Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Divadélko Na nitce

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2009
Působení: 200x, 201x
LOUTKOVÉ DIVADÉLKO NA NITCE - vzniklo na podzim roku 2009 kolem plánské knihovny a knihovnic a během trvání divadélka kolem sebe shromáždilo skupinu nadšených ochotníků. Loutkové Divadélko Na nitce vystupuje jak na městských slavnostech, tak na samostatných představeních ve městě i v okolí. A jsou připraveni zahrát nejen nejmenším, ale i dospělým divákům.

Spojení - knihovna města Planá nad Lužnicí, https://knihovna-plananl.webnode.cz/


Odehraná představení
2014 - Čtvrtý král; Kašpárek v pekle; Stříbrný kožíšek; ervená Karkulka trochu jinak; Dorotka a drak Hubert; O zakletém kaprovi; O zeleně kostkovaném království; Mezulán a vysvobozená princezna.
2015 - Kouzelná jeskyně; O líné princezně a ptačím zpěvu; Jak Honza přechytračil princeznu; O komtesce Markétce; Jak princezna Anděla ke štěstí přišla.
2016 - Masopustní pohádka; O kovářském učni - Semenec Týn nad Vltavou; O neposlušné vločce a paní Bouři; Pozor, tady straší!; Recyklovaná pohádka; Zázračné koření; Čertova skála.

2018 - KOUZELNÁ JESKYNĚ. Účast na ObP Táborská opona, Tábor.
Bibliografie:
Web souboru - http://www.plananl.cz/volny-cas-a-turistika/zajmove-organizace/divadelko-na-nitce/

Mapa působení souboru - Divadélko Na nitce

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':