Databáze českého amatérského divadla

Osobnosti: MAXANT, Miroslav, Praha-Řepy

Miroslav Maxant vystudoval Konzervatoř v Teplicích a vedle své umělecké činnosti začal vyučovat hudební výchovu na základní škole. Postupně realizoval několik hudebních projektů jako muzikál Sněhurka a sedm trpaslíků až po Českou mši vánoční Jana Jakuba Ryby. Pravidelně se svými žáky vystupuje na akcích ZŠ genpor. Fr. Peřiny v Praze-Řepích nebo akcích Městské části Praha 17-Řepy. Je principálem a zakladatelem Hudebního divadla La Scuola při ZŠ genpor. Fr. Peřiny.

2013 - Miroslav Maxant: Břetislav a Jitka. Režie Miroslav Maxant a Lucie Fulínová.
2014 - Miroslav Maxant, Lucie Fulínová: Taceo. Režie Miroslav Maxant a Lucie Fulínová. Premiéra 10. a 11. 4. 2014.
2015 - Miroslav Maxant, Lucie Fulínová: Modrá krev. Miroslav Maxant a Lucie Fulínová. Premiéra 7. a 8. 8. 2015.
Dobrý den, rád bych doplnil informace o nových inscenacích.

2017 - 4. 2. - Za komínem, muzikál pro děti, premiéra 4.2. Divadlo Na Prádle. Hudba, libreto, texty písní a režie: Miroslav A. Maxant, produkce HuDiLaS z.s.

Martin z Tours, minimuzikál pro Městkou část Praha 17 - Řepy k oslavám svátku Sv.Martina, hudba: Miroslav A. Maxant, texty: Milan Iléš, režie: Miroslav A. Maxant

Kocour v botách, muzikál, premiéra 4. a 5. 6. 2018 Divadlo Na Prádle, hudba, libreto, režie: Miroslav A. Maxant, texty písní: Miroslav A. Maxant, Milan Iléš

Další informace ohledně uměleckých aktivit: Romeo a Julie, muzikál Z. Bartáka, Divadlo Hybernia, role: otec Montek
Bibliografie:
MAXANT, Miroslav: Bez divadla bych se zbláznil, rozhovor připravila Radka Sálusová, Řepská 17, Zpravodaj Prahy 17, únor 2015, s. 10-11.

MAXANT, Miroslav, FULÍNOVÁ, Lucie: Modrá krev aneb příběh jedné velké lásky, rozhovor připravila Radka Sálusová, Řepská 17, Zpravodaj Prahy 17, červenec-srpen 2015, s. 10-11.

Související Pojmy

Související Obrázky

Praha-Řepy, Hudební divadlo La Scuola, Břetislav a Jitka, 2013
Praha-Řepy, ZŠ, Hudební divadlo La Scuola, Taceo, 2014
Praha-Řepy, ZŠ, Hudební divadlo La Scuola, Taceo, 2014


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':