Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Pět proti větru

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2011
Působení: 201x
Divadelní soubor Pět proti větru

2011 - v sobotu 3. září - Oldřich Brzák: Nepohádka. Autor je - stejně jako celý soubor - členem Občanského sdružení pod Studencem.
Hrálo se v klubu U Nádraží (U Mrákotů) ve Studeném. Přišlo nebývalé množství malých dětí v doprovodu dospělých - dětí ze Studeného, Lipnice, a dokonce i z Lísky.
Vše bylo dokonale připraveno nejenom herci, ale také majiteli pozemku. Až se tajil dech při pohledu na dychtivé, rozzářené oči malých diváků. Mnozí z dospělých se ptali, jak dlouho se něco podobného ve Studeném neudálo. Snad naposledy to bylo přibližně před šedesáti roky v budově místní jednotřídní školy. Vše se podařilo, nálada byla náramná a herci sklidili zasloužený potlesk.

Mapa působení souboru - Pět proti větru

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':