Databáze českého amatérského divadla

Texty: SMUGALOVÁ, Zuzana: XIV. Otevřeno v Kolíně - Každý je někdy trapný; Istanus. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 10 - 12.

Podobně jako další dva soubory, TS Magdalena Rychnov u Jablonce nad Nisou a Akordy ZUŠ Červený Kostelec, je i Ayodance pravidelným účastníkem Celostátních přehlídek scénického tance mládeže a dospělých či dětských skupin scénického tance. TS Magdalena prezentovalo v Kolíně dvě choreografie: Každý je někdy trapný (téma dívčího dospívání) a Istanus (choreografie o rituálech, které pohlcují náš běžný život). I zde byla znát práce s improvizací, která v choreografii dochází do jasného tvaru ve velmi invenčním pohybovém zpracování. Istanus se stal i součástí Galapředstavení.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':