Databáze českého amatérského divadla

Texty: AS 2001, č. 1, s. 11, Pepi z RAbŠAhu.

Nadělení se rozdávalo

Na letošním Nadělení se rozdávalo. Mnoho. Kdo chtěl, tolik si toho mohl odnésti. Mně osobně dalo těch pár dní v Lužánkách zase spoustu inspirace, chuti do divadla, nové tváře, novou náplň.
Lidé, vztahy…všechno fungovalo. Všichni jsme si přáli, aby z nás nálada prvního prosincového víkendu jen tak nevyprchala. Viděli jsme nespočet divadelních představení, móc se mi líbila ta dvě v Barce. Jiná byla také moc zdařilá. Zkrátka, moc dobrá podívaná to byla.
Nás jako soubor RabŠah nejvíce od kritiky pohladilo, že jsme věděli, o čem vlastně hrajeme. „Povídka ztvárněná mile, laskavě a prožitá opravdovsky.“
Všechny dílny byly zajímavé, mě na celé čtyři dny naplňovala etnická muzika Ireny Konývkové. V závěrečných ukázkách ostatních dílen mě nejvíce zaujala tvorba nonsencové poezie u Christiana Hubera.
Prostě to stálo za to.
A propos: Vůbec nevadilo, že onen první příliš čistý sníh ještě nepadal.
Pepi z RabŠahu
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':