Databáze českého amatérského divadla

Texty: PANENKA, Pavel: Děčínská brána 2009: Kvalitu nemusí přinášet kvantita - Hrubiáni. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 32 - 33.

V sobotu dopoledne inscenace Broukovcova KamDivadla z České Kamenice. To v režii Aleše Vlčka nastudovalo Goldoniho Hrubiány. Téma – jak jsou muži zapšklí a zlí a jak se nakonec ženám s pomocí intrik povede věci dovést do zdárného konce, včetně nezbytné svatby – se jim podařilo ztvárnit přehledně. Problém byl trochu s hereckými výkony a také s kostýmy, všechno to bylo poněkud z jiné opery. Inu, nováčkovská daň. Po semináři s porotou soubor jistě nastartuje „lépe a radostněji“ a příště bude těm nejlepším vyrovnanějším partnerem.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':