Databáze českého amatérského divadla

Texty: ŠOTKOVSKÁ, Jitka: Prostějovská Mladá scéna ve znamení slibných začátků - Monty Pythonův létající cirkus. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 64 - 65.

V rovině skečů zůstává inscenace Monty Pythonův létající cirkus souboru Produkty čistě přírodní Prostějov. Pomineme–li, že podobná představení mohou zřejmě být jen replikou původní autorské poetiky, je nutné uznat, že zde se jednalo o repliku velmi zábavnou, divadelně chytrou, se smyslem pro suché věcné anglické herectví. Nejzábavnější i nejchytřejší byl ovšem vstup v polovině inscenace, jak soubor P.Č.P. zkouší Monty Pythony; možná kdyby se soubor odhodlal napsat si skeče vlastní, mohli jsme se dočkat i divadelního zážitku.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':