Databáze českého amatérského divadla

Soubory: BendersKindl

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2017
Působení: 201x
BendersKindl - Vladimir Benderski a Jan Kindl.
Vladimir Benderski,
výtvarník a herec, začínal v karlovarském souboru divadla Dagmar pod vedením Hany Frankové. Dvojnásobný laureát Wolkerova Prostějova, dvojnásobný laureát Mezinárodních dnů poezie ve Valašském Meziříčí.
Autorské představení: Tango s Avidanem, Tucet, Tucet, tentokrát židovský chasidský. Je spoludramaturgem a hercem ve hře Den opričníka souboru Tygr v Tísní (Vila Štvanice, Praha) a stálým hercem divadla Kámen (Praha) – Mamut, mamut a Ztráta obsahu v konfekčním obálu.
Jan Kindl,
řezbář, herec, hudebník, pouliční umělec, lektor Jogy smíchu a včelař. Začínal jako pouliční mim v Paříži, Avignonu, San Franciscu, Praze, Karlových Varech a jinde.
Hrál v různých pohádkách Hudebního divadla Karlovy Vary.
Kapelník reggae skupiny ILAM
Dále hrál ve vlastních inscenacích Po stopách kapitána Morgana, 77 důvodů proč neberu drogy. / školy prakticky v celé republice /
Od roku 2010 se věnuje výrobě loutek a loutkových inscenací.
Spolupracoval s Loutkovým divadlem Až naprší a uschne.
V roce 2015 založil vlastní Divadlo Lo - Loutkové divadlo Karlovy Vary, s premierou loutkového zpracování Kafkova románu Proces / festivaly Nanečisto Liberec, Open Air Hradec Králové, Nefestík Nepomuk/ Pohádka Drak Mrak aneb Raz dva tři.

Sídlo souboru - Karlovy Vary - odhadnuto z výše uvedených informací. Může být i Praha.2017 - BendersKind: King Kong aneb co budeme dělat s tou opicí? Účast na KP Pimprlení, Plzeň.
Bibliografie:
Jediné dosažitelné informace na adrese
http://www.vboude.com/products/king-kong-aneb-co-budeme-delat-s-tou-opici/

Související Ročníky přehlídek

Mapa působení souboru - BendersKindl

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':