Databáze českého amatérského divadla

Soubory: USA, Chicago, Divadlo Bohemia

Související Geografické celky

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2005
Působení: 200x, 201x
2005 Atlantida, projekt – Karel Bednarski.
2006 Cesta na severní pól - projekt – Marek Miček.
2007 Krysař - projekt - Petra Vyletalová a Roman Hruška.
2008 Dívčí válka - projekt - Petra Vyletalová a Radka Kutálková - Veverková. Poprvé jsme připravili pro naše nejmenší Dětský den s divadlem Bohemia. Bohužel se musel zrušit kvuli špatnému počasí.
2009 reprízovali jsme divadelní hru Dívčí válka,a konečně jsme v červnu uskutečnili náš první,vydařený Dětský den.V prosinci téhož roku jsme odstartovali také první Vánoce s divadlem Bohemia.

2010 připravovali jsme pro naše krajany další muzikál Tajemství , ( projekt - Roman Hruška ). K premiére představení nedošlo kvuli zranení jedné z hlavních postav. Dětský den a Vánoce s divadlem opět s velkým úspěchem.
2011 České nebe - projekt - Jan Indy Málek, v létě Dětský den a koncem roku Vánoce s divadlem.
2012 poprvé jsme udělali pro naše nejmenší Velikonoce s krtečkem,opět Dětský den,a na podzim jsme představili našim divákům náš dosud největší projekt,muzikál Madonna Mia, projekt a režie Martina Kutak a Iva Slezingerová ( hudba ).A samozřejmě Vánoce s divadlem,tentokrát i s loutkovým.
2013 Náš první Divadelní ples v březnu, s programem z muzikálu Madonna Mia, měl obrovský úspech, a jsme rádi,že začínáme něco nového.V létě jsme opet připravili pro naše nejmenší Dětský den “Z pohádky do pohádky”,a nyní pro vás v nejbližší dobe připravujeme veselou divadelní hru “Pravda o zkáze Titaniku” ( projekt - Jaroslav Kutak ).V zimě se pak můžete těšit na Vánoční pohádku s Krakonošem, zábavou pro male i velké, a nebude chybět ani Santa!
2014 Titanik, Dětský den, Vánoce.
2016 S čerty nejsou žerty.
2018 Divadelní Bigbeat.
Archivy:
http://www.divadlobohemiachicago.com

Související www odkazy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':