Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Kukadýlko

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2011
Působení: 201x
Na podzim roku 2011 vznikl divadelní kroužek při ZŠ Dobřichovice, od léta 2016 jsme zájmový spolek vedený u Městského soudu v Praze - KUKADÝLKO, dětský divadelní soubor, z.s. Vedoucí Lucie Kukulová. Scházíme se pravidelně v aule na prvním stupni ZŠ Dobřichovice. Spolupracujeme s Dobřichovickou komorní filharmonií při ZUŠ Dobřichovice, kapelou L.E.S (Laskavě experimentální studio) při ZUŠ Řevnice, Tanečním Studiem Dobřichovice a samozřejmě DDS Dobřichovice.

Repertoár:
2011 - Kukadýlko a Dobřichovická komorní filharmonie uvádí aktovku Tomáše Vůjtka: VÁNOČNÍ HRA, aneb o tom slavném narození, r. Lucie Kukulová.
2012 - Malý princ, r. Lucie Kukulová. Účast na Dobřichovické divadelní slavnosti.
2014 - podle knihy J.M.Barrie upravila L.Kukulová: Petr Pan aneb výlet do země Nezemě, r. Lucie Kukulová.
2015 - Jak Dobrák se stal králem a Vykuk do pekla přišel (zkráceně Janek Dobrák), r. Lucie Kukulová.
2015 - O. Kautský, B. Zeman, J. Brdečka a J. Werich: SŮL NAD ZLATO aneb BYL JEDNOU JEDEN KRÁL, r. Lucie Kukulová.
2015 - Jiří Trnka: ZAHRADA, o tajemné zahradě, pěti klucích, starém kocourovi, velrybě a slonech v drobounké úpravě dramaticky předčítají děti z Kukadýlka za doprovodu perkusí (F.O.Kukula) a kontrabasu (P.Hepnar) či klavíru (Z.Dočekal).
2017 - VELIKONOČNÍ HRA, r. Lucie Kukulová.

Mapa působení souboru - Kukadýlko

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':