Databáze českého amatérského divadla

Přílohy: ZAHÁLKA, Michal: Snášení, (laudatio Nadě Gregarové). 2016

Ke stažení: stáhnout soubor
Po devatenácti letech vystřídala v královéhradeckém Impulsu Naďu Gregarovou, neúnavnou pečovatelku o amatérské divadlo, která odešla do důchodu, nová a nikoliv neznámá osobnost amatérské scény, principálka a režisérka pardubického Exilu a nová jednatelka VSVD, Kateřina
Prouzová. Východočeští divadelníci se rozloučili s Naďou Gregarovou improvizovaným představením na text Michala Zahálky a v režii Jarky Holasové. Zahráli jej všichni účastníci Cenění, které se uskutečnilo 12. 11. 2016 v Labyrintu Divadla Drak v Hradci králové. Příloha obsahuje text Michala Zahálky nazvaný Snášení.
Rok: 2016
Zdroj: Alena Exnarová, leden 2017

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':