Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Taneční studio Dobřichovice

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 1998
Působení: 199x, 200x, 201x, 202x
Taneční studio Dobřichovice bylo založeno v roce 1998. Studio je zaměřeno na práci s dětmi od tří let až po dospělé. Zabývá se scénickým tancem. Vedoucí PaedDr. Hana Tuháčková.


2014 - Sestřenice; Etudy, hudba Martin Smolka. Účast na festivalu Tanambourée, Varnsdorf – obě vystoupení.

2015 - Jana Havlíková a dívky 12-15 let: Westernum mobile, na hudbu Ennia Morriconeho. Účast na festivalu Tanambourrée, Varnsdorf.

2018 - Hana Tuháčková: Variace na myší téma, na hudbu Ilji Hurníka. Účast na festivalu Tanambourée, Varnsdorf.

2019 - Hana Tuháčková: Svět v nás a okolo nás (koláž Tanečního studia Dobřichovice - 11 drobných hudebních suit Luboše Sluky: Oblaka, Honička, Smutná, Tichá, Vážka, Samota, Veselá, Křídla, Zlost, Dávná vzpomínka, Padá listí); Hana Tuháčková: Český rok, čtyřdílná hudebně taneční koláž na hudbu Jaroslava Krčka. Účast na festivalu Tanambourée, Varnsdorf - obě vystoupení.

Mapa působení souboru - Taneční studio Dobřichovice

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':