
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Láska Aničky mlynářovic, 1927
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Lešetínský kovář, 1925
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Lupiči - Švejkův Sylvestr, 1930
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Má matička chudá byla, 1937
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Na manželské frontě klid, 1932
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Na manželské frontě stávka, 1932
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Na selském gruntě, 1930
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Oblaka, 1939
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Okovy svrženy, 1931
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Otec, 1928
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Proč bychom se netěšili, 1924
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Románek na horách, 1933
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Spoutané duše, 1925
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Štědrovečerní pohádka, 1932
Šimpach, Národní jednota pošumavská, V ochtaně Napoleona I., 1923
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Vojnarka, 1923
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Vojnarka, 1933
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Závěť, 1932
Šimpach, Národní jednota pošumavská, Zemský ráj to na pohled, 1934
Šimpach, Národní matice, Bouřliváci naší vesnice, 1940
Šimpach, Národní matice, Domov, 1941
Šimpach, Národní matice, Pepička z malé hospůdky, 1942
Šimpach, Národní matice, Pepička z malé hospůdky, 1942
Šimpach, Národní matice, Prach a broky, 1940
Šimpach, Národní matice, Vesnička pod lipami, 1940
Šimpach, Národní matice, Závěť, 1941
Skrýšov, Divadelní kroužek, Dědkové, 1932
Skrýšov, Divadelní kroužek, Falešná kočička, 1927
Skrýšov, Divadelní kroužek, Pro peníze, 1932
Skrýšov, Divadelní kroužek, Srdce, 1929
Skrýšov, Divadelní kroužek, Universální dědic, 1928
Skrýšov, Divadelní kroužek, Věno, 1931
Skrýšov, Divadelní kroužek, Vodní družstvo, 1922
Skrýšov, Divadelní kroužek, Život za republiku, 1922
Skrýšov, Hasiči, Bouřliváci naší vesnice, 1940
Skrýšov, Hasiči, Dědek pod pantoflem, 1942
Skrýšov, Hasiči, Mikulášský večer, 1939
Skrýšov, Hasiči, Mikulášský večer, 1940
Skrýšov, Hasiči, Od mlýna k mlýnu, 1941
Skrýšov, Hasiči, Pokání sedláka Machovce, 1940
Skrýšov, Hasiči, Pokání sedláka Machovce, 1941
Skrýšov, Hasiči, Selská čest, 1942
Skrýšov, Hasiči, Slepý ženich, 1940
Skrýšov, Hasiči, Terno, 1939
Skrýšov, Hasiči, Tvrdé české palice, 1941
Skrýšov, Obecná škola, Nanynka z Týnice, 1922
Skrýšov, Obecná škola, Štědrý večer po 5 letech, 1921
Skrýšov, Spolek divadelních ochotníků, Bártova pomsta, 1937
Skrýšov, Za vzděláním, Románek na horách, 1921
Slavětín, Hasiči, Když štěstí chodí po horách, 1929
Slavětín, Hasiči, Láska Aničky Mlynářovic, 1929
Slavětín, Hasiči, Můj mužíček je anděl, 1927
Slavětín, Intimní scéna, Diblík, šotek z hor, 1930
Slavětín, Intimní scéna, Diblíkova dceruška, 1931
Slavětín, Intimní scéna, Hřích lesního Křikavy, 1932
Slavětín, Intimní scéna, Kandidáti ženitby, 1930
Slavětín, Intimní scéna, Matka Kráčmerka, 1939
Slavětín, Intimní scéna, Matka Kráčmerka, 1939
Slavětín, Intimní scéna, Na potoce, za mlýnicí, 1940
Slavětín, Intimní scéna, Nad krajánka ve světě není, 1942
Slavětín, Intimní scéna, Náš Franta, 1932
Slavětín, Intimní scéna, Není v mlejně nad legraci, 1933
Slavětín, Intimní scéna, Pan Švejk se žení, 1930
Slavětín, Intimní scéna, Perníková chaloupka - Nezvedená Lída, 1929
Slavětín, Intimní scéna, Podařené panstvo, 1934
Slavětín, Intimní scéna, Pravda na útěku, 1937
Slavětín, Intimní scéna, Veličenstvo v base, 1933
Slavětín, Intimní scéna, žádost, 1932
Slavětín, Intimní scéna, Zámecké strašidlo, 1942
Slavětín, Intimní scéna, Zámecké strašidlo, 1942
Slavětín, Intimní scéna, Zelné království, 1934
Slavětín, Intimní scéna, Zelné království, 1934
Slavětín, Obecná škola a ČČK, dětská besídka, 1934
Slavětín, Obecná škola a ČČK, dětská besídka, 1934
Slavětín, Obecná škola, Vánoční besídka, 1939
Slavětín, Obecná škola, Vánoční besídka, 1939
Služátky, Mládež Národního souručenství, Na potoce - za mlýnicí, 1942
Smilovy Hory, Spolek divadelních ochotníků, Jízdní hlídka, 1937
Staré Vyklantice, Sokol, Ať žije naše republika, 1932
Staré Vyklantice, Sokol, České děvče - srdce zlaté, 1931
Staré Vyklantice, Sokol, České děvče - srdce zlaté, 1931
Staré Vyklantice, Sokol, Dědkové, 1925
Staré Vyklantice, Sokol, Já se ženit nebudu, 1929
Staré Vyklantice, Sokol, Jedenácté přikázání, 1924
Staré Vyklantice, Sokol, Kam nemůže čert, nastrčí bábu, 1933
Staré Vyklantice, Sokol, Karel Poslední, 1922
Staré Vyklantice, Sokol, Lucerna, 1934
Staré Vyklantice, Sokol, Lucifer, 1932
Staré Vyklantice, Sokol, Mikulášská zábava, 1923
Staré Vyklantice, Sokol, Mikulášská zábava, 1931
Staré Vyklantice, Sokol, Paličova dcera, 1926
Staré Vyklantice, Sokol, Poslední muž, 1927
Staré Vyklantice, Sokol, Poslední muž, 1933
Staré Vyklantice, Sokol, Pražská ovocnářka, 1931
Staré Vyklantice, Sokol, Šťastní otcové, 1930
Staré Vyklantice, Sokol, Třetí zvonění, 1928
Staré Vyklantice, Sokol, Tři nevěsty a žádný ženich, 1934
Staré Vyklantice, Sokol, Tulácké dobordružství, 1932
Staré Vyklantice, Sokol, V červáncích svobody, 1924
Staré Vyklantice, Sokol, V českém ráji, 1932
Staré Vyklantice, Sokol, Vojnarka, 1930
Staré Vyklantice, Sokol, Z českých mlýnů, 1933
Staré Vyklantice, Sokol, Zábavný večírek, 1927
Starý Pelhřimov, Hasiči, Vesnička pod lipami, 1937
Starý Pelhřimov, Hasiči, Vzpoura výměnkářů, 1941
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Černé oči, 1924
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Dožínková slavnost, 1931
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Dražba na nevěstu, 1924
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Karel Havlíček Borovský, 1921
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Když srdce promluví, 1927
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Láska kvete v každém věku, 1934
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Mezi životem a smrtí, 1931
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Na rodné hroudě, 1920
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Nelíbat, 1925
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Oslavy vzniku spolku, 1924
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Osudem zrazeni, 1929
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Poslední muž, 1922
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Princezna Zlatohvězdka, 1922
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Románek na horách, 1920
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Sedmikráska, 1924
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Slečna prokuristka, 1920
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Slečna prokuristka, 1920
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Srážka vlaků, 1921
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, To všecko z lásky, 1925
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Vojnarka, 1921
Starý Pelhřimov, Národní jednota pošumavská, Zázračný panák, 1929
Starý Pelhřimov, Národní matice, Dohazovač Krákora, 1942
Štítné, Štítný, Slečna z chalupy, 1942
Štítné, Štítný, Slečna z chalupy, 1942
Střítež pod Křemešníkem, Krožek mládenců a dívek, Muž, jemuž to hlavní schází, 1930
Střítež pod Křemešníkem, Krožek mládenců a dívek, Srdce namá stání, 1932
Střítež pod Křemešníkem, Krožek mládenců a dívek, žádost o divadelní představení, 1932
Střítež pod Křemešníkem, Krožek mládenců a dívek, žádost o povolení taneční zábavy, 1933
Střítež pod Křemešníkem, Mládež Národního souručenství, aktovky, 1939
Střítež pod Křemešníkem, Mládež Národního souručenství, Rodné brázdy, 1940
Střítež pod Křemešníkem, Mládež Národního souručenství, To už je v krvi, 1940
Střítež pod Křemešníkem, Obecná škola, Dětská besídka, 1939
Střítež pod Křemešníkem, Obecná škola, Dětská besídka, 1939
Střítež pod Křemešníkem, Omladina, Nanynka z Týnice, 1918
Střítež pod Křemešníkem, Omladina, Staří blázni, 1919
Střítež pod Křemešníkem, Republikánský dorost, Nechoď tam, pojď radš k nám, 1932
Střítež pod Křemešníkem, Republikánský dorost, Věrni panu presidentovi - O patheosu 28. října - Sen národa, 1933
Střítež, Divadelní ochotníci, Dědkové, 1931
Střítež, Hasiči, Čarovný proutek, 1921
Střítež, Hasiči, Dejte mi šesták - Dědkův kalmuk, 1933
Střítež, Hasiči, Julinčiny vdavky, 1925
Střítež, Hasiči, Macíčkova dovolená, 1931
Střítež, Hasiči, Pro tatíčka presidenta, 1930
Střítež, Hasiči, Radostná událost, 1930
Střítež, Hasiči, Šťastní otcové, 1934
Střítež, Hasiči, Zmatek nad zmatek, 1921
Střítež, Kroužek mládenců a dívek, Počkej, ty budeš litovat,
Střítež, Obecná škola, O Popelušce, 1923
Strměchy, Místní osvětová komise, Černý kříž v lese, 1929
Strměchy, Místní osvětová komise, Paličova dcera, 1924
Strměchy, Místní osvětová komise, Rodinná vojna, 1928
Strměchy, Místní osvětová komise, Vesnický mučedník, 1923
Strměchy, Republikánský dorost, Zázračný panák, 1937
Sudkův Důl, Místní osvětová komise, Bártova pomsta, 1941
Sudkův Důl, Místní osvětová komise, Bártova pomsta, 1941
Sudkův Důl, Místní osvětová komise, Ferda šéfem, 1940
Sudkův Důl, Místní osvětová komise, Tři páni na bytě, 1942
Svatava, Tyl, Josef Kajetán Tyl, 1942
Svatava, Tyl, Na přelomu, 1942
Svépravice, Hasiči, Černý kříž v lese, 1927
Svépravice, Hasiči, Černý myslivec, 1928
Svépravice, Hasiči, Dědkové, 1924
Svépravice, Hasiči, Furiant, 1925
Svépravice, Hasiči, Helmice bez poskvrny, 1928
Svépravice, Hasiči, Michal comp. Matěj, 1927
Svépravice, Hasiči, Na potoce - za mlýnicí, 1943
Svépravice, Hasiči, Na rodné hroudě, 1927
Svépravice, Hasiči, Od mlýna k mlýnu, 1942
Svépravice, Hasiči, Pepinčina první láska, 1926
Svépravice, Hasiči, Prach a broky, 1942
Svépravice, Hasiči, Šťastní otcové, 1926
Svépravice, Hasiči, Statek našeho Franty, 1942
Svépravice, Hasiči, Trampoty hajného Klobáska, 1942
Svépravice, Hasiči, Trampoty hajného Klobáska, 1942
Svépravice, Hasiči, Tvrdé hlavy, 1930
Svépravice, Hasiči, V červáncích svobody, 1924
Svépravice, Obecná škola, Ochotníci, Pražské švadlenky, 1923
Svépravice, Obecná škola, Paní matinka, 1925
Svépravice, Republikánský dorost, Otec, 1932
Světce, Vrchlický, Krajánek a jeho dítě, 1942
Těchobuz, Bolzano, Bílá myška, 1927
Těchobuz, Bolzano, Bujná krev, 1929
Těchobuz, Bolzano, Dědkové, 1926
Těchobuz, Bolzano, Falešná kočička, 1928
Těchobuz, Bolzano, Ferda šéfem, 1930
Těchobuz, Bolzano, Hledá se medium, 1930
Těchobuz, Bolzano, Hrany, 1930
Těchobuz, Bolzano, Hřích lesního Křikavy, 1932
Těchobuz, Bolzano, Láska nehněvaná, není milovaná, 1933
Těchobuz, Bolzano, Máje, 1928
Těchobuz, Bolzano, Máje, 1928
Těchobuz, Bolzano, Osel je osel, 1931
Těchobuz, Bolzano, Pan Čáp na to káp, 1933
Těchobuz, Bolzano, Pan Švejk se žení - Švejkův Sylvestr, 1928
Těchobuz, Bolzano, Pýcha předchází pád, 1927
Těchobuz, Bolzano, Šenkýřka U zelené žáby, 1929
Těchobuz, Bolzano, Terno, 1932
Těchobuz, Bolzano, Tomáš Svoboda, 1930
Těchobuz, Bolzano, Žena legionářova, 1929
Těchobuz, Divadelní kroužek, Cholera, 1919
Těchobuz, Divadelní kroužek, Horká hodina, 1919
Těchobuz, Divadelní kroužek, Kandidáti ženotby, 1923
Těchobuz, Divadelní kroužek, Mlsné kočičky, 1920
Těchobuz, Divadelní kroužek, Nevěsta legionářova, 1920
Těchobuz, Hasiči, Ta naše Máňa, 1924
Těchobuz, Mádež Národního souručenství, Hájku, hájku zelený, 1941
Těchobuz, Mádež Národního souručenství, Pod našima okny, 1939
Těchobuz, Obecná škola, Princezna Svoboda a chytrý Kašpárek, 1931
Těchobuz, Obecná škola, Školní besídka, 1942
Těchobuz, Obecná škola, Školní besídka, 1942
Těšenov, Agrární strana, Pojď na mé srdce, 1921
Těšenov, Mládež Národního souručenství a Hasiči, Vlčí máky, 1942
Těšenov, Mládež Národního souručenství, Vandrovali sladovníci, 1940
Těšenov, Mládež Národního souručenství, Vandrovali sladovníci, 1940
Těšenov, Republikánský dorost, Černé jezero, 1928
Těšenov, Republikánský dorost, Dědkové, 1931
Těšenov, Republikánský dorost, Hanička zápasí o své štěstí, 1931
Těšenov, Republikánský dorost, Mlynářova Mařenka, 1929
Těšenov, Republikánský dorost, Na potoce - za mlýnicí, 1937
Těšenov, Republikánský dorost, Nevěsta legionářova, 1930
Těšenov, Republikánský dorost, Pytlák Martin, 1922
Těšenov, Republikánský dorost, Pytlákova žena, 1928
Těšenov, Republikánský dorost, Se srdcem je těžko hrát, 1934
Těšenov, Republikánský dorost, Srdce a prsten, 1929
Těšenov, Republikánský dorost, Staří blázni, 1926
Těšenov, Republikánský dorost, Synové sedláka Hory, 1932
Těšenov, Republikánský dorost, Tvrdé hlavy, 1926
Těšenov, Republikánský dorost, Zasnoubení po tmě, 1932
Těšenov, Republikánský dorost, Závěť, 1928
Těšenov, Sokol, Černý kříž v lese, 1925
Těšenov, Sokol, Jenda, 1922
Těšenov, Sokol, Pro českou školu, 1924
Těšenov, Spolek divadelních ochotníků, Cop, 1920
Těšenov, Spolek divadelních ochotníků, Jedenácté přikázání, 1920
Těšenov, Spolek divadelních ochotníků, Palackého třída 27, 1920
Těšenov, Spolek divadelních ochotníků, V červáncích svobody, 1921
Těšenov, Spolek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1920
Těšenov, Spolek divadelních ochotníků, Závěť, 1920
Týmova Ves, Místní osvětová komise, Česká chaloupka, 1940
Týmova Ves, Mládež Národního souručenství, Černý kříž v poli, 1942
Týmova Ves, Mládež Národního souručenství, Dohazovač Krákora, 1942
Týmova Ves, Mládež Národního souručenství, Nevěsty z českého ráje, 1942
Týmova Ves, Mládež Národního souručenství, Prokletý statek, 1942
Ústrašín, Hasiči, Nejlepší pomsta, 1931
Ústrašín, Hasiči, Pro čest Hasičskou, 1928
Ústrašín, Hasiči, Skřivánek, 1933
Ústrašín, Hasiči, Vodní družstvo, 1927
Ústrašín, Obecná škola a Červený kříž, Tajemný dub, 1930
Ústrašín, Obecná škola, Ferda detektiv, 1942
Ústrašín, Republikánský dorost, Dílo pana Hubáčka - Filiálka Bohnic, 1929
Ústrašín, Republikánský dorost, Dobrý voják Breburda - Komptoiristka pana Naftalína, 1931
Ústrašín, Republikánský dorost, Dvě Laurinky, 1928
Ústrašín, Republikánský dorost, Ich melde, 1932
Ústrašín, Republikánský dorost, Když srdce promluví, 1928
Ústrašín, Republikánský dorost, Mrška - Fotografická dílna v Praze, 1934
Ústrašín, Republikánský dorost, Žabičky pana profesora, 1934
Ústrašín, Republikánský dorost, Zvony, 1927
Ústrašín, Rovnost SDO, Ferda šéfem, 1931
Ústrašín, Rovnost SDO, Furiant, 1923
Ústrašín, Rovnost, Bártova pomsta, 1940
Ústrašín, Rovnost, Buď vůle tvá, 1942
Ústrašín, Rovnost, Česká chaloupka, 1941
Ústrašín, Rovnost, Jakubův dvůr, 1941
Ústrašín, Rovnost, Julinčino terno, 1937
Ústrašín, Rovnost, Krajánku, vrať se, 1942
Ústrašín, Rovnost, Kříž u potoka, 1940
Ústrašín, Rovnost, Kříž u potoka, 1940
Ústrašín, Rovnost, Láska nehněvaná, není milovaná, 1940
Ústrašín, Rovnost, Láska nehněvaná, není milovaná, 1940
Ústrašín, Rovnost, Mikulášská zábava, 1939
Ústrašín, Rovnost, Myslivecká latina, 1941
Ústrašín, Rovnost, Písnička srdce, 1941
Ústrašín, Rovnost, Taneční zábava, 1940
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Anička, 1922
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Černé oči, 1921
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Dražba na nevěstu, 1922
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Jedenácté přikázání, 1920
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Jedenácté přikázání, 1920
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Julinčiny vdavky, 1921
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Lešetínský kovář, 1925
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Maryša, 1929
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Naši furianti, 1927
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Otec, 1926
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Palackého třída 27, 1928
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Pan obecní tajemník, 1922
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Pan Švejk se žení, 1925
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Písmák a jeho dcera, 1931
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Pojď na mé srdce, 1930
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Pozdě, 1930
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Republikánský dorost, České děvče - srdce zlaté, 1925
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Sedlák Kmotr Soudil, 1919
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Srdce, 1928
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Šťatsní otcové, 1932
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, V černé rokli, 1929
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, V českém ráji, 1934
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1924
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Z českých mlýnů, 1924
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Zelené království, 1932
Ústrašín, Spolek divadelních ochotníků, Zemský ráj to na pohled, 1933
Útěchovice, Hasiči, Baťoch, 1929
Útěchovice, Hasiči, Helmice bez poskvrny, 1929
Útěchovice, Hasiči, Jeden si ji musí vzít, 1933
Útěchovice, Hasiči, Křtiny, jaké svět neviděl, 1933
Útěchovice, Hasiči, Lešetínský kovář, 1931
Útěchovice, Hasiči, Paličova dcera, 1929
Útěchovice, Hasiči, Pan Měsíček obchodník, 1925
Útěchovice, Hasiči, Povedené námluvy, 1931
Útěchovice, Hasiči, Rodné hnízdo, 1932
Útěchovice, Hasiči, Štěstí u lože umírající matky, 1930
Útěchovice, Hasiči, Stín osudu, 1932
Útěchovice, Hasiči, Studentský kroužek, Čím dál, tím hůř, 1923
Útěchovice, Hasiči, Tonda a Vinca řeší krisi, 1934
Útěchovice, Hasiči, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1930
Útěchovice, Hasiči, Ve stínu nenávisti, 1931
Útěchovice, Hasiči, Vrah, 1926
Útěchovice, Hasiči, Z českých mlýnů, 1932
Útěchovice, Hasiči, Z deště pod okap, 1930
Útěchovice, Hasiči, Zázračný panák, 1925
Útěchovice, Hasiči, Ženské rozumy, 1928
Útěchovice, Hasiči, Žháři, 1932
Útěchovice, Hasiči,Život bez lásky, 1933
Útěchovice, Hasiči,Život bez lásky, 1934
Útěchovice, Kroužek mládenců a dívek, Já se ženit nebudu, 1928
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Anton, nezlob, 1941
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Bártova pomsta, 1940
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Celá ves se směje, 1942
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Jakubův dvůr, 1942
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Nevěsta s dukáty, 1942
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Odpouštíme našim viníkům, 1941
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Staré hříchy, 1940
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Tvrdé české palice, 1940
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Voňavá selka, 1939
Útěchovice, Mládež Národního souručenství, Život bez lásky, 1941
Útěchovice, Obecná škola, České vánoce, 1932
Včelnička, Mládež Národního souručenství, Líbání se zakazuje, 1942
Včelnička, Mládež Národního souručenství, Líbání se zakazuje, 1942
Včelnička, Mládež Národního souručenství, Líbání se zakazuje, 1942
Včelnička, Mládež Národního souručenství, Skleněný věk přichází, 1942
Velká Chyška, Kroužek divadelních ochotníků, Jedenácté přikázání, 1924
Velká Chyška, Kroužek divadelních ochotníků, Staré hříchy, 1920
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Bártova pomsta, 1940
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Černé oči, 1941
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Ďáblova bařina, 1942
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Dlouhoprsťáci, 1941
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Královna Dagmar, 1942
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Krev a půda, 1940
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Na rohanském statku, 1941
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Od mlýna k mlýnu, 1941
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Paličova dcera, 1940
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Pod našima okny, 1942
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Pytlák Vavřinec, 1942
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Sojčí pero, 1942
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Štěstí u tří kominíčků, 1942
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Ta naše Máňa, 1941
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Teta Fany, 1940
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Trampoty hajného Klobáska, 1941
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Třetí zvonění, 1940
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Vojáci rodné hroudy, 1940
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Vojnarka, 1940
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Zámecké strašidlo, 1941
Velká Chyška, Místní osvětová komise, Zelená krev, 1943
Velká Chyška, Mládež Národního souručenství a Místní osvětová komise, Kříž u potoka, 1939
Velká Chyška, Mládež Národního souručenství, aktovky, 1939
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, A přece se vrátil, 1928
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Darebák, 1924
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Ferdinand spí, 1921
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Furiant, 1923
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Hrany, 1939
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Komptoiristka pana Naftalína - Prodaná láska, 1927
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Láska pod stolem, 1933
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Láska si nedá poroučet, 1927
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Legionářova láska, 1931
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Má z pekla štěstí, Nanynka, 1934
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Mikulášská zábava, 1925
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Na rodné hroudě, 1933
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Na statku a v chaloupce, 1923
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Naši furianti, 1929
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Poslední muž, 1922
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Pražské švadlenky, 1928
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Pýcha předchází pád, 1931
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Románek na horách, 1920
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Táta paličák - plakát, 1932
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Táta paličák, 1932
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, U bílého koníčka, 1929
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, V červáncích svobody, 1930
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, V myslivně fořta Pekárka, 1934
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Vítězství lásky, 1923
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Vodní družstvo, 1920
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Vojnarka, 1924
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Z českých mlýnů, 1925
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Za cizí hříchy, 1925
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Zachráněná čest policajta Kotršala, 1931
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Zlaté srdíčko - Zasnoubení na pasece, 1930
Velká Chyška, Národní jednota pošumavská, Zločin a svědomí, 1932
Velká Chyška, Obecná škola, Krakonošova medicína, 1928
Velká Chyška, Obecná škola, Školní besídka, 1933
Velká Chyška, Republikánský dorost, Ferda detektivem, 1937
Velká Chyška, Republikánský dorost, Když štěstí chodí po horách, 1934
Velká Chyška, Republikánský dorost, Manžel v kleci, 1932
Velká Chyška, Republikánský dorost, Pánem na rodné hroudě, 1933
Velká Chyška, Republikánský dorost, Statek našeho Franty, 1934
Velká Chyška, Republikánský dorost, Věrní se probouzejí, 1937
Velká Chyška, Učitelé a Národní jednota pošumavská, Čertova rokle, 1926
Velká Ves, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1940
Velká Ves, Místní osvětová komise, Poslední muž, 1940
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Čert na zdi, 1942
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Její Veličenstvo Láska, 1942
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Láska nehněvaná není milovaná, 1942
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Na letním bytě, 1941
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Naše tchýně odzbrojuje, 1942
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Osiřelo dítě, 1943
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Silvestrovský večírek, 1939
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Závěť, 1940
Velká Ves, Mládež Národního souručenství, Zlatý liják, 1939
Velká Ves, Mládež, Dědkové, 1927
Velká Ves, Mládež, Na statku a v chaloupce, 1922
Velká Ves, Mládež, Vdavky Nanynky Kulichovy, 1925
Velká Ves, Obecná škola, Čertova rokle, 1928
Velká Ves, Obecná škola, Kašpárek a hloupý Honza, 1929
Velká Ves, Obecná škola, Kašpárek čarodějem, 1930
Velká Ves, Republikánský dorost, Následky rozvodu, 1928
Velká Ves, Republikánský dorost, Sestro, nejsi mojí ženou, 1932
Velká Ves, Republikánský dorost, Sylvestrovský večírek, 1931
Velký Rybník, Hasiči, Ta naše Máňa, 1924
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Ferdinand spí, 1920
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Furiant, 1923
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Honba za ženichem, 1920
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Julinčiny vdavky, 1925
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Kolo dokola se točí, 1925
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Poslední muž, 1921
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Španělská muška, 1925
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Staří blázni, 1923
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1922
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1922
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Zastaveníčko při měsíčku, Nabídnutí k sňatku, Výlet pana Broučka do Podbaby, 1920
Velký Rybník, Kroužek divadelních ochotníků, Zmatek nad zmatek, 1920
Velký Rybník, Místní osvětová komise, Ferda detektivem, 1934
Velký Rybník, Místní osvětová komise, Ferda šéfem, 1933
Velký Rybník, Místní osvětová komise, Holírna hrůzy - Láska pod stolem, 1934
Velký Rybník, Místní osvětová komise, Pantáta Vohnout poprvé v divadle, 1929
Velký Rybník, Místní osvětová komise, Pojď na mé srdce, 1934
Velký Rybník, Místní osvětová komise, Staré hříchy, 1929
Velký Rybník, Místní osvětová komise, Tulácké dobrodružství, 1941
Velký Rybník, Mládež Národního souručenství, Dohazovač Krákora, 1941
Velký Rybník, Mládež Národního souručenství, Dohazovač krákora, 1942
Velký Rybník, Mládež Národního souručenství, Fanynko neplač, 1940
Velký Rybník, Mládež Národního souručenství, Palackého třída 27, 1941
Velký Rybník, Mládež Národního souručenství, Pan Švejk se žení, 1939
Velký Rybník, Obecná škola, Dvě Maričky, 1927
Velký Rybník, Obecná škola, Honza v zakletém zámku, 1921
Velký Rybník, Obecná škola, Kouzelný prsten, 1942
Velký Rybník, Obecná škola, Krasata, královna vil, 1919
Velký Rybník, Obecná škola, Krasata, královna vil, vyúčtování představení, 1919
Velký Rybník, Obecná škola, Pro tatíčka presidenta, 1930
Velký Rybník, Obecná škola, Rok v Kocourkově, 1939
Velký Rybník, Obecná škola, Školní besídka, 1920
Velký Rybník, Obecná škola, Život a pohádka, 1919
Velký Rybník, Onšovice, Omladina, Tatínkovy juchty, 1919
Velký Rybník, Republikánský dorost Vonšovického okrsku, Márinka Válková, 1924
Veselá, Tyl, Vodní družstvo, 1943
Věžná, Místní osvětová komise, Hřích lesního Křikavy, 1943
Věžná, Místní osvětová komise, Myslivecká latina, 1940
Věžná, Místní osvětová komise, Na potoce za mlýnicí, 1942
Věžná, Místní osvětová komise, Paličova dcera, 1940
Věžná, Místní osvětová komise, Tulácké dobrodružství, 1939
Věžná, Republikánský dorost, Ať žije naše republika, 1929
Věžná, Republikánský dorost, České Amazonky, 1929
Věžná, Republikánský dorost, Golgota, 1934
Věžná, Republikánský dorost, Kdo nemiloval - nežil, 1932
Věžná, Republikánský dorost, Manžel na výpomoc - Na zapřenou, 1930
Věžná, Republikánský dorost, Naše chaloupky, 1928
Věžná, Republikánský dorost, Počkej - ty budeš litovat, 1930
Věžná, Republikánský dorost, Radostná událost, 1937
Věžná, Republikánský dorost, Srdce nemá stání, 1933
Věžná, Republikánský dorost, Tři hubičky v tunelu, 1932
Věžná, Republikánský dorost, V příboji, 1928
Věžná, Republikánský dorost, Ve stínu nenávisti, 1933
Věžná, Republikánský dorost, Vesnický furiant, 1932
Věžná, Republikánský dorost, Vítězství lásky, 1929
Věžná, Republikánský dorost, Vítězství lásky, 1929
Věžná, Republikánský dorost, Vykoupení - Pan Vocásek, 1928
Věžná, Republikánský dorost, Z deště pod okap, 1927
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Ferdinand spí, 1920
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Kometa Hanzelínova, 1923
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Manželem snadno a rychle, 1922
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Na vysoké stráni, 1919
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Na vysoké stráni, 1919
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Nevěsta legionářova, 1922
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Pojď na mé srdce, 1921
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Sylvestrovská zábava, 1921
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Tatínkovy juchty, 1923
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, To byla noc, 1919
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, To byla noc, 1919
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Vítězství lásky, 1921
Věžná, Spolek divadelních ochotníků, Žena legionářova, 1921
Vintířov, Hasiči, Princezna z pastoušky, 1937
Vintířov, Místní osvětová komise, Otec, 1940
Vintířov, Mládež Národního souručenství, Naši furianti, 1941
Vintířov, Mládež, Otec, 1924
Vintířov, Mládež, Pod tíhou kletby, 1928
Vintířov, Obecná škola, Školní besídka, 1942
Vintířov, Obecná škola, Školní besídka, 1942
Vintířov, Republikánský dorost, Hřích starého lakomce, 1934
Vintířov, Republikánský dorost, Hřích starého lakomce, 1934
Vintířov, Republikánský dorost, Jménem Jeho Veličenstva, 1933
Vintířov, Republikánský dorost, Julinčiny vdavky, 1932
Vintířov, Republikánský dorost, Kříž u potoka, 1931
Vintířov, Republikánský dorost, Lucerna, 1934
Vintířov, Republikánský dorost, Na manželské frontě klid, 1931
Vintířov, Republikánský dorost, Na manželské frontě stávka, 1931
Vintířov, Republikánský dorost, Růže ze Sibiře, 1932
Vintířov, Republikánský dorost, Tvrdé hlavy, 1930
Vintířov, Republikánský dorost, Vyzvědačka v garnisoně, 1933
Vintířov, Republikánský dorost, Z českých mlýnů, 1933
Vintířov, Republikánský dorost, Z manželského ráje, 1930
Vintířov, Spolek divadelních ochotníků, V červáncích svobody, 1920
Vintířov, žádost hostinského Kropáčka o policejní hodinu, 1935
Vintířov, žádost hostinského Kropáčka o policejní hodinu, 1935
Vlásenice, Hasiči, Helmice bez poskvrny, 1932
Vlásenice, Hasiči, Poslední polibek, 1929
Vlásenice, Katolická mládež, Karbaník, 1930
Vlásenice, Katolická mládež, Srdce nemá stání, 1930
Vlásenice, Místní osvětová komise, Statek našeho Franty, 1943
Vlásenice, Mládež Národního souručenství, Mikulášský večírek, 1940
Vlásenice, Spolek divadelních ochotníků, Ferdinand spí, 1920
Vlásenice, Spolek divadelních ochotníků, Ferdinand spí, 1920
Vlásenice, Spolek divadelních ochotníků, Muž vysoké hry, 1930
Vlásenice, Spolek divadelních ochotníků, Na selském gruntě, 1931
Vlásenice, Spolek divadelních ochotníků, Slečna prokuristka, 1921
Vlásenice, Spolek divadelních ochotníků, Zámořský strýček, 1929
Vlásenice, Spolek divadelních ochotníků, Zámořský strýček, 1929
Vlásenice, Spolek divadelních ochotníků, Žena legionářova, 1921
Vlásenice-Drbohlavy, Kroužek mládeže, Na selském gruntě, 1921
Vlásenice-Drbohlavy, Mládež Národního souručenství, Ferda šéfem, 1940
Vlásenice-Drbohlavy, Spolek divadelních ochotníků, Dědkové, 1932
Vlásenice-Drbohlavy, Spolek divadelních ochotníků, Manžel na výpomoc - Nesahejte Ferencovi na zub - Jak kdo vyznává lásku - Hrůzostrašná píseň, 1934
Vlásenice-Drbohlavy, Spolek divadelních ochotníků, Na manželské frontě stávka, 1932
Vlásenice-Drbohlavy, Svornost, Karla Vlkouna návrat do vlasti, 1937
Vlásenice-Drbohlavy, Svornost, Kráska ze Šumavy, 1940
Vlásenice-Drbohlavy, Svornost, Na manželské frontě klid, 1939
Vlásenice-Drbohlavy, Svornost, Šťastní otcové, 1937
Vlásenice-Drbohlavy, Svornost, Viktorka, 1941
Vlčetínec, Místní osvětová komise, žádost o povolení hry Prach a broky, 1941
Vlčetínec, Místní osvětová komise, žádost o povolení hry Šťastní otcové, 1943
Vlčetínec, Místní osvětová komise, žádost o povolení hry Šťastní otcové, 1943
Vodice, Hasiči, Otec, 1940
Vodice, Místní osvětová komise, Dřevorubci, 1922
Vodice, Místní osvětová komise, Krev a půda, 1940
Vodice, Místní osvětová komise, Lucerna, 1941
Vodice, Místní osvětová komise, Myslivecká latina - Slepý ženich - Macíčkova dovolená - Peníze, 1943
Vodice, Místní osvětová komise, Na statku a v chaloupce, 1942
Vodice, Místní osvětová komise, Pasekáři, 1941
Vodice, Místní osvětová komise, Rozumný blázen, 1942
Vodice, Místní osvětová komise, Ševci, 1942
Vodice, Místní osvětová komise, Vodní družstvo, 1922
Vodice, Mládenci, Jedenácté přikázání, 1918
Vodice, Mládež Národního souručenství, Česká chaloupka, 1942
Vodice, Mládež Národního souručenství, Domov, 1940
Vodice, Mládež Národního souručenství, Na výměnku, 1942
Vodice, Mládež Národního souručenství, Selská čest, 1941
Vodice, Mládež Národního souručenství, Synové sedláka Hory, 1940
Vodice, Mládež Národního souručenství, Synové sedláka Hory, 1941
Vodice, Mládež Národního souručenství, Ze starých mlýnů, 1942
Vodice, Obecná škola, Krakonošova medicína, 1928
Vodice, Obecná škola, O silném kovářovi, 1925
Vodice, Obecná škola, Perníková chaloupka, 1941
Vodice, Obecná škola, Vánoční besídka, 1940
Vodice, Spolek divadelních ochotníků a Místní osvětová komise, Václav Hrobčický z Hrobčic, 1940
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, A odpusť nám naše viny, 1939
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Bezejmenná, 1931
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Furiant, 1919
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Hrany, 1933
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Jak starý Moravec ztratil revmatismus, 1930
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Komediant hermelín, 1937
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Lázeňská víla, 1927
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Lešetínský kovář, 1924
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Marnotratnice, 1939
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Maryša, 1926
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Matka Kráčmerka, 1932
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Na rodné hroudě, 1920
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Naši furianti, 1921
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Naši furianti, 1925
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Nevěsta z obžinek, 1924
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Páni, 1923
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Peníze, 1923
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Poklad, 1920
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Poklad, 1921
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Psohlavci, 1925
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Radostná událost, 1934
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Rozvrácený život, 1937
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Staříček Holuša, 1929
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Šťastní otcové – plakát, 1931
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Šťastní otcové, 1931
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, V tom našem pivovaru, 1933
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Ve mlýnici na šalandě, 1926
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Ve mlýnici na šalandě, 1926
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Vesnička pod lipami, 1939
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Vojnarka, 1939
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Vosí hnízdo, 1913
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Vrah, 1928
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Z nařízení bytové komise, 1929
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Zábavný večírek, 1920
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Zábavný večírek, 1920
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Zápas o nevěstu, 1925
Vodice, Spolek divadelních ochotníků, Ztracenci, 1932
Vyklantice, Církev československá, Pro víru, 1927
Vyklantice, Církev československá, Za roboty, 1926
Vyklantice, Jednota malorolníků, Apoštolové střídmosti, 1927
Vyklantice, Jednota malorolníků, Radionámluvy, 1927
Vyklantice, Jednota malorolníků, Španělská muška, 1926
Vyklantice, Místní osvětová komise a Národní matice, Na potoce - za mlýnicí, 1941
Vyklantice, Místní osvětová komise, Emánek to zařídí, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Emánek to zařídí, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Kříž na křižovatce, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Má matička chudá byla, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Maryna, cikánská krasavice, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Národní matice a Mládež Národního souručenství, Podvodnice z lásky, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Otec, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Otec, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Prach a broky, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Statečná Mařka, 1942
Vyklantice, Místní osvětová komise, Zlatý liják, 1942
Vyklantice, Místní osvětová rada, Antonn nezlob, 1941
Vyklantice, Místní osvětová rada, Vodní družstvo, 1940
Vyklantice, Mládež Národního souručenství a Místní osvětová komise, Její lékař, 1941
Vyklantice, Mládež Národního souručenství, Zelené hnízdo, 1940
Vyklantice, Národní jednota pošumavská a Sokol, Děda Štráchal jede k panu presidentovi, 1930
Vyklantice, Národní jednota pošumavská a Sokol, Divoká Mařka, 1925
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Andulka šafářova, 1934
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Černý myslivec, 1932
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Ferdinand spí, 1932
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Hospodář a výměnkář, 1923
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Kometa Hanzelínova, 1921
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Manželem snadno a rychle, 1925
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Na růžích ustláno, 1934
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Na statku a v chaloupce, 1929
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Štědrý večer po pěti letech, 1921
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Vítězství lásky, 1921
Vyklantice, Národní jednota pošumavská, Zavadilka vdává dceru, 1933
Vyklantice, Obecná škola, Bláha Švik, nešťastný švec, 1924
Vyklantice, Obecná škola, Dvě Maričky, 1941
Vyklantice, Obecná škola, žádost o chválení divadelní místnosti, 1910
Vyklantice, Sokol a Místní osvětová rada, Sedávej panenko v koutě, 1941
Vyklantice, Sokol, Bláznivý nápad, 1940
Vyklantice, Sokol, Jizdní hlídka, 1937
Vyklantice, Sokol, Macíčkova dovolená, 1929
Vyklantice, Sokol, Myryša, 1939
Vyklantice, Sokol, Vítězství fořta Meruzalky, 1937
Vyskytná, Hasiči, Bártova pomsta, 1940
Vyskytná, Hasiči, Červený mlýn, 1941
Vyskytná, Hasiči, Na potoce - za mlýnicí, 1937
Vyskytná, Hasiči, Srdce v soumraku, 1942
Vyskytná, Hasiči, Srdce v soumraku, 1942
Vyskytná, Hasiči, Strakonický dudák, 1925
Vyskytná, Hasiči, Výlet s programem, 1928
Vyskytná, Hasiči, Z českých mlýnů, 1921
Vyskytná, Hasiči, Žháři, 1933
Vyskytná, kontrola sálu hostince Josefa Novotného pro divadelní činnost, 1910
Vyskytná, Místní osvětová komise, Kašpárkův první krok do života, 1940
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Bílá myška, 1931
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Boží mír u Cinibulků, 1934
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Černé jezero, 1924
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Červený kohout, 1928
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Česká chaloupka, 1932
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Charleyova teta, 1925
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Chyťte zloděje, 1933
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Darebák - Lapený Samsonek, 1920
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Druhá míza, 1930
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Dvě Laurinky, 1932
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Ferdinand spí, 1923
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Hajný v lese usnul, 1933
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Hanička z Podlesí, 1937
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Honba za lupičem, 1928
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Hřích lesního Křikavy, 1930
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Ich melde, 1927
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Kráska ze Šumavy, 1924
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Kříž u potoka, 1937
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Krutinovic vyhráli, 1932
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Lucerna, 1931
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Maškarní ples, 1934
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Mikulášská zábava - plakát, 1923
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Mikulášská zábava, 1922
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Mikulášská zábava, 1923
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Mikulášský večírek, 1933
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Mučedník brixenský, 1921
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Na statku a v chaloupce, 1920
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Nevěsta, 1927
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Poslední hodinak - Překvapení, 1931
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Pražské švadlenky, 1924
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Přišla do rozumu, 1920
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Pro zlatý poklad republiky, 1931
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Pýcha předchází pád, 1927
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, rozdělení zisku z představení, 1920
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, rozdělení zisku z představení, 1920
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, rozdělení zisku z představení, 1921
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Rozmysli si, Mařenko, 1937
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Sedlák Šolta, 1934
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Smír, 1920
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Srdce ženy se neklame, 1930
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Starý hřích, 1932
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Synové sedláka Hory, 1933
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Tulácká krev, 1926
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Tulácká krev, 1926
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Vesnická čarodějka, 1929
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Vítězství lásky, 1921
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Vojnarka, 1924
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Zámecké strašidlo, 1939
Vyskytná, Národní jednota pošumavská, Zelení hájové, 1931
Vyskytná, Národní matice, Gazdina roba, 1941
Vyskytná, Národní matice, Lucerna, 1941
Vyskytná, Národní matice, Manžel v kleci, 1942
Vyskytná, Národní matice, Maryša, 1940
Vyskytná, Národní matice, Náš Náci pro legraci, 1939
Vyskytná, Národní matice, Náš Náci pro legraci, 1939
Vyskytná, Národní matice, Palackého třída 27, 1941
Vyskytná, Národní matice, Šťastní otcové, 1942
Vyskytná, Národní matice, Šťastní otcové, 1942
Vyskytná, Obecná škola, Dvě Maričky, 1933
Vyskytná, Obecná škola, Krakonošova medicína, 1922
Vyskytná, Obecná škola, oslava 28. října, 1934
Vyskytná, Obecná škola, oslava 28. října, 1934
Vyskytná, Obecná škola, oslava 28. října, 1936
Vyskytná, Obecná škola, Princezna Zlatohvězdka, 1925
Vyskytná, Obecná škola, školní besídka, 1934
Vyskytná, Obecná škola, Školní besídka, 1937
Vyskytná, Obecná škola, Zlatá husa, 1920
Vysoká Lhota, Hasiči, Kampak s ohněm na hasiče, 1937
Vysoká Lhota, Hasiči, Zámecké strašidlo, 1941
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Děvče jako květ, 1932
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Jakou našel Jakub metlu na zlou Teklu, 1931
Vysoká Lhota, Katolická mládež, K Bohu, vlasti a rodné půdě, 1930
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Mařenku si neber, 1933
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Osiřelo dítě, 1933
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Paní revírníková a její Tony, 1931
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Pasačka z Lurd, 1932
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Pro kus chleba, 1937
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Pýcha předchází pád, 1930
Vysoká Lhota, Katolická mládež, Skřivánek, 1933
Vysoká Lhota, Mládež Národního souručenství, Bouřliváci naší vesnice, 1940
Vysoká Lhota, Mládež Národního souručenství, Dva bratři, 1939
Vysoká Lhota, Mládež Národního souručenství, Lidunka z horské paseky, 1942
Vysoká Lhota, Mládež Národního souručenství, Na potoce - za mlýnicí, 1940
Vysoká Lhota, Mládež Národního souručenství, Tvrdé české palice, 1941
Vysoká Lhota, Mládež Národního souručenství, U stréčka Křópala, 1940
Vysoká Lhota, Teta Mistra Štycha, 1934
Zachotín, Hasiči, Až vstaneme z mrtvých, 1933
Zachotín, Hasiči, Až vstaneme z mrtvých, 1941
Zachotín, Hasiči, Filosof od verpánku, 1942
Zachotín, Hasiči, Ja vohl!, Ich melde!, Zu befehl!, 1933
Zachotín, Hasiči, Krajánek a jeho dítě, 1941
Zachotín, Hasiči, Našel se kůň, Ferda detektivem, 1939
Zachotín, Hasiči, Našel se kůň, Rozkošná pomsta, 1937
Zachotín, Hasiči, Vesnička pod lipami, 1940
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Bláha Švik, nešťastný švec, 1922
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Bujná krev, 1923
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Černé jezero, 1921
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Dědkové, 1927
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Furiant, 1920
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Kandidáti ženitby, 1921
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Karel Poslední, 1923
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Každý má své kalhoty, 1932
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Mikuláš a čert na námluvách, 1932
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Se srdcem těžko hrát, 1937
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Španělská muška, 1930
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Vinca a Tonda řeší krisi, 1933
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Vojnarka, 1929
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Vzorný vlastenec - Noční můra, 1921
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Z českých mlýnů, 1929
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Z českých mlýnů, 1929
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Z manželského ráje, 1920
Zachotín, Národní jednota pošumavská, Závěť, 1925
Zachotín, Obecná škola, Hold matce, 1939
Zachotín, Obecná škola, Krakonošova medicína, 1929
Zachotín, Obecná škola, Nanynka z Týnice, 1921
Zachotín, Obecná škola, Pro tatíčka presidenta, 1921
Zachotín, Obecná škola, Ubrousku, prostři se, 1924
Zachotín, Obecná škola, Utopený hastrman, 1923
Zajíčkov, Kroužek divadelních ochotníků, Když štěstí přijde, 1934
Zajíčkov, Kroužek divadelních ochotníků, Skřivánek, 1932
Zajíčkov, Místní osvětová komise, Černé oči, 1923
Zajíčkov, Místní osvětová komise, Ferdinand spí, 1920
Zajíčkov, Místní osvětová komise, Hospodář a výměnkář, 1922
Zajíčkov, Místní osvětová komise, Julinčiny vdavky, 1920
Zajíčkov, Místní osvětová komise, Madlenka z kovárny, 1942
Zajíčkov, Místní osvětová komise, Písnička srdce, 1940
Zajíčkov, Místní osvětová komise, Pokušitel, 1940
Zajíčkov, Místní osvětová komise, Románek na horách, 1920
Zajíčkov, Místní osvětová komise, V červáncích svobody, 1921
Zajíčkov, Mládež Národního souručenství, Staré hříchy, 1941
Zajíčkov, Obecná škola, Hastrman, 1934
Zajíčkov, Obecná škola, Kocourkovští mudrlanti, 1933
Zajíčkov, Obecná škola, Pro tatíčka presidenta, 1920
Zajíčkov, Obecná škola, Školní besídka, 1940
Zajíčkov, Obecná škola, Vánoční země, 1933