Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Karel

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2005
Působení: 200x,
2005 Ochotný divadelní spolek Karel při MěKS
uvedl psychosociální skoromuzikál ze současnosti Dalskabáty, hříšná ves aneb Drdabysedivil,hudba: Patrik Zuber, scéna: Pavel Kopta,režie: Milan Nebehaj

2006 první autorská hra: Kterak Kája Mařík do světa odešel, v něm dlouhá léta pobýval, běh tohoto světa poznával a měnil, a kterak nakonec unaven cizími kraji do vlasti se navrátil a o penzi zaslouženou požádání učiniti ráčil aneb Cesta kolem světa za cca 80 let aneb Pět

2007 dvě autorské hry :Bitva na Kozinovo poli o domažlický ležák - slavná dramatizace veleslavné skorobitvy husitů s křižáky roku 1431 u Domažlic a Klárko, ukliď ten svinčík!

2009 Růženka Šípková
Bibliografie:
HORŠOVSKÝ TÝN: Regionální přehlídka ochotnických divadelních souborů Divadelní máj 2006. AS 2006, č. 5, s. 61 Zprávičky.

Související www odkazy

Související Obrázky

Domažlice, Karel, Růženka Šípková, 2009


Mapa působení souboru - Karel

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Domažlice, Karel, Růženka Šípková, 2009