Databáze českého amatérského divadla

Obrázky: Libice n. C., Vojan, Jiráskův Hronov 1996

Divadelní spolek Vojan Libice nad Cidlinou na festivalu Jiráskův Hronov v roce 1996, kde uvedl svou inscenaci hry Františka Ferdinanda Šamberka, Karla Šaška a Valdemara Senta: Blázinec v prvním poschodí v režii Vladimíra Dědka.
Ve spodní řadě zleva Jana Čejková, scénografové Alexa Šváchová a František Svoboda, herečka Helena Vondrušková, hostující režisér Vladimír Dědek. V druhé řadě zleva Milan Čejka, Jitka Svobodová, vedoucí souboru a režisér Jaroslav Vondruška st., herečka Slávka Hubačíková a Blanka Fišerová. V zadní řadě zleva Jaroslav Vondruška ml., Petr Kasík, herci Miloš Novák a Miroslav Fišer.
Rok: 1996
Zdroj: Helena Vondrušková, Vojan Libice nad Cidlinou, 2020

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':