Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Docela malý divadelní soubor (DMDS)

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2005
Působení: 200x, 201x
Docela malý divadelní soubor (DMDS) vznikl v roce 2005, kdy navázal na dlouholetou tradici amatérského divadla v Novém Městě pod Smrkem. V současnosti (r. 2015) má devět členů v širokém věkovém spektru, převažují ženy. Do souboru v poslední době přibyly i děti Základní školy Nové Město pod Smrkem. Soubor nacvičuje a uvádí jednu inscenaci nebo divadelní pásmo do roka. Zkoušky se konají v budově Základní umělecké školy v Novém Městě pod Smrkem (ZUŠ). Představení se uvádějí v prostorách ZUŠ vzhledem k tomu, že soubor nemá status, není dotován a nevybírá vstupné, pouze dobrovolné. Vedoucí, režie Bc. Pavel Šmidrkal.


2010 - divadelní pásmo Wasermann, Polednice, Štědrý večer paní Novákové, r. Pavel Šmidrkal, premiéra dne 26.11.2010.

2014 - divadelní pásmo: Jak se (ne)stát modelkou, Kamenná svatba, Manželská míjení I. a II., r. Pavel Šmidrkal.

2015 - Účast na ObP Pohárek SČDO, Kandrdásek SČDO a Jednoaktovky SČDO, Železný Brod.

2016 - Lenka Řeháková a Sára Kolomazníčková - Nevhodná pohádka. Účast na ObP Pohárek SČDO, Kandrdásek SČDO a Jednoaktovky SČDO, Železný Brod - nominace do CP Kandrdásek/di­alog.

2017 - Bc. Pavel Šmidrkal: Slohový úkol pro žáky ZŠ na téma "Moji rodičové" (Dialog: Sára Kolomazníčková a Lenka Řeháková. Účast na ObP Pohárek SČDO, Kandrdásek SČDO a Jednoaktovky SČDO, Železný Brod.

Mapa působení souboru - Docela malý divadelní soubor (DMDS)

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':