Databáze českého amatérského divadla

Texty: CHLUBNÝ, Jan a VYKOUPILOVÁ, Jarka: Přátelské setkání NA PRKNECH 2009 - A co láska? Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 45 - 46.

Jako další se představil Amadis Brno s inscenací hry M. Schisgalla A co láska? Po loňském hereckém koncertu ve hře Kapsy plné šutrů byla tahle komedie méně svižná. Oba herci se s rolemi spíše prali… Paradoxně byla nejpřesvědčivější postavou na jevišti Klára, která měla jen menší roli. Scénář o kterém se v programu tvrdí, že jde o brutální satiru, je spíš nezdařeným pokusem o plytkou konverzační komedii. Herci se navíc pouštěli zbytečně do nejlacinějších vtipů, jaké snesou snad jen příznivci nudných televizních estrád. Živý zpěv se bohužel také nevydařil a navíc neměl pro hru žádný význam. Divadlo Amadis ale dokáže zahrát kvalitní kousky, tak se na ty příští budeme těšit. (4. místo v hlasování diváků)
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':