Databáze českého amatérského divadla

Soubory: ZUŠ

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2007
Působení: 200x, 201x
2008 ZUŠ Semily - společný projekt „dramaťáku“ s maminkami na mateřské dovolené a jejich dětmi, vedoucí souboru Hana Mocková,
pohádka Brémští muzikanti bratří Grimmů.
"Na scénu se postupně trousí jednotliví muzikanti s tím, že kšefty nejdou a že půjdou do Brém, kde bude lépe. Pak se tato skutečně početná kapela posadí po straně jeviště. Pak přijde dívka, rozbalí tašku, z níž se najednou stává osel. A pak už přicházejí ostatní zvířata, která utíkají před svými pány, až na cestě do Brém vyženou z lesní chalupy loupežníky a mají kde bydlet. Loutky jsou hadroví manekýni zavěšení na tělech herců, kohout je čepice s chocholkou, loupežníky představují herci v kloboucích. K tomu všemu hraje a zpívá kapela.
Představení se na KP Turnovský drahokam jevilo jako sympatická školní práce, která zřejmě vznikla při takovém počtu aktérů za konkrétním účelem.

2015 - LDO při ZUŠ – žáci 1. ročníku, JAK NA ŠUMAVĚ OBŘI VYHYNULI. Účast na Semilský paroháč.

2016 - ,,Kluci v akci,, , STAR WARS – další epizoda oblíbené podívané v novém kabátě předvede Účast na Semilský paroháč.

2016 - soubor KAMARADI, VÝMĚNA DĚTÍ. Účast na Semilský paroháč.
Bibliografie:
EXNAROVÁ, Alena: Turnovský Drahokam. Loutkář 2008, č. 3, s. 126-128.

Mapa působení souboru - ZUŠ

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':