Databáze českého amatérského divadla

Texty: Písek, BRŮČEK, Josef: Dačické kejklování na jihu Čech podeváté - Rozmarný duch. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 23. - 25.

DS Prácheňská scéna v Písku, Noel Coward: Rozmarný duch. Režie Milan Staněk, cena Olince Kašparové za roli Elvíry, cena Zdeně Knotkové za roli madame Arkati.
Na seanci dvou rodin je přes médium vyvolán duch bývalé ženy hostitele. Tím vznikne zápletka pro situační komedii. V představení bylo mnoho dobrých okamžiků, situací a scén. Bohužel téměř všichni herci i přes občasné ukázky svých kvalit, jako by si se svými rolemi nevěděli rady. Výjimkou byly přirozená Elvíra (duch manželky) a svérázná madame Arkadi.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':