Databáze českého amatérského divadla

Texty: KRÁLÍK, Jan: VI. národní přehlídka sokolského ochotnického divadla - Prokletí rodu Baskervillů. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 46 - 48.

Detektivka Jiřího Janků a Petra Svojtky Prokletí rodu Baskervillů souboru Jirásek z Chocně slibovala lehkou inteligentní zábavu a měla k ní dobře nakročeno díky hereckým schopnostem nejen Jana Meissnera v roli Sherlocka Holmese. Také další herci se dobře bavili při nadsázkách a tanečních vstupech, ve slovních hříčkách a za vstupů člověkopsiska, ale přes rampu z toho šlo málo zejména v nekonečném konci, kde se vytratil přehled, spád i děj. Velké zaujetí herců pro divadlo nešťastně klopýtlo o režii-nerežii Miloše Bezdíčka.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':