Databáze českého amatérského divadla

Texty: Praha - Stodůlecký Píseček 2011 - výsledky

Stodůlecký píseček 2011

Přehlídka proběhla bez komplikací. V Klubu Mlejn se skutečnilo všech 18 plánovaných představení včetně hosta – mladého neprofesionálního divadla NieMa z Polska. Výsledky třídenního maratonu jsou uvedeny níže včetně jmen členů lektorského sboru, který diskutoval nejméně 30 minut o každém z uvedených představení. Diskuse se ve většině případů setkaly s pozitivním ohlasem u souborů i u diváků, kteří se často zapojovali do diskusí.

Problémem byla standardně jako každým rokem návštěvnost (veřejnosti i členů hrajících souborů) na představeních uváděných v průběhu dne. Večerní představení na tom byla s diváky o poznání lépe. Mnoho souborů přijíždí pouze na své představení a po jeho odprezentování odjíždí, zvýšení zájmu o jiná soutěžní představení se projevil u favorizovaných souborů v linii na Šrámkův Písek. V sobotu i v neděli natáčela ukázky z přehlídky místní kabelová televize (představení i rozhovory s organizátory, porotci a účinkujícími). V neděli natáčela také ČT1 pro pořad Zprávičky.
Výsledky postupové přehlídky pro Šrámkův Písek 2011:

1.doporučení: Divadlo Kámen – Asi ani zahrada
2. doporučení: Divadlo Potrvá – Bílá Hora 70/22
3. doporučení: Ing.Antonín Puchmajer DS – Kabaret
4.doporučení: Ztracená existence – Vandaska

Porota ve složení:
Vladimír Hulec
Martina Černá
Dušan Vicen

Výsledky postupové přehlídky Mladá scéna Ústí na Orlicí 2011:

1.doporučení: Flajšplyš – Kdo chodí na gotthaj?
2. doporučení: soubor Hmyz – Jelizaveta Bam
3. doporučení: soubor Jednabáseň – … a mám tik

Porota ve složení:
Vladimír Hulec
Jana Korb
Petr Christov

Za pořadatele: Dagmar Brtnická
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':