Databáze českého amatérského divadla

Obrázky: Libice nad Cidlinou, CP FEMAD, festival a tvůrčí dílna divadla pro děti a mládež, 1990

Foto vůbec první skupiny dětí (částečně i lektorů a asistentů), která na 18. ročníku FEMAD, který se uskutečnil v Libici nad Cidlinou 1990, poprvé jako festival a dílna divadla pro děti, reflektovala inscenace pod odborným vedením lektorky – psycholožky PhDr. Ivany Veltrubské.
Na snímku stojící: zleva Věra Čížkovská, Eva Horáková, PhDr. Ivana Veltrubská, Eva Veltrubská, Mgr. Jaroslav Kodeš, Martin Strotzer. Sedící v druhé řadě: zleva Jakub Schejbal, Martin Pazderník, Kristýna Poesová, Veronika ??? , ??? , Barbora Čížkovská, Jaroslav Kodeš ml., Eva Kodešová ml. Sedící v první řadě: zleva David Veltrubský, ??? , Matěj Čížkovský, Veronika Čížkovská, ???
Rok: 1990
Zdroj: Milan Strotzer, soukromý archiv

Související Přehlídky

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':