Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Školní soubor / Hlásek / Pionýr

Stav: neexistuje
Založení / první zpráva: 1973
Ukončení činnosti / poslední zpráva: 200x
Působení: 197x, 198x, 200x
1974 - Recitační kol. ZDŠ Vratislavice s pásmem Nechceme válku, chceme žít postoupil do krajského kola dětské recitační soutěže, kde v II. kategorii (žáci 6. až 9. tříd) získal 1. místo a postoupil do celonárodní přehlídky ve Svitavách.

1983 - Liberec–Vratislavice, Recitačně dramatický soubor Hlásek PS při ZŠ, ved. Libuše Jelínková a Věra Malachová, Jiří Žáček–Milena Lukešová–František Hrubín a další: DĚTSKÝ ROK (pásmo sestavily Libuše Jelínková a Věra Malachová). Účast na NP dětská recitace, Mělník.

2008 Dramatický kroužek 1.-5.tř., vedoucí Mgr. H. Zahradníková.
Bibliografie:
SOUTĚŽ nejmladších recitátorů. Podepsáno -adv-. Metodický list pro am. divadlo a umělecký přednes. Ústí n. L., KKS a KV SČDO 1974, č.5, s. 14-15.

Program NP Mělník.

Související Organizace

Mapa působení souboru - Školní soubor / Hlásek / Pionýr

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':