Databáze českého amatérského divadla

Texty: FELZMANN, Rudolf: Radosti a strasti venkovských souborů aneb Josefodolské divadelní jaro 2009 - Postel pro anděla. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 29 - 30.

Ochotníci hledají tituly, kterými by pobavili své publikum, ale někdy sáhnou pořádně vedle. To se stalo Kulturnímu a divadelnímu spolku Jizeran Rakousy. Text Jaroslava Koloděje Postel pro anděla sice začne dobrým nápadem o postřeleném strážném andělovi, ale pak těží komediálnost z pivní pěny, z rozbité postele při plození dvojčat a posléze ze suterénu kadibudky. Usilovná snaha všech herců, žel, spíš zdůraznila nevábné hlubiny pseudolidového humoru, než aby vzlétla s anděly.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':