Databáze českého amatérského divadla

Novinky: . Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby s novým názvem ARTýden je v plném proudu, a tak i Vy, kdo pořádáte kulturní akci v oblasti hudby, tance, divadla, výtvarna či jiného oboru amatérské tvory v týdnu 20.–26. května 2019, PŘIDEJTE SE K NÁM!

PŘIHLASTE SVOU AKCI A BUĎTE VIDĚT! Svou akci můžete registrovat na facebookovém profilu projektu nebo na webových stránkách https://www.amaterskatvorba.cz/2019.php?str=prihlaska
Posílejte fotky či videa z příprav, vše zveřejníme na webových stránkách ARTýdne v sekci Představujeme, která je prostorem pro Vaši prezentaci! K propagaci vaší akce rovněž nabízíme tištěné plakáty, letáky, pohlednice, které vám na vyžádání rádi pošleme (pište nebo volejte: bulinova@nipos-mk.cz, 420 778 702 383)

Tak neváhejte, registrujte se a společně naplňme Českou republiku uměním, tvořením, sdílením... Těšíme se na Vás!

Srdečně Vás také zveme na koncert, který tradičně v rámci ARTýdne pořádáme, letos se bude konat 23. května opět v sále Martinů na Pražské HAMU na Malostranském náměstí. V programu uvidíte ukázku tance Electric boogie Adama Chaloupky a Martina Pořízka, choreografii současného tance Mirky Eliášové s názvem Letíme! v podání chlapecké skupiny ZUŠ Klapkova Praha, scénické čtení souboru Popcorn Jarky Holasové s Jaroměře a vystoupení orchestru HRA JE TO pod vedením Lenky Pospíšilové, lektorky České Orffovy společnosti. Pokud byste měli zájem přijít, pište na výše uvedenou adresu, míst už mnoho nezbývá...

Kontakt: Karolína Bulínová, koordinátorka projektu
NIPOS-ARTAMA
Fügnerovo náměstí 5
120 21 PRAHA 2
tel: 778 702 383
bulinova@nipos-mk.cz
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':