Databáze českého amatérského divadla

Texty: VRCHOVSKÝ, Ladislav: Štivadlo 2009 zažilo Hildesheimera - Dobývání princezny Turandot. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 36.

Naopak skutečným dramaturgickým objevem se stala inscenace hry Wolfganga Hildesheimera Dobývání princezny Turandot. Hru nastudoval DS Pod zámkem při TJ Sokol Kyjovice a inscenace byla tím nejlepším, co štítinská přehlídka nabídla. Jde sice o pohádkový příběh, ale na své si přijdou diváci od deseti let, a ještě více ocení kvality textu dospělí. Kvalitní herecké výkony odvedli Michaela Chalupová v roli Turandot a Jaromír Drozdek jako Nepravý princ z Astrachaně.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':