Databáze českého amatérského divadla

Obrázky: Libice nad Cidlinou, CP FEMAD, účastníci festivalu, 1992

Účastníci 19. ročníku FEMAD, festivalu a tvůrčí dílny divadla pro děti v Libici nad Cidlinou 1992 při plenérovém vystoupení brněnského divadla Husa na provázku (Eva Tálská: Svolávám všechny skřítky! Královna).
Na snímku (krom mnoha jiných) zleva s dítětem v náručí Milan Strotzer, ve vínovém Dita Strotzerová, před ní Kristýna Poesová, výškou všechny převyšující Lukáš Horáček, před ním Barbora Čížkovská, v kostkované modro-červené blůze Azalka Horáčková, za ní ve světlé košili Václav Martinec, vzadu vpravo s brýlemi PhDr. Ivana Veltrubská. Zcela vpředu na pravé straně Eva Kodešová ml.
Rok: 1992
Zdroj: Milan Strotzer, soukromý archiv
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':