Databáze českého amatérského divadla

Soubory: ZUŠ, My...!

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2016
Působení: 201x
Rožnov pod Radhoštěm, Základní umělecká škola, soubor My...! jsou žáci literárně dramatického oboru. Jsou vedeni k veřejnému vystupování – věnují se přednesu, podílí se na tvorbě a hře divadelního představení, věnují se i vlastní tvorbě. Vedoucí souboru a režisérka je MgA. Maléřová Lucie.


2017 - soubor My...!: Já…?, r. Lucie Maléřová. Účast na KP Setkání divadel - MJF, Valašské Meziříčí (zde premiera 17.3.2017) - doporučení na CP CP Mladá scéna. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí. Účast na ObP Kopřivnická bedna.

2018 - soubor My…!: Mám tě ráda, r. Lucie Maléřová. Účast na KP Setkání divadel - MJF, Valašské Meziříčí - doporučení na CP CP Mladá scéna. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí.

2019 - autorské představení: Dokola, že? Účast na KP Setkání divadel - MJF, Valašské Meziříčí - doporučení na CP Mladá scéna. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí.
Bibliografie:
www stránky ZUŠ na adrese: http://www.zusroznov.cz/literarne-dramaticky-obor.html

Mapa působení souboru - ZUŠ, My...!

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':