Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Moravan, Katolická jednota / Sdružené katolické spolky

Stav: neexistuje
Založení / první zpráva: 1911
Ukončení činnosti / poslední zpráva: 191x
Působení: 191x
Sdružené katolické spolky -
1911 - 29. 1. - pořádaly taneční věneček. Návštěva byla velká. Ve 2 přestávkách ochotníci sehráli Šalamounský rozsudek a Šamberkův Blázinec v 1. poschodí, režie předseda Coufal.

Katolická jednota Moravan -
1911 - 3. 12. odpoledne - pořádala mikulášskou nadílku. Čilí členové Moravana sehráli pro děti Kašpárek mlynářem, komedii o 4 jednáních, režie dp A. Coufal, předseda Moravana.
Večer pořádána pro dospělé mikuášská zábava. Program: Živý obraz Sv. Mikuláš se svou družinou. Poté dávány hádanky. Na to sehráno představení - Lad Pejchal: Nabídnutí k sňatku v Politice, poté Alex. Wilhelmi: Jeden z nás se musí oženit a V. K. Častolovský: Věno, režie opět dp. Coufal.
Bibliografie:
Našinec 8. 12., 4. 2. 1911.
Archivy:
OLBRICHT, St., Brno – Slavkov, excp. Našinec 1911, pro DČAD únor 2017.

Mapa působení souboru - Moravan, Katolická jednota / Sdružené katolické spolky

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':