Databáze českého amatérského divadla

Texty: GREGAR, Alexandr: Sněhový Brněnec pošesté - Něco z Jana vytvoříme… možná i pohádku. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 32 - 33.

Hned první soubor nabídl titul pro dětského diváka. DS Heřman Osvětové besedy z Heřmanova Městce z textů Jana Vodňanského vytvořil vlastní autorskou inscenaci Něco z Jana vytvoříme… možná i pohádku. Dovednosti herců spočívají především ve skvělé komunikaci s dětským publikem, radostné jevištní jednání se nakažlivě přenášelo do hlediště a dokonce samotné herce občas zaskočilo. Jen k pohádkám jsme se moc nedostali jejich interpretace byla nakonec o mnoho chudší než (verbální) bavičství protagonistů. Ale dětské publikum bylo nadšené! Taková produkce je možná v budoucnu přivede do divadla jako vděčné diváky.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':