Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Hlinsko, DUHA, z.s.

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2014
Soubor vznikl v roce 2014.
Prvním počinem byla dramatizace a úprava hry CHARLEYOVA TETA. Hra byla publikem velice dobře oceněna, ale její další inscenace byly díky rozdělení souboru ukončeny. Aktivní část souboru pokračovala dramatizací a úpravou hry R. Hawdona DOKONALÁ SVATBA. Znovu s velkým úspěchem. Jenže s dalším problémem, kdy odešel jeden z herců souboru. Přesto se snažíme tento zádrhel vyřešit a tuto hru uvést znovu na podzim.
2016
z důvodu dlouhé nemoci principála souboru vznikla pouze malá hříčka s využitím textu K. J. Erbena, SVATEBNÍ KOŠILE. Původně byla určena jen pro hlasová a pohybová cvičení. Úprava a režie Stanislav Rytych, premiéra 29. 12. 2016. Účast na KP Orlická maska Ústí nad Orlicí 2017.

Související Pojmy

Mapa působení souboru - Hlinsko, DUHA, z.s.

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':