Databáze českého amatérského divadla

Texty: Představení vírských ochotníků 1971-2005

Přehled divadelních představení od roku 1971 :

1971 Charleyova teta Vír 27.3. 19,00
28.3. 14,30
1972 : Z českých mlýnů Vír 25.3. 19,30
Vír 26.3. 15,00
Vír 16.4.

1974: Napoleon z Doubku Vír 23.3. 14,30
„ 19,30
Vír 24.3. 14,30
Rovečné 29.3
Radostín n.Osl. 24.4. přehlídka
(B.Matuška – ocenění za mužskou roli)

1975: Na tý louce zelený Vír 25.4. 19.30
Vír 27.4. 14.00
Velká Losenice 16.5.
Bolešín 23.5.

1977: Všechno se rozhodne na svatbě Vír 16.4. 19,30
Vír 17.4. 14,30

1978: Nejlíp je u nás Vír 18.3. 19,00
Vír 19.3. 14,30

1981: Turecká věž Vír 28.3. 19,30
Vír 29.3. 14,30
Vír 25.4.
Doubravník 26.4.

1983: Lucerna Vír 9.4. 19,30
Vír 10.4. 14,30
Vír 22.4. 19,30

1985: C. k. polní maršálek Vír 23.3. 19,00
Vír 24.3. 14,00
Doubravník 31.3. 17,00
Rovečné 2.4. 19,30

1988: Paní Marjánka,matka pluku Vír 27.2. 19,30
Vír 28.2. 14,30
Rovečné 4.3.

1990: U naší hájovny Vír 14.4. 14,30 Vír 15.4. 19,30
Vír 27.4. 19.00
Rovečné 28.4. 20.00
Nedvězí 5.5.

1992: U naší hájovny Jimramov 23.4.
Korouhev 25.4.
Němčice na Hané 2.5. 19,30
(D.Vašková-ocenění za ženskou roli)
1995: Námořníkův sen Vír 25.3. 19,00
Vír 26.3. 14,00
Rovečné 1.4. 17,00
Korouhev 22.4.
Štěpánov 28.4.

1996: Divadelní večer Vír 20.4. 19,00
Vír 21.4. 14,00

2001: Na letním bytě Vír 10.3. 19,30
Vír 11.3. 14,00
Jimramov 16.3. 17,00
Korouhev 30.3. 14,30
Vír 31.3. 19,30
Rovečné 6.4. 19,00
Štěpánov 7.4. 18,00


2002: Dívčí válka Vír 1.3. 19,00
Vír 2.3. 19,00
Vír 3.3. 14,30
Korouhev 8.3. 19,00
Štěpánov 9.3. 18,00
Rovečné 15.3. 19,00
Rovečné 16.3. 13,30
Nyklovice 16.3. 18,00
Jimramov 22.3. 19,00
Vír 23.3. 19,00
Bystřice n.P. 29.3. 17,00
Rožná 20.4. 19,00
Němčice na Hané 28.4. 15,00
Ujčov 28.4. 17,00
Vír – derniéra 31.5. 18,00


2003: Dalskabáty,hříšná ves Vír 7.3. 19,00
Vír 8.3. 19,00
Vír 9.3. 14,30
Rovečné 14.3. 19,00
Rožná 15.3. 16,00
Jimramov 21.3. 18,00
Korouhev 22.3. 14,30
Prosetín 23.3. 14,00
Nyklovice 28.3. 18,00
Ujčov 30.3. 16,00
Dalečín 4.4. 19,00
Štěpánov 12.4. 18,00
Bobrová 26.4. 19,00
Řečice 3.5. 19,00
Vír 16.5. 19,00
Bystřice n.P. 18.5. 16,00


2004: Brouk v hlavě Vír 5.3. 19,00
Vír 6.3. 19,00
Vír 7.3. 14,30
Rovečné 12.3. 19,00
Nyklovice 13.3. 19,00
Korouhev 19.3. 19,00
Rožná 20.3. 17,00
Ujčov 21.3. 16,00
Dalečín 26.3. 19,00
Prosetín 27.3. 18,00
Bystřice n.P. 28.3. 16,00
Řečice 3.4. 19,00
Bobrová 4.4. 16,00
Štěpánov 23.4. 18,30
Bystré 24.4. 19,00
Jimramov 7.5. 18,30
Bukov 9.5. 14,30
Vír 14.5. 19,00
Vír 15.5. 19,00


2005: Charleyova teta Vír 11.3. 19,00
Vír 12.3. 19,00
Vír 13.3. 14,30
Rovečné 18.3. 19,00
Bystré 19.3. 19,00
Bystřice n.P. 20.3. 16,00
Bystřice n.P. 20.3. 19,30
Prosetín 27.3. 18,00
Dalečín 1.4. 19,00
Rožná 2.4. 17,00
Unčín 3.4. 15,00
Štěpánov 8.4. 19,00
Nyklovice 9.4. 20,00
Bobrová 10.4. 16,00
Korouhev 15.4. 18,00
Nedvědice 17.4. 15,00
Jimramov 22.4. 19,00
Řečice 24.4. 16,00
Ujčov 29.4. 19,00
Bukov 8.5. 15,00
Zvole (Branišov) 13.5. 19,30
Vír 14.5. 19,00
Vír 15.5. 14,30
Vír (veř.generálka) 4.8. 20,00
Mladějov 5.8. 21,00


2006 : Otcové se rodí ve skříních Vír 10.2. 19,00
Vír 11.2. 19,00
Vír 12.2. 14,30
Rovečné 17.2. 19,00
Prosetín 19.2. 14,00
Ujčov 25.2. 17,00
Nyklovice 26.2. 16,00
Olešnice na Moravě 3.3. 19,30
Korouhev 4.3. 18,00
Nedvědice 5.3. 14,00
Jimramov 10.3. 18,00
Rozsochy 11.3. 19,00
Zvole(Branišov) 12.3. 15,00
Dalečín 17.3. 19,00
Rožná 18.3. 16,00
Bystřice n.P. 19.3. 16,00
Bystřice n.P. 19.3. 19,30
Štěpánov 24.3. 19,00
Řečice 25.3. 18,30
Bobrová 26.3. 15,00
Unčín 1.4. 17,00
Vír 13.5. 19,30
Bukov 14.5. 14,30
Vranov n.T.-SR 16.6. 19,45

2007: Nebe na zemi:

PÁ 2.března Vír 19,00
SO 3.března Vír 19,00
NE 4.března Prosetín 14,00
PÁ 9.března Rovečné 19,30
SO 10.března Korouhev 15,00
NE 11.března Zvole 15,00
PÁ 16.března Nyklovice 19,30
NE 18.března Bystřice nad Pernšt. 16,00
PÁ 23.března Štěpánov 19,30
SO 24.března Rožná 16,00
NE 25.března Řečice 17,30
PÁ 30.března Dalečín 19,30
SO 31.března Bystré 19,00
NE 1.dubna Bobrová 15,00
PÁ 13.dubna Jimramov 19,00
SO 14.dubna Nedvědice 18,00
NE 15.dubna Rozsochy 14,00
SO 21.dubna Ujčov 19,00
NE 22.dubna Unčín 15,00
SO 28.dubna Ořechov 18,00
NE 29.dubna Bukov 14,30
PÁ 4.května Vír – derniéra 19,30
PÁ 1.června Olešnice n.M. 19,00


2008: Slaměný klobouk :

PÁ 7.března Vír 19,00
SO 8.března Vír 19,00
SO 15.března Rožná 19,30
NE 16.března Rozsochy 14,00
SO 22.března Ujčov 18,00
NE 23.března Prosetín 14,00
PÁ 28.března Jimramov 18,00
SO 29.března Řečice 18,00
NE 30.března Korouhev 14,00
PÁ 4.dubna Dalečín 19,00
SO 5.dubna Bystré 19,00
NE 6.dubna Zvole 15,00
PÁ 11.dubna Nedvědice 19,00
SO 12.dubna Štěpánov 16,00
NE 13.dubna Bobrová 14,00
PÁ 18.dubna Nyklovice 19,30
SO 19.dubna Unčín 18,00
NE 20.dubna Ořechov 14,00
SO 26.dubna Doubravník 19,00
NE 27.dubna Bukov 16,00
PÁ 9.května Vír – derniéra 19,30
SO 21.června Věstínek – venku 17,00
NE 20.července Bystřice n.P.-náměstí 20,00
SO 2.srpna Vír-přehrada 16,30
SO 16.srpna Svojanov-náměstí 16,30
SO 7.listopadu Borová u Poličky 19,
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':