Databáze českého amatérského divadla

Texty: ZÁVODSKÝ, Vít: Předjarní Hodonín patřil amatérské Thálii - Mrtvý přišel na návštěvu. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 54 - 58.

První ze zřetelnějších repertoárových linií utvářely – podobně jako loni – cizí konverzačky s pevným textem. S oblibou se jim věnuje obětavý hostitelský Svatopluk DK Hodonín, tentokrát s proškrtanou konfekční detektivní komedií Holgera Eckerta v přetlumočení Františka Mišky a Aleny Kožíkové Mrtvý přišel na návštěvu. Dějově spletitý zmařený pokus o podvod bankovního ředitele vyšel ostřílené herečce a režisérce Bětě Švancerové, při odpovídajícím typovém obsazení (diplomy Věře Slezákové a Marii Bravené) i pečlivé dikci za váznoucího tempa nedotažených výstupů, přece jen dosti ploše.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':