Databáze českého amatérského divadla

Texty: SCHEJBALOVÁ, Pavlína: Loutkové divadlo v regionech v sezóně 2008/2009 - Turnovský drahokam - Červená Karkulka. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 38 - 44.

K dalšímu výběru na LCH byly doporučeny čtyři inscenace: Červená Karkulka souboru Vlastislav Filip JV ZUŠ Na Střezině Hradec Králové. Rodinné divadéko s malými marionetkami. Tím ale tradice končí. „Vše se odvíjí ve spolupráci s dětmi: dostávají otázky a hlasují, jak se má příběh dále vyvíjet (například zda Karkulka potká vlka či nikoliv a podobně). Na všechny „zlomyslnosti“, které téměř stoprocentně padnou (například že Karkulka nepotká vlka), jsou obě herečky dobře připraveny, nebo aspoň v Turnově to klapalo.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':