Databáze českého amatérského divadla

Texty: SCHEJBALOVÁ, Pavlína: Loutkové divadlo v regionech v sezóně 2008/2009 - Pražský Tajtrlík, Praha-Hostivař - Krvavé koleno. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 38 - 44.

V Chrudimi se tedy můžete těšit na představení souboru Tate Iyumni z Prahy: Krvavé koleno. „S jistou nadsázkou by se chtělo napsat – téměř dokonalá souhra všeho. Lehce hororový příběh (s dobrým pokusem o hlubší ideu), který diváka od počátku udržuje v napětí, invenční, náladotvorná a hezká výprava (včetně loutek), vynikající práce se světlem, dobré, až výborné herecké výkony, velmi dobrá práce s hudbou a se zvukem, dobře zvolený rozměr a zacílení na diváka (pro děti od 12 let), nápaditá a přitom netlačící se do popředí režie… Je to zkrátka dobře odvedená práce.“
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':