Databáze českého amatérského divadla

Texty: SMUGALOVÁ, Zuzana: XIV. Otevřeno v Kolíně - Pilné včelky; A je to; Pavučina a berušky. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 10 - 12.

Mezi nejvýraznější soubory pantomimy neslyšících určitě patří NEPAHK z Hradce Králové, jenž na přehlídku přivezl tři vystoupení: Pilné včelky, A je to, Pavučina a berušky. Soubor s velkým potenciálem jak v počtu členů, kdy spolu pracují děti a dospělí, tak v režisérských ambicích, a především v touze jít dál a hledat. Všechna tři dílka měla velmi dobře nakročeno přes víceméně dětské náměty, ovšem jednotlivé detaily tvořící celek nebyly ještě dotaženy a trochu doplácely na přílišnou popisnost rekvizit. Přesto se Pavučina a berušky staly součástí Galapředstavení.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':