Databáze českého amatérského divadla

Texty: SCHEJBALOVÁ, Pavlína: Loutkové divadlo v regionech v sezóně 2008/2009 - 43. Třebíčské loutkářské jaro - Upír. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 38 - 44.

Pan Jaroslav Dejl tuto „loutkářskou sobotu“ hodnotil velmi pozitivně, a to včetně divácké návštěvnosti. Do Chrudimi byly doporučeny tři soubory v následujícím pořadí: Loutkové divadlo Starost Prostějov s inscenací hry Vladimíra Havlíka Upír. „Nová premiéra dospěláckého souboru tentokrát v hororovém příběhu o upírovi. Představení plné nadsázky, krásných marionet, radosti ze hry a vlastních písniček za doprovodu harmoniky. Bylo by ještě dobré, aby soubor získal větší souhru a jiskru.“
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':