Databáze českého amatérského divadla

Texty: VÖRÖŠOVÁ, Markéta a BRTNICKÁ, Dagmar: Stodůlecký píseček 2009 - Příchody a odchody. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 17 - 18.

Absurdními tématy se zabývá studentský soubor Patologické jahody při Spgš Futurum z Prahy-Hostivaře. Příchody a odchody jsou autorskou adaptací textů Jacquese Préverta a Williama Shakespeara. Zajímavá a výstižná jsou slova samotných autorů: Motto: Diletanti všech souborů, spojte se! Téma: 4. divadelní reforma. Anotace: Romantická groteska o chatrnosti. Inscenace směřuje k revoltě v přístupu k divadelní práci, k jakési uvedené 4. divadelní reformě. Ale soubor, jako by se lekl toho, k čemu směřuje, a neodvážil se pokračovat. Není ale vyloučeno, že dotáhnou své záměry dál. Rozhodně by na to měli, těšíme se tedy na příští rok!
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':