Databáze českého amatérského divadla

Texty: HULÁK, Jakub: Loutkářská Chrudim rok před šedesátkou a její inscenace - Kolo štěstěny a menší kroužky. Amatérská scéna 2010, č. 4, s. 18-23.

Mnohem kratší historií, ale několikerou účastí na Loutkářské Chrudimi se může pochlubit soubor Na holou z Hořovic. Tentokrát se pokusil inscenovat knihu Johna Kennedyho Toola Spolčení hlupců. Ani dobře „šlapající“ kapela doprovázející veškeré dění na scéně ale nedokázala vyvážit nedramatičnost látky a nepřehlednost jejího dramaturgicko-režijního uchopení. Inscenace Kolo štěsteny a menší kroužky, pro mnohé diváky těžko stravitelná, byla ale zjevně pro některé znalce a milovníky „kultovního“ románu lahůdkou.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':