Databáze českého amatérského divadla

Přílohy: STROTZER, Milan: Přelet nad Jiráskovým Hronovem, texty výstavy, CP Jiráskův Hronov 2018

Ke stažení: stáhnout soubor
Texty výstavy Přelet nad Jiráskovým Hronovem aneb Století ochotnického divadla od vzniku ČSR prizmatem nejstarší divadelní přehlídky.
Textovou a obrazovou část výstavy připravil Milan Strotzer s použitím textů Jiřího Beneše a Josefa Vavřičky z almanachu 40 Jiráskových Hronovů (1970), Lenky Lázňovské z almanachu Jiráskovu Hronovu k sedmdesátinám (2000), vlastních textů z almanachu Amatérské divadlo posledního desetiletí v souřadnicích mezidruhového festivalu (2010), Simony Bezouškové z hodnocení ročníků JH 2011–2017 a ze zdrojů Databáze českého amatérského divadla.
Výstava se uskutečnila v průběhu 88. Jiráskova Hronova ve dnech 3.–11. 8. 2018. Byla instalována v Informačním středisku JH v budově radnice.
Rok: 2018
Zdroj: DČAD, Milan Strotzer 2018
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':