Databáze českého amatérského divadla

Texty: SCHEJBALOVÁ, Pavlína: Loutkové divadlo v regionech v sezóně 2008/2009 - 34. Festival pražských amatérských loutkářů. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 38 - 44.

34. Festival pražských amatérských loutkářů, Praha-Kobylisy (27.–29. 3. 2009)

I zde byl v porotě pan Štěpán Filcík a letošní ročník označil oproti těm minulým za chudší. Odehrálo se šest představení ve třech dnech. „Důvodů je jistě víc, asi nejdůležitější je ale odliv souborů, které se této přehlídky pravidelně, po mnoho let účastnily. K tomu je navíc potřeba zmínit fakt, že v Praze před pěti lety vznikla druhá postupová přehlídka, která se stala pro mnohé soubory alternativou.“ Kobyliská přehlídka je letos druhou, odkud na LCH nebyl nominován ani doporučen žádný soubor.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':